Profile cover photo
Profile photo
PZM Wimet
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
INAUGURACJA SEZONU NA 8-MKĘ! ⚽
W niedzielę 15 kwietnia br. zespół ŻAKÓW udał się na mecz ligowy do Osiecka. Młodzi adepci sztuki piłkarskiej zmierzyli się z drużyną GKS Osieck z którą wygrali 8️⃣️:0️⃣️.
Zawodnicy pokazali się naprawdę z bardzo dobrej strony i wrócili z kompletem punktów.
Po ostatniej kolejce zajmują pierwsze miejsce w grupie.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
23.04.2018
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
NEWSLETTER 01/04/2018
Szanowni Państwo,
W związku z ogromnym zainteresowaniem – przedłużamy promocję na mieszankę mineralno-bitumiczną na zimno. http://sklep24.pzmwimet.pl/cat,682_Mieszanka_mineralnoasfaltowa #newsletter
Panel klienta - PZM Wimet
Panel klienta - PZM Wimet
sklep24.pzmwimet.pl
Add a comment...

Post has attachment
SEZON WIOSENNY ROZPOCZĘTY
Pierwszy mecz rundy wiosennej IV Ligi odbył się na sztucznej murawie.
Piłkarzy na boisko wyprowadzali młodzi adepci sztuki piłkarskiej z drużyny U-8 (2010), pod kierunkiem trenera Artura Wójcika.
+Mazur Karczew
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
29.03.2018
22 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
LAUR EKSPERTA – ZNAK JAKOŚCI
26 marca 2018 roku podczas uroczystej Gali Finałowej w Rezydencji Belweder – Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie, naszej firmie został nadany Certyfikat poświadczający przyznanie Znaku Jakości „LAUR EKSPERTA”.

Przyznanie Znaku Jakości „LAUR EKSPERTA” to dowód uznania dla ocenianej aplikacji, ale także – szerzej – dla polityki naszej firmy i realizowanego w niej modelu biznesowego, ukierunkowanego na generowanie wysokiej jakości dla klienta, podnoszenie jakości i efektywne reagowanie na potrzeby rynku.

W Programie „LAUR EKSPERTA” poszukiwane i wyróżniane są firmy, które najlepiej w Polsce projektują i wdrażają nowoczesne strategie budowania efektywnych relacji z klientami. Strategie takie muszą opierać się na atrybutach jakościowych oferowanych klientom produktów i usług – to jakość, potencjał matki, jej walory innowacyjne i zgodność z potrzebami rynku najskuteczniej przyciągają klientów i wiążą ich trwałymi, długookresowym relacjami z przedsiębiorstwem. Relacjami, które okazują się cenne i wartościowe dla obu stron. Inwestowanie w jakość, a w konsekwencji – także w relacje z klientami, stanowi odpowiedź firm na coraz mniejszą lojalność beneficjentów ich działań rynkowych, wzrost konkurencji, coraz wyższe koszty pozyskania nowych klientów czy rosnące doświadczenie i wymagania interesariuszy zewnętrznych wobec przedsiębiorstw.

Utrzymujące się od dłuższego czasu tendencje rynkowe sprawiają, że prowadzenie działalności gospodarczej jest procesem coraz bardziej złożonym i wielowymiarowym. Jest to związane głównie z globalizacją, rozwojem technologii informatycznych oraz sukcesywnym wzrostem, natężenia walki konkurencyjnej – rynki są coraz bardziej nasycone, a klienci mają szybki, wygodny dostęp do Internetu i szerokiego wyboru podobnych jakościowo produktów, dzięki czemu mogą swobodnie korzystać z informacji i w łatwy sposób porównywać oferty rynkowe.

W konsekwencji klienci stają się bardziej świadomi własnych praw, mają bardziej racjonalny stosunek do ofert rynkowych i większe wymagania, a przedsiębiorstwa zmagają się z coraz bardziej poważnymi problemami związanymi z pozyskaniem nowych klientów oraz poszukują sposobów umożliwiających ich utrzymanie w długim czasie i kształtowanie ich lojalności.

Budowanie trwałych i efektywnych relacji z klientami nie jest zadaniem łatwym. W dużej mierze sprowadza się do takiego kształtowania oferty przedsiębiorstwa, by była ona atrakcyjna dla konsumentów, nowoczesna, oryginalna, przyciągająca jakością.

Kapituła Konkursu „LAUR EKSPERTA”, w której – co warte podkreślenia – zasiadali znamienici naukowcy, pracownicy czołowych uczelni z całej Polski, posiadający wiedzę i niekwestionowany dorobek w zakresie zarządzania jakością, towaroznawstwa, marketingu produktowego oraz innych dyscyplin odpowiadających tematycznie ocenianym towarom i usługom.

Misją przedmiotowego programu jest stymulowanie rozwoju polskiego biznesu oraz propagowanie wysokich standardów jakościowych w działalności firm.

PZM Wimet Józefów był reprezentowany przez Pana Karola Cała – Projektanta Systemów Mobilnych, któremu towarzyszyła małżonka.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
28.03.2018
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
GAZELE BIZNESU 2017
7 marca 2018 roku w warszawskim hotelu Hilton podczas uroczystej Gali, nasza firma znalazła się w gronie laureatów rankingu GAZELE BIZNESU 2017, najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

Od 18 lat organizatorem rankingu jest dziennik Puls Biznesu.

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

W imieniu naszego przedsiębiorstwa wyróżnienie odebrał Pan Łukasz Suchołbiak – Dyrektor Operacyjny PZM Wimet Józefów.

+Puls Biznesu
PhotoPhotoPhoto
14.03.2018
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do lektury podsumowania 🏆 I Edycji Wimet Cup 🏆

http://mazurkarczew.pl/aktualnosc/show/6331/-/trzecie-miejsce-w-i-edycji-wimet-cup/

Miło nam przedstawić DYPLOM DLA PRZYJACIELA TURNIEJU 📜
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy Państwa do zapoznania się najnowszym numerem naszego Newslettera (01/03/2018), w którym polecamy: Słupki U-12C stosowane w celu zablokowania wjazdu pojazdów na chodniki lub ścieżki rowerowe.
http://www.pzmwimet.pl/fotki/File/newsletter%2001-03-18.pdf
#newsletter
http://www.sklep24.pzmwimet.pl/cat,62_S%C5%82upki_wygradzaj%C4%85ce,product,5100_S%C5%82upek_blokuj%C4%85cy_U12C
Add a comment...

Post has attachment
TURNIEJ WIMET CUP 2018

Rywalizacja sportowa rocznika 2010....
W sobotę 10.02.2018 roku odbyła się pierwsza edycja turnieju halowego Wimet Cup 2018. W turnieju udział wzięło 8 drużyn i oczywiście emocji nie zabrakło. Po całym dniu grania zespół ŻAKÓW 2010 ostatecznie zajął 3 miejsce wygrywając pewnie spotkanie z UKS Amur Wilga.
Bardzo cieszy zaangażowanie organizatorów oraz ogromy hart ducha młodych adeptów sztuki piłkarskiej.

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA WAŻNYM ELEMENTEM WYCHOWANIA.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
16.02.2018
11 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
PROJEKTY ORGANIZACJI RUCHU - POSZERZONY OBSZAR DZIAŁANIA

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem oraz wdrażaniem projektów stałej i czasowej organizacji ruchu, wraz z wszystkimi uzgodnieniami, które są wymagane przez przepisy prawa.

http://www.pzmwimet.pl/produkty,pl,projekty-organizacji-ruc

Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded