Profile cover photo
Profile photo
P.H.U. BIOS Mirosław Poznański
2 followers
2 followers
About
P.H.U. BIOS Mirosław Poznański's posts

Post has attachment
Boicie się szczypawek? Poczytajcie, czy są one tak groźne, jak dotychczas myśleliście, czy należy zwalczać skorki (szczypawki), skąd się biorą w domu i jak sobie radzić. Polecamy także nasze usługi dezynsekcji!
https://bios.net.pl/blog/skorek-pospolity-nie-taka-szczypawka-straszna-jak-ja-maluja

Post has attachment
Czy wiecie, że problem z wszami wciąż występuje? Na naszym blogu piszemy, skąd się biorą wszy, jak się pozbyć wszy i jak się przed nimi obronić. Proponujemy także skuteczne usuwanie wszy w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach. Zapraszamy :)
https://bios.net.pl/blog/wszy-jak-sie-pozbyc-upartego-przeciwnika

Post has attachment
Żywiak chlebowiec - szkodnik czyhający na zapasy suchych produktów w naszych szafkach, na książki w bibliotekach, a nawet ubrania! Na naszym blogu piszemy, jak go zwalczyć, jak się uchronić przed jego inwazją i wiele innych informacji. Poczytajcie :) A jeśli macie z nim problem, dzwońcie - zwalczymy go :)
https://bios.net.pl/blog/zywiak-chlebowiec-szkodnik-ktorego-spotkasz-w-kuchni-i-bibliotece

Post has attachment
Uwaga mieszkańcy Kartuz i Kościerzyny oraz reszty Kaszub! Na naszym blogu piszemy, dlaczego warto skorzystać z naszych usług w zakresie DDD. Zapraszamy :)
https://bios.net.pl/blog/kartuzy-i-koscierzyna-dezynsekcja-i-deratyzacja-w-atrakcyjnych-cenach

Post has attachment
Spotkaliście kiedyś małe brązowe lub czarne chrząszcze na parapecie lub w domu? A może zauważyliście dziury w ubraniach ze skóry, wełny lub futer? Nie muszą im być winne mole ubraniowe. Mogą to być szubaki! Poczytajcie na naszym blogu, co to za szkodniki i jak się ich pozbyć. Zapraszamy :)
https://bios.net.pl/blog/brazowe-chrzaszcze-w-domu-moze-to-szubak

Post has attachment
Wiosna to czas, kiedy owady, w tym osy i szerszenie budują swoje gniazda. Poczytajcie na naszym blogu, jak zniechęcić je do budowania ich blisko naszych domów. Piszemy także, dlaczego straż pożarna nie usuwa gniazd i jak usuwamy je my - firma BIOS. Zapraszamy! :)
https://bios.net.pl/blog/usuwanie-gniazd-os-i-szerszeni-nie-rob-tego-samodzielnie

Post has attachment
Znacie obrzeżki gołębie? To kleszcze przenoszone przez gołębie, bardzo groźne dla ludzi. Ich ukąszenie może prowadzić do śmierci! Na naszym blogu piszemy, jak zwalczyć obrzeżka gołębiego, jak wygląda jego ugryzienie i dlaczego obrzeżki są tak groźne. Zapraszamy do lektury :)
https://bios.net.pl/blog/obrzezek-golebi-argas-reflexus-golebi-kleszcz-grozny-dla-ludzi

Post has attachment
Już niedługo lato! Niestety oznacza to powrót komarów. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie sposobów powszechnie używanych, aby je odstraszyć lub zlikwidować. Mamy też nasz sposób - odkomarzanie. Na czym ono polega? Poczytajcie na naszym blogu :) Zapraszamy :)
https://bios.net.pl/blog/16-sposobow-na-komary-w-tym-jeden-najlepszy

Post has shared content
Czy wiecie, że gdyby nie obowiązkowa dla właścicieli i zarządców nieruchomości deratyzacja, szczury mogłyby być dla nas prawdziwym utrapieniem? To niesamowicie inteligentne stworzenia, które są sprytne i stale próbują przechytrzyć ludzi! Poczytajcie o obowiązkowej deratyzacji na naszym blogu :)
http://www.bios.net.pl/blog/deratyzacja-skuteczny-sposob-na-pozbycie-sie-szczurow-i-myszy

Post has shared content
Kojarzycie srebrzyki, czyli rybiki cukrowe? Może spotkaliście je w swojej łazience lub ubikacji - są małe, srebrne i bardzo szybko uciekają przed Waszym wzrokiem. Na naszym blogu dowiecie się, czy należy się ich bać, czy są groźne i jak je zwalczyć. Zapraszamy :)

http://www.bios.net.pl/blog/rybiki-cukrowe-jak-sie-ich-pozbyc-i-zapobiec-powrotowi
Wait while more posts are being loaded