Profile cover photo
Profile photo
PANALARM monitoring alarmy kamery kontrola dostępu systemy alarmowe montaż anten widedomofony domofony
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Od dziś posiadamy koncesję na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego.
Photo
Photo
2016-08-30
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Miło mi poinformować że od dziś działamy także na terenie miasta Krakowa, a także calego województwa małopolskiego numer telefonu do biura 12 395 39 23, 601186386.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od dziś na naszej stronie został uruchomiony live chat, który umożliwi szybki kontakt z naszymi przyszłymi i obecnym klientami. Po przez chat jest możliwe uzyskanie pomocy technicznej, a także wykonania wyceny monitoringu czy też systemu alarmowego. Zapraszamy do korzystania z tej formy kontaktu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypomnijmy czym się zajmujemy.

Od wielu lat specjalizujemy się w usługach związanych z systemami zabezpieczeń czyli montażem kamer przemysłowych, systemów alarmowych, central telefonicznych, systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Wykorzystujemy sprawdzone i innowacyjne technologie których bezawaryjność i całodobowa praca ma kluczowe znaczenie. Dzięki współpracy z wieloma producentami możemy zaoferować bogatą ofertę produktów w korzystnych cenach, oraz z uwzględnieniem wysokich rabatów.
W naszych instalacjach wykorzystujemy produkty takich producentów jak: BCS, Satel, Pyronix. Posiadamy ogromne doświadczenie w budowaniu niewielkich oraz dużych instalacji monitoringu. Naszym atutem są również unikatowe zestawy zarówno alarmowe jak i CCTV dla domów, firm, sklepów oraz dużych zakładów produkcyjnych i usługowych.
Add a comment...

Post has attachment

Dziś zaczęliśmy realizację montażu monitoringu w Centrum Dystrybucji Opakowań i Artykułów Biurowych Domino w Rzeszowie koniec prac zaplanowany na jutro
Add a comment...

Kolejna instalacja za nami tym razem montaż monitoringu odbył się w Zaczerniu koło Rzeszowa. Zamontowany zostal system kamer przewodowych firmy BCS, całośc została podłaczona do internetu.
Dziękujemy firmie Małek Media za zlecenie wykonania montażu kamer.
Add a comment...

Post has attachment
Przedstawiamy mały alarm, który świetnie nadaje się do mieszkania, altany na działkę lub garażu.

W skład systemu alarmowego wchodzi centarla alarmowa Satel CA-5, klawiatura z wyświetlaczem LCD i zielonym podświetlaniem, trzy czujnik ruchu, sygnalizator zewnętrzny optyczno - akustyczny, obudowa oraz akumulator.

Jeśli jesteś zaintersowany cena zapraszamy do kontaktu tel. stacjonarny 17 783 73 25 tel. komórkowy 601 186 386
Photo
Add a comment...

od dziś można dokonywać zakupów w naszym sklepie.
Add a comment...

Post has attachment
Od dziś do końca stycznia udzielamy rabatu w wysokości 10% na montaż systemów telewizji ip.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded