Profile cover photo
Profile photo
Pagat - Agregaty malarskie, szpachlarskie Serwis Sprzedaż Wynajem
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
W punkcie sprzedaży stacjonarnej, zlokalizowanym w Szczecinie, przy ul. J. H. Dąbrowskiego 60, znajdą Państwo zawsze aktualną ofertę, na którą składają się wysokiej jakości agregaty szpachlarskie, malarskie i tynkarskie, chemia budowlana, elektronarzędzia, części zamienne oraz akcesoria do agregatów i wiele innych produktów: http://www.pagat.com.pl/sklep/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki zakładce „Do pobrania”, znajdującej się na stronie internetowej firmy Pagat, uzyskają Państwo wszelkie niezbędne informacje o produktach i ich cenach z naszej szerokiej oferty. Kompletne katalogi renomowanych producentów materiałów budowlanych dostępne są pod adresem: http://www.pagat.com.pl/do-pobrania/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Pagat ze Szczecina, to nie tylko bogate zaplecze specjalistycznego sprzętu i materiałów budowlanych i wykończeniowych. To także fachowy zespół, świadczący kompleksowe usługi remontowe, w tym m. in. nakładanie tynków strukturalnych, gładzi bezpyłowych, konserwację i malowanie dachów, malowanie elewacji i wiele innych: http://www.pagat.com.pl/uslugi-budowlane/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Trwa promocja na gładź MASTER MAS w 18 kilogramowych opakowaniach. Teraz w cenie 10 palet otrzymają ich Państwo aż 11! Ponadto w dziale zniżek czekają na Państwa profesjonalne zestawy do prac wykończeniowych firmy FLEX. Dalsze szczegóły przybliży Państwu strona: http://www.pagat.com.pl/promocje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obsługa agregatów malarskich nie należy do łatwych. Aby efekty pracy były zadowalające, powinno przejść się specjalny kurs oraz nabyć nieco praktyki. Tylko wtedy wydobędziemy pełnię możliwości z tych innowacyjnych urządzeń. Temat pracy z agregatem poruszamy w artykule na naszym blogu: http://www.pagat.com.pl/blog/obsluga-agregatow-tynkarskich-moze-poslugiwac-sie-sprzetem/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy Państwu o możliwości wypożyczenia któregokolwiek agregatu z dostępnych w Pagat modeli. Jest to idealna opcja, szczególnie dla Klientów, którzy raz na jakiś czas przeprowadzają remont i chcieliby usprawnić jego przebieg, uzyskując przy tym doskonałe efekty. Więcej o wypożyczalni sprzętu piszemy pod adresem: http://www.pagat.com.pl/wypozyczalnia-agregatow-szczecin/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stronę internetową Pagat postanowiliśmy wzbogacić o przydatne materiały do pobrania. Katalogi, cenniki, atesty i inne tego typu pliki przybliżą Państwu wiele szczegółowych informacji o dostępnych w naszej ofercie produktach. Odpowiednia zakładka przybliży Państwu pełną zawartość: http://www.pagat.com.pl/do-pobrania/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dostępny w naszym sklepie asortyment charakteryzuje wysoka jakość, trwałość i funkcjonalność w użytkowaniu. Wśród naszych dostawców znajdą Państwo takie marki, jak Stalco, Euromair, Graco, Rokomat, Starmix, Flex, Titan, Wagner, Master, Faraone, Kaleta i inne, wymienione na stronie: http://www.pagat.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ofertę firmy Pagat wzbogaciliśmy o wysokiej jakości tarcze diamentowe, przeznaczone do cięcia betonu. Model CD 2135 LASER – BETON stanowi bardziej ekonomiczne rozwiązanie, podczas gdy CD 2145 LASER – BETON sprawdzi się w najcięższych zastosowaniach: http://www.pagat.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Milo nam poinformować Państwa, iż nasza firma wzięła udział w kolejnych Targach BUD – GRYF, które odbyły się 16-18 marca 2018 roku. 27 edycja okazała się niezwykle ciekawa – w programie imprezy odbyły się m. in. szkolenia dla inżynierów budownictwa, warsztaty, pokazy dekarskie, konkursy, prezentacje i wiele, wiele więcej: http://www.pagat.com.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded