Profile cover photo
Profile photo
PROFES
19 followers
19 followers
About
PROFES's posts

Post has attachment
Public
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z działań w ŠKODA Auto Polska. Żeby tak wszyscy podchodzili do rozwoju pracowników, świat byłby piękniejszy...


Post has attachment
Public
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniej konferencji:
Competency management - research & business practice sfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+

Post has attachment
Public
Zapraszamy na bezpłatną konferencję o zarządzaniu kompetencjami, która odbędzie się we Wrocławiu 8 czerwca!

Post has attachment
Public
PROFES znów w pierwszej dziesiątce firm szkoleniowych w Polsce! W rankingu firm szkoleniowych Gazety Finansowej według przychodów zajęliśmy dziesiąte, a w rankingu ogólnym czternaste miejsce. 

Post has attachment
Public
Dużo-dający artykuł o, aktywnym słuchaniu, skupianiu się na drugiej osobie, otoczeniu i samym sobie. Warto choć raz dziennie zatrzymać się w miejscu w którym jesteśmy, skupić na trwającej chwili by rozwijać prawdziwe wewnętrzne bogactwo - empatię.

Post has attachment
Public
Wylicytuj dwudniowe szkolenie PROFES lub KAIZEN na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Mamy już dwie oferty kupna, ale cena jest wciąż bardzo atrakcyjna w porównaniu do rynkowej.

Post has attachment
Public
Zapraszamy studentów i nie tylko na aktywną praktykę w PROFES! Tym razem szukamy chętnych do pracy przy ciekawym projekcie, która będzie polegała na ocenie treści merytorycznych w szkoleniach e-learningowych. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia, i umożliwiamy otrzymanie referencji :)

Post has attachment
Public
Lista nagród i certyfikatów PROFES powiększa się. Właśnie otrzymaliśmy certyfikat SUS 2.0 od Polskiej Izby Firm Szkoleniowych potwierdzający wdrożenie i stosowanie standardu PIFS, oraz zajęliśmy 9 miejsce w Rankingu Firm Szkoleniowych Book of Lists. Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

Post has attachment
Public
Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.profes.com.pl!
Przy okazji nie zapomnijcie zapisać się na newsletter, już jutro oprócz ciekawych artykułów pigułka wiedzy na temat "Rodzaje pytań". Wersja elektroniczna dostępna jest tylko dla czytelników naszego newslettera!

Post has attachment
Wiecie co to jest kontekstowa metoda badania kompetencji? Nie? To zapraszamy do oglądania videotutoriali. Filmy wiele wyjaśnią...
Wait while more posts are being loaded