Profile cover photo
Profile photo
PROFES
19 followers
19 followers
About
PROFES's posts

Post has attachment
Public
Dużo-dający artykuł o, aktywnym słuchaniu, skupianiu się na drugiej osobie, otoczeniu i samym sobie. Warto choć raz dziennie zatrzymać się w miejscu w którym jesteśmy, skupić na trwającej chwili by rozwijać prawdziwe wewnętrzne bogactwo - empatię.

Post has attachment
Public
Wylicytuj dwudniowe szkolenie PROFES lub KAIZEN na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Mamy już dwie oferty kupna, ale cena jest wciąż bardzo atrakcyjna w porównaniu do rynkowej.

Post has attachment
Public
Zapraszamy studentów i nie tylko na aktywną praktykę w PROFES! Tym razem szukamy chętnych do pracy przy ciekawym projekcie, która będzie polegała na ocenie treści merytorycznych w szkoleniach e-learningowych. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia, i umożliwiamy otrzymanie referencji :)

Post has attachment
Public
Lista nagród i certyfikatów PROFES powiększa się. Właśnie otrzymaliśmy certyfikat SUS 2.0 od Polskiej Izby Firm Szkoleniowych potwierdzający wdrożenie i stosowanie standardu PIFS, oraz zajęliśmy 9 miejsce w Rankingu Firm Szkoleniowych Book of Lists. Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

Post has attachment
Public
Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.profes.com.pl!
Przy okazji nie zapomnijcie zapisać się na newsletter, już jutro oprócz ciekawych artykułów pigułka wiedzy na temat "Rodzaje pytań". Wersja elektroniczna dostępna jest tylko dla czytelników naszego newslettera!

Post has attachment
Public
Wiecie co to jest kontekstowa metoda badania kompetencji? Nie? To zapraszamy do oglądania videotutoriali. Filmy wiele wyjaśnią...

Post has attachment
Public
Podobno asertywność to znaczy powiedzieć komuś "spadaj", ale tak, żeby poczuł się wspaniale przed tą podróżą. To prawda? Chyba nie do końca...
Zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter, już w środę do naszych respondentów trafi pigułka wiedzy "Asertywna obrona własnych granic". Jeszcze nie otrzymujesz naszego newslettera? Zapisz się!

Post has attachment
Public
Podobno asertywność to umiejętność powiedzenia komuś "spadaj" ale w taki sposób żeby poczuł się cudownie przed tą podróżą. Czy to prawda? Chyba nie do końca...
Zapisz się na nasz newsletter i otrzymaj pigułkę wiedzy na temat asertywnej obrony własnych granic. Szybciutko, newsletter wysyłamy już w środę!

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded