Profile cover photo
Profile photo
ЦР Пангея Ультіма / DC Pangeya Ultima
32 followers -
Центр розвитку Пангея Ультіма / Development center Pangeya Ultima
Центр розвитку Пангея Ультіма / Development center Pangeya Ultima

32 followers
About
Posts

Post has attachment
Пангея Ультіма у Польщі
#PangeyaUltima прийняла участь візит молоді Вінниччини у Сьвєнтокшиське воєводство Республіки Польща в рамках «Сьвєнтокшисько-Вінницької Академії Молодих Лідерів» в межах партнерської Угоди про співробітництво між Вінницькою обласною державною адміністрацією та Сьвєнтокшиським воєводством (Республіки Польща).
Ідея даного молодіжного обміну полягає в тому, щоб об'єднати активну молодь з м.Вінниці та м.Кельце, а також інших маленьких містечок відповідних регіонів. Учасники - представники різних громадських організацій, переважно студенти та такі ж самі молоді люди з Польщі.
Наші представники Olya Kazakova та Mykhailo Fedoras теж там були, і з гордістю представляли ГО "Центр розвитку Пангея Ультіма", а крім того провели декілька днів у цікавих подорожах по Польському краю із незабутніми зустрічами та пригодами).
Під час обміну відбулись візити та знайомство з маршалком Сьвєнтокшиського воєводства Adam Jarubasта мером міста і гміни Піньчов Влоджімежом Бадураком, в Центр волонтеріату, з молодіжними радами міст Стараховіце і Вонхоцк, з центром активістів Świetlica Aktywator сьвєнтокшиськими скаутами, неурядовою організацією Fundacja CampoSfera в Сенджішуві, організації "Kalejdoskop" та молодіжними ініціативами, реалізованими Піньчовським самоврядним центром культури. Також познайомились з організаторами Sabat Fiction-Fest, одного з найбліьших фестивалів для молоді про фантастику, ігри, аніме.
А ще, був проведений тренінг на тему лідерства між українськими та польськими учасниками обміну, який продовжиться у травні 2018 р. вже у м.Вінниця.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
15.12.2017
5 Photos - View album

Post has attachment
Відкриті для інших
Нещодавно відбулася зустріч-чаювання учасників та учасниць проекту "ProАктивні" з представниками громадських організацій молодіжних ініціатив м.Вінниці.
Пангеївці, ткакож отримали запрошення і мали можливість розповісти про себе іншим та допомогти учасникам цінними порадами. Mарія Підгородецька та Oля Казакова розповіли про можливості занять іноземними мовами разом з EVS волонтерами, участі в проектах організації, таборах, планах на майбутнє, волонтерстві та можливостях програм обміну.
Даний захід відбувся як відповідь на запит молоді на інформацію щодо можливостей їх участі в громадських організаціях та різноманітних соціальних проектах в рідному місті.
Дякуємо за ваші старанну працю у цьому напрямку та запрошення на зустріч Olga Hashina з Освітній простір 2.0
PhotoPhotoPhoto
11/22/17
3 Photos - View album

Post has attachment
[English below]
Книжки оживають
11 листопада на базі ВОУНБ ім К.А. Тімірязєва наш волонтер Міжкультурної Молодіжної Студії Ніколаус виступив як "жива книга" та розповів про свій ЄВС досвід, про можливості програми та молодіжні проекти. Все це відбулось в рамках проекту "Жива Бібліотека": Можливості Ерасмус +. Понад 100 охочих видвідали захід, а також почитали "Живі книжки". На вибір читачу таких було представлено 6...
Це важливо ділитися з іншими своїми знаннями та досвідом і допомагати іншим ставати кращими і робити те ж, і Пангея активно підтримує можливість поділитися та передати набуті скіли далі))))
-----------------------------------
The books come to life
On the 11th of November, on the basis of Vinnytsia Timiriazeva Library, our volunteer Intercultural Yough Studio Niko Katzlberger performed as a “live book” and spoke about his EVS experience, the opportunities of the programme and youth projects. It all took place in frames of the project “Live library”: opportunities of Erasmus+. About 100 interested people attended the event, and also got a chance to read “Live books”. One could choose among the 6 performing representatives
PhotoPhotoPhoto
11/20/17
3 Photos - View album

Post has attachment
[English below]
Хочете дізнатись більше про Innovator's Valley в мальовничому литовському селі Анталєпте? Приєднуйтесь до одноденної подорожі Мері і дізнайтесь як провести незабутній день на природі, а також надихнутись на нові ідеї соціальних інновацій.
Відео було створене під час ЄВС проекту "Open your eyes in an open space" за підтримки Програми Ерасмус Плюс і в межах проекту Image Mapping у Анталєпте, Литва. 2017.

Оператор: Геращенко Ярослав,
Pежисер: Геращенко Марія.

https://www.youtube.com/watch?v=7zawIKj8XBw

Want to know more about Innovator's Valley in a picturesque village Antaliepte, Lithuania? Join Mary in a day trip and find out how to spend a wonderful day at nature as well as grab new ideas for social innovations in your community.
The video was made during EVS project "Open your eyes in an open space" supported by Erasmus plus programme in frames of Image Mapping project in Antaliepte, Lithuania.2017
Operator Iaroslav Gerashchenko

Directed by Mariia Gerashchenko
#pangeyaultima #pangeya #evsilithuania #antaliepte #imagemapping

Post has attachment
[English below]
️Запуск італійського клубу!
Сьогодні Fabio - волонтер Молодіжної Міжкультурної Студії провів цікаву зустріч із бажаючими пізнати італійську мову. В той час, як англійська мова стала не привілеєм, а необхідністю, зростає зацікаленість у вивченні інших мов. І милозвучна та гарна італійська мова - не виключення, тому зібралось багато бажаючих попрактикуватись.
The start of Italian club!
Today, Fabio, a volunteer at the Youth Intercultural Studio, has had an interesting meeting with those who want to learn Italian. As soon as English has become not a privilege, but a necessity, the interest in learning other languages increased. And the good-sounding and beautiful Italian language is not an exception; therefore, many people who want to practice have gathered
PhotoPhotoPhoto
11/17/17
3 Photos - View album

Post has attachment
[English below]
Презентація нового учасника.
В четвер у бібіліотеці ім. Тімірязєва відбулася презентація нового волонтера Міжкультурної Молодіжної Студії – Фабіо та обговорення його подальших планів роботи.
Ми поговорили про особливості культури рідного міста Фабіо та його перші враження від нашого краю. Вечір видався насичений на цікаві дискусії та позитивні емоції.
-----------------------
Presentation of the new participant of ICYST.
On Thursday, on the basis of local Timiriazeva library, the presentation of a new Intercultural Youth Studio volunteer Fabio Ossola, was held, as well as discussion of his future work plan.We talked about peculiarities of Fabio’s native town back in Italy and his first impressions about our city. The evening was full of interesting discussions and positive emotions.
PhotoPhotoPhotoPhoto
11/13/17
4 Photos - View album

Post has attachment
[English below]
Знайомство з командою.
На щотижневій зустрічі ми познайомили Фабіо з командою та конструктивно поговорили про подальшу діяльність. Ця зустріч мала дуже велику кількість різних продуктивних обговорень та ідей на майбутню реалізацію, що зарядило усіх командним духом і надихнуло на подальшу ефективну роботу.
---------------------------------------
Meeting the team
At our weekly meeting we introduced the team to Fabio Ossola and constructively discussed our future activity. This meeting was full of productive discussions on realization of ideas in future which endowed everyone with team spirit and inspired for effective further work.
PhotoPhotoPhotoPhoto
11/13/17
4 Photos - View album

Post has attachment
[English below]
Перша прогулянка по Вінниці.
Приїхавши до нас, Fabio Ossola спершу краще познайомився з містом та надихнутися його атмосферою.
В цьому йому допомогли наші друзі та наш попередній волонтер міжкультурної молодіжної студії Едоардо з Італії, який приїхав аби поділитися власним досвідом з Фабіо і дати йому цінні настанови. Час пролетів швидко та незабутньо.
---------------
First walk in Vinnytsia.
At the beginning of Fabio’s arrival he got to know the city better and was inspired by its atmosphere. Our friends helped him in this as well as our previous volunteer of intercultural Youth Studio Edoardo from Italy, who came to share his own experience with Fabio and valuable advice. Time passed fast but it was unforgettable
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
11/13/17
5 Photos - View album

Post has attachment
[English below]
А ви вже чули новину?
Вчора, ми зустрічали нового волонтера програми EVS - Фабіо.
Тепер, Міжкультурна Молодіжна Студія поповнилась ще однією талановитою людиною. Тож зараз, нам і гори по коліна))))
-------------------------
Did you hear the news?
Yesterday we met a new EVS volunteer from Italy - Fabio. Intercultural Youth Studio now has one more talented person to work with.
So, we are ready for new achievements and new peaks.))
Photo

Post has attachment
[English below]
А ви вже чули про старт Австрійсько-німецького клубу?
Його розпочали проводити Ніколаус та Фредеріке - волонтери міжкультурної молодіжної студії.
Нещодавно вже відбувся їх перший урок, який був насичений різними інтерактивами та іграми: учасники мали змогу пограти в “Wortbingo”, попрацювати в команді і в парах, залучаючись до надзвичайно цікавого вивчення німецької мови і просто поринаючи в атмосферу культури німецькомовних країн завдяки захоплюючим заняттям та натхненним людям поруч.
Урок подарував учасникам незабутні емоції.
Такі уроки будуть проходити кожної середи о 17.30 у бібліотеці Тімірязєва...
Якщо ви ще не долучилися до клубу, то не втрачайте унікального шансу завестити нові знайомства, і, врешті-врешт вивчати другу іноземну мову разом із носіями в невимушеній та дружній атмосфері.
-------------------------------------------
Have you heard about the beginning of Austro-German Club?
The leaders of this club are Nikolaus and Friederike – volunteers of Intercultural Youth Studio . Lately was their first class, which was full of interactive activities and games: participants had a chance to play “Wortbingo”,work in a team and in pairs and get involved in extremely interesting German language learning, plunging in the atmosphere of culture of German speaking countries thanking to exciting activities and inspired people around.
The visitors were filled with unforgettable emotions.
Such classes will take place every Wednesday at 17.30 in Timiriazeva library.
If you still haven't joined the club, don't lose a wonderful opportunity to make new acquaintances and finally learn a foreign language with native speakers in casual and friendly atmosphere.
PhotoPhotoPhotoPhoto
11/5/17
4 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded