Profile cover photo
Profile photo
P.P.H.U Termopol Ice Sp. z o.o.
2 followers
2 followers
About
P.P.H.U Termopol Ice Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Jeśli potrzebujecie wsparcia w przygotowaniu instalacji chłodniczej i szukacie fachowców, zapraszamy do współpracy z firmą Termopol. Jeśli chcecie omówić warunki współpracy, zachęcamy do kontaktu. Dane kontaktowe znajdziecie na stronie http://www.termopolice.com/kontakt . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Klientami firmy Termopol są przedsiębiorstwa przemysłowe z branży spożywczej, chemicznej i wielu innych. Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji chłodniczych. Realizujemy zlecenia na przemysłowe chłodnie i zamrażarnie. Więcej o wykonanych przez nas projektach przeczytacie na stronie http://www.termopolice.com/realizacje . Zapraszamy do współpracy.

Post has attachment
Generatory azotu firmy Van Amerongen CA Technology usuwają tlen z powietrza dzięki czemu w komorze pozostaje wysokie stężenie azotu. Dostępne są one w kilku wariantach. Można także kupić generator w wersji przenośnej. Więcej o zaletach urządzenia przeczytacie na stronie http://www.termopolice.com/kontrolowana-atmosfera/generatory-azotu . 
Photo

Odpowiednia wilgotność powietrza jest bardzo ważna w każdym miejscu pracy. Zbyt suche powietrze może mieć negatywne skutki na stan zdrowia, samopoczucie a w konsekwencji i skuteczność pracowników. Jeśli potrzebujecie wsparcia do montażu systemów kontroli wilgoci, zachęcamy do kontaktu z nami. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.termopolice.com/ . Zapraszamy.

Post has attachment
Nasza firma prowadzi sprzedaż nowoczesnych urządzeń chłodniczych oraz energooszczędnych klimatyzatorów. Zapewniamy doradztwo przy wyborze komór chłodniczych i mroźnych, armatury oraz automatyki chłodniczej. Dzięki wyjątkowej ofercie, nasza firma często gości na targach branżowych: http://www.termopolice.com/o-firmie/aktualnosci. 
Photo

Post has attachment
Specjalnością firmy Termopol Ice jest chłodnictwo, klimatyzacja, osuszanie powietrza oraz sprzedaż akcesoriów do kontrolowanej atmosfery. W naszej ofercie znajdują się m.in. płuczki węglowe, generatory azotu oraz aparatura kontrolno-pomiarowa w tym, m.in. mierniki tlenu. Bliższe informacje udostępniamy pod adresem: http://www.termopolice.com/kontrolowana-atmosfera/aparatura-kontrolno-pomiarowa.
Photo

Post has attachment
W asortymencie firmy Termopol Ice znajduje się szeroki wybór klimatyzatorów renomowanych producentów takich, jak LG, Samsung czy Fujitsu General. Prowadzimy też sprzedaż generatorów azotu, płuczków węglowych, osuszaczy adsorpcyjnych oraz armatury chłodniczej. Jeśli interesuje Was osuszanie powietrza, to zapraszamy na stronę: http://www.termopolice.com/osuszanie-powietrza.
Photo

Post has attachment
Firma Termopol Ice posiada stabilną pozycję w branży chłodnictwa przemysłowego. Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór nowoczesnych komór i agregatów chłodniczych, urządzeń do chłodzenia wody, a także automatyki i chłodnic powietrza. Przy sterowaniu układami chłodniczymi wykorzystujemy elektroniczne sterowniki Danfoss oraz zawory krokowe Alco, co przyczynia się do redukcji kosztów serwisu oraz mniejszego zużycia energii: http://www.termopolice.com/chlodnictwo/uklady-sterowania-i-zasilania.
Photo

Post has attachment
Specjalnością firmy Termopol Ice jest chłodnictwo przemysłowe, magazynowanie w suchym powietrzu oraz badanie szczelności instalacji chłodniczych. Nasza oferta zawiera szeroką gamę armatury chłodniczej oraz klimatyzatorów, które sprawdzają się na terenie biur oraz domów. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne uprawnienia, a naszym klientom zapewniamy też usługi serwisowe: http://www.termopolice.com/realizacje. 
Photo

Post has attachment
W asortymencie firmy Termopol Ice znajdziecie nowoczesne agregaty i komory chłodnicze, płuczki węglowe oraz generatory azotu. Polecamy także osprzęt przeznaczony do układów sterowania i zasilania od czołowych dostawców takich, jak Danfoss, Alco czy Siemens. Prowadzimy też sprzedaż akcesoriów do instalacji kontrolowanej atmosfery: http://www.termopolice.com/kontrolowana-atmosfera/porady.
Photo
Wait while more posts are being loaded