Profile cover photo
Profile photo
Páperíčko An-Tarxamon
About
Páperíčko's posts

Post has attachment
Po dlhšom čase, ale stále odhodlaný! Sovietska továreň a nová hrobka opäť poodhalili, čo sa skrýva v tajomnom svete Sibíru! :-) Nech sa dobre pozerá, za všetko som vďačný! :-)

Post has attachment
Po dlhšom čase, ale dúfam, že sa bude páčiť. Nielenže sme sa postavili medveďovi, avšak najväčším trhákom bola byzantská loď :-) nech sa dobre pozerá, za všetko som vďačný.

Post has attachment
V dnešnej časti objavíme tajomstvo Prorokovej hrobky, stretneme nepriateľov, ktorí si hovoria Trinity a pozrieme sa aj na Sibír! :-) Nech sa dobre pozerá, za všetko som vďačný.

Post has attachment
Po dlhšom čase späť s legendou o vzostupe archeologičky Lary Croft. Príbeh o hľadaní legendy o Prorokovi plný nepriateľov, spojencov a ešte väčších prekvapení :-) Za všetko som vďačný, nech sa dobre pozerá :-) 

Post has attachment
Po dlhšej dobe vychádza deviata časť tejto série, kde sme skrížili zbrane s Kultom posadnutých o Wyrdshardy. Záver bol pekným krvavým kúpeľom :-) Viac vo videu. Za všetko som vďačný, nech sa dobre pozerá :-) 

Post has attachment
Trošku na odľahčenie, príbeh o sťahovaní, mačacích dievčatách a mnohom viac! :-D Nech sa dobre pozerá, za všetko som vďačný :-) Sledovanie len na vlastné riziko! :-D

Post has attachment
Tretia misia príbehu nás zaviedla na most, kde máme nájsť a zničiť Skavenov, ktorí vyrábajú jed. Žiaľ, pri editovaní došlo k nenávratnému poškodeniu druhej polovice, tak teda bude zverejnená len táto. Mrzí ma to, nič menej, verím, že si video a hudbu k nemu užijete. Skladateľ je Marc Jungermann, podporte aj jeho :-) Za všetko som vďačný.

Post has attachment
Dokážeme ukradnúť Idol z nepriateľského tábora a doniesť ho do vlastného? To je výzva, o ktorú sa pokúsime. Sledujte ako sa stretneme s kultom na nádvorí a skrížime meče :-) Viac vo videu, zanechajte komentík, či sa podarí, či nie :-) Za všetko som vďačný.

Post has attachment
Pokračujeme v nápore, ktorý sme vyvinuli na žoldnierov, v tejto časti sa však naše sily rozptýlili a začal pravý pouličný súboj. Našťastie sme vďaka dobrému plánu situáciu kontrolovali celý čas. Až na pár bugov :-P Nech sa dobre pozerá.

Post has attachment
V dnešnej časti sme sa vydali prekaziť plány žoldnierom, ktorí chceli pašovať wyrdshardy z mesta. V prvej časti misie sme spustili masívny útok na ich pozície, nech sa teda dobre pozerá :-) Za všetko som vďačný, v tejto časti akurát zakolísal mikrák.
Wait while more posts are being loaded