Profile

Cover photo
Páperíčko An-Tarxamon
Lives in Poprad, Slovenská republika
36,540 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Po dlhšom čase, ale stále odhodlaný! Sovietska továreň a nová hrobka opäť poodhalili, čo sa skrýva v tajomnom svete Sibíru! :-) Nech sa dobre pozerá, za všetko som vďačný! :-)
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
V dnešnej časti objavíme tajomstvo Prorokovej hrobky, stretneme nepriateľov, ktorí si hovoria Trinity a pozrieme sa aj na Sibír! :-) Nech sa dobre pozerá, za všetko som vďačný.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Po dlhšej dobe vychádza deviata časť tejto série, kde sme skrížili zbrane s Kultom posadnutých o Wyrdshardy. Záver bol pekným krvavým kúpeľom :-) Viac vo videu. Za všetko som vďačný, nech sa dobre pozerá :-) 
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Tretia misia príbehu nás zaviedla na most, kde máme nájsť a zničiť Skavenov, ktorí vyrábajú jed. Žiaľ, pri editovaní došlo k nenávratnému poškodeniu druhej polovice, tak teda bude zverejnená len táto. Mrzí ma to, nič menej, verím, že si video a hudbu k nemu užijete. Skladateľ je Marc Jungermann, podporte aj jeho :-) Za všetko som vďačný.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Pokračujeme v nápore, ktorý sme vyvinuli na žoldnierov, v tejto časti sa však naše sily rozptýlili a začal pravý pouličný súboj. Našťastie sme vďaka dobrému plánu situáciu kontrolovali celý čas. Až na pár bugov :-P Nech sa dobre pozerá.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Tak, dnes už správna verzia, a môžete si vychutnať náš súboj proti nepriateľskej presile. A aj cenu, ktorú sme museli zaplatiť :-) Nech sa dobre pozerá, za všetko som vďačný, návrhy píšte do podnetných komentárov.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Po dlhšom čase, ale dúfam, že sa bude páčiť. Nielenže sme sa postavili medveďovi, avšak najväčším trhákom bola byzantská loď :-) nech sa dobre pozerá, za všetko som vďačný.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Po dlhšom čase späť s legendou o vzostupe archeologičky Lary Croft. Príbeh o hľadaní legendy o Prorokovi plný nepriateľov, spojencov a ešte väčších prekvapení :-) Za všetko som vďačný, nech sa dobre pozerá :-) 
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Trošku na odľahčenie, príbeh o sťahovaní, mačacích dievčatách a mnohom viac! :-D Nech sa dobre pozerá, za všetko som vďačný :-) Sledovanie len na vlastné riziko! :-D
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Dokážeme ukradnúť Idol z nepriateľského tábora a doniesť ho do vlastného? To je výzva, o ktorú sa pokúsime. Sledujte ako sa stretneme s kultom na nádvorí a skrížime meče :-) Viac vo videu, zanechajte komentík, či sa podarí, či nie :-) Za všetko som vďačný.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
V dnešnej časti sme sa vydali prekaziť plány žoldnierom, ktorí chceli pašovať wyrdshardy z mesta. V prvej časti misie sme spustili masívny útok na ich pozície, nech sa teda dobre pozerá :-) Za všetko som vďačný, v tejto časti akurát zakolísal mikrák.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Po komentoch pri minulom videu sme misiu rozdelili na dve časti. V tejto sme využili premyslenú obranu a nepriateľ neváhal nasadiť aj jednorukú bojovníčku a tej to šlo veľmi dobre! Navyše, tieň zlých udalostí sa začal znášať na jednotku už v týchto okamihoch. Nech sa dobre pozerá, za všetko som vďačný :-) 
 ·  Translate
1
Add a comment...
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Poprad, Slovenská republika
Previously
Trenčín, Slovenská republika
Basic Information
Gender
Male