Profile cover photo
Profile photo
Ważne Sprawy
467 followers -
Ważne Sprawy - Artykuły, Informacje
Ważne Sprawy - Artykuły, Informacje

467 followers
About
Ważne Sprawy's posts

Post has attachment
List matki do dziecka usuniętego w wyniku aborcji:
"Drogi Skarbie,
to ja, Twoja mama. Tak, wiem, nie mam prawa się nią nazywać, bo najpierw dałam Ci nadzieję, a potem ją odebrałam. Pozbawiłam Cię szansy, byś mógł przyjść na świat i skosztować życia. Zgodziłam się, byś umarł, nim na dobre zacząłeś żyć.
Tak, to ja nosiłam Cię w brzuchu, nim chirurg rozgniótł Cię narzędziami i wydobył w kawałkach z mojej pochwy. To ja, Twoja mama, dobrowolnie zgłosiłam się do lekarza i poprosiłam go, by odebrał Ci życie. To ja, morderczyni własnego dziecka, nieodpowiedzialna osiemnastolatka, która nie była gotowa na macierzyństwo i bała się wzięcia odpowiedzialności za własne czyny.
To ja, kobieta potwór, która teraz błaga Cię o przebaczenie. Jestem niczym innym, a tchórzliwą kreaturą. Słowo "tchórz" mam wyryte na sercu i każde jego bicie przypomina mi o Tobie. "Tchórz, tchórz, tchórz!" - to słowo dudni mi w głowie kilkadziesiąt razy na minutę. Będę musiała z nim żyć aż do śmierci.
Nie interesuje mnie, co uważają inne kobiety. Mogą sobie maszerować, protestować, zabijać... Interesuje mnie tylko to, co ja zrobiłam. Nie mogę się z tym pogodzić. Minęło pięć lat, a Ty wciąż jesteś całym moim światem. Często miewam koszmary, w których trafiam do piekła. Budzę się zlana potem i łzami. Uwierz mi, Skarbie, że prawdziwe piekło to ja mam już teraz, tutaj.
Poruszyłabym niebo i ziemię, by móc Cię przytulić, przyglądać Ci się, jak śpisz, karmić Cię mlekiem z własnej piersi. Codziennie modlę się za Ciebie, by tam po drugiej stronie było Ci dobrze. Nie proszę o przebaczenie, bo niby po co, skoro sama nie potrafię sobie wybaczyć? Dla mnie nawet patrzenie w lustro wiąże się z ogromnym wysiłkiem.
To ja, Twoja mama. Twoja morderczyni. Kobieta, która doprowadziła do tego, że powstałeś, a następnie zgodziła się, by brutalnie Cię zlikwidować. Nie wybaczaj mi, Skarbie. Nie ma sensu.
Kocham Cię. Całą sobą. Przepraszam, tak bardzo przepraszam."
Photo

Post has attachment
Wczoraj oficer policji zatrzymał w Londynie pochód Gay Pride mówiąc, że ma coś ważnego do zakomunikowania. Po czym uklęknął na jedno kolano wyciągnął obrączkę i oświadczył się swojemu partnerowi.

Policjanci należą do stowarzyszenia Metropolitan LGBT Network. / Kris

(Źródło: yahoo.com)
Photo

Post has attachment
Krótka zapowiedź jutrzejszego meczu :)
Photo

Post has attachment
Kto za żeby coraz więcej sklepów wprowadziło takie zasady???
Photo

Post has attachment
Polskie sprawy w polskie ręce

Post has attachment
Dobro dziecka najważniejszym? Jak się okazuje – nie zawsze…

Post has attachment
Czego Waszczykowski nie powiedział

Post has attachment

Post has attachment
Dr Marek Ciesielczyk w Kalifornii…

Post has attachment
Polska i jej szanse na przetrwanie…
Wait while more posts are being loaded