Profile cover photo
Profile photo
Bahçeşehir Çocuk Doktoru | Dr. Özden Özsoy Koç
8 followers -
ozdenkoc.com
ozdenkoc.com

8 followers
About
Posts

Post has attachment
Çocuk Doktoru
http://ozdenkoc.com/


Bahçeşehir 2. Kısım Avni Akyol Bulv. Loca Sit. C Blok No:3/2 D:16 Bahçeşehir / İST (Doctors Office Loca)
0212 608 00 22
0212 608 00 21


#çocukdoktoru
Add a comment...

Post has attachment
Bebek Gelişiminde Babanın Önemi
Pek çok toplum incelendiğinde anneler ile babaların çocukların eğitimine eşit olarak dahil olmadıkları görülmektedir. Çocuk eğitiminde babalardan daha çok annelerin sorumlu olduğu düşünülmektedir.
http://ozdenkoc.com/bebek-gelisiminde-babanin-onemi/


#anne   #baba   #sağlık   #yaşam   #aile   #istanbul   #bahçeşehir   #avcılar   #beylikdüzü   #esenyurt   #ıspartakule   #çocukdoktoru  
Add a comment...

Post has attachment
Down Sendromu
İnsan yapısındaki genler kromozomlar tarafından meydana gelir. 21. kromozom çiftinde 1 kromozom daha bulunması halinde ortaya çıkan genetik farklılığa #Down Sendromu adı verilir.
Devamı 👉👉 https://goo.gl/XavhrO

#down   #downsendromu   #aile   #yaşam   #anne   #sağlık   #istanbul   #bahçeşehir   #çocukdoktoru  
Add a comment...

Post has attachment
Doğum Lekesi Mi Hemanjiyoma Mı?
Kırmızı lekeler doğuştan olabilir. Bebek doğduğunda ya da yaşamının ilk haftalarında ortaya çıkarlar. Çok farklı renk, büyüklük ve yapıda olabilirler. En yaygın damarsal kaynaklı doğum lekeleri hemanjiyomalar, leylek ısırığı ve şarap lekesidir.

http://ozdenkoc.com/dogum-lekesi-mi-hemanjiyoma-mi/


#DOĞUM   #doğumlekesi   #hemanjiyoma   #hemanjiom   #sağlık   #çocuk   #aile   #anne   #çocukdoktoru   #istanbul   #bahçeşehir   #özdenkoç   #özdenözsoykoç  
Add a comment...

Post has attachment
Çocuklarda Karın Ağrısı
Karın ağrıları, çocuklarda oldukça yaygın görülen bir şikayettir. Ancak , karın ağrısı nadiren ciddi bir endişe kaynağıdır.
http://ozdenkoc.com/cocuklarda-karin-agrisi/

#çocuk   #bebek   #karınagrısı   #sağlık   #yaşam   #anne   #istanbul   #bahçeşehir   #çocukdoktoru   #özdenözsoykoç   #bahçeşehirçocukdoktoru   #avcılarçocukdoktoru   #turkey  
Add a comment...

Post has attachment
Bebeğinizin Gelişimine Siz Yön Verin !
Bebeklerin zeka gelişimi anne karnında başlamaktadır. Bunun için özellikle 1 ile 3. aylar arasındaki dönemde beslenme oldukça büyük önem arz etmektedir.
http://ozdenkoc.com/bebeginizin-gelisimine-yon-verin/


#bebek   #çocuk   #gelişim   #anne   #sağlık   #yaşam   #aile   #çocukdoktoru   #istanbul   #bahçeşehir  
Add a comment...

Post has attachment
Bebeklerde İsilik
İsilik, bebeklerin vücudunu çok sıkı bir şekilde saran giyecekler giydirilmesiyle, sıcak havanın da etkisi ile aşırı ısınmasından veya hararet yapmasından dolayı derilerinde ortaya çıkan küçük kızarık izlerdir. Sıcak döküntüleri olarak da bilinen isilik, bebeklerde oldukça sık rastlanan bir problemdir.
Devamı👉👉 https://goo.gl/bCzfvU
#bebek   #çocuk   #sağlık   #isilik   #aile   #anne   #baba   #çocukdoktoru   #istanbul   #bahçeşehir   #özdenözsoykoç   #doctors  
Add a comment...

Post has attachment
Babalarda Hamile Kalır
Hamilelik sadece fiziksel bir şey değil aynı zamanda ruhsal bir durumdur. Hamilelik beyinde de yaşandığı için babaların da hamile kaldığını söylemek yanlış olmaz. Aslında annenin yaşadığı stresi ve sıkıntıları bir noktaya kadar baba da yaşıyor.
http://ozdenkoc.com/babalarda-hamile-kalir/
#hamilelik   #anne   #baba   #sağlık   #yaşam   #çocukdoktoru   #istanbul   #bahçeşehir  
Add a comment...

Post has attachment
Bebeğinizi Sütten Keserken Dikkat
Bebek doğduğu an refleks olarak annesini emer. Ancak bu refleks bir süre sonra annesini ayrı bir kişi olarak algılamamasına, kendisinin bir uzantısı olarak görmesine neden olacaktır. Emzirme eylemi süresince anne ile bebek arasında bağlılık duygusu iyice gelişir. Emzirme eylemi boyunca bebek kendini güvenli ve huzurlu hisseder.

http://ozdenkoc.com/bebeginizi-sutten-keserken-dikkat/#süt   #bebek   #sağlık   #dikkat   #yaşam   #anne   #çocukdoktoru   #istanbul   #bahçeşehir  
Add a comment...

Post has attachment
Kemik Eğriliği Sinüzit Nedeni
Sinüzit, göz ve burun çevresindeki kemiklerin içindeki boşlukların burun içine açıldığı kanallarda meydana gelen tıkanıklıklar nedeni ile iltihaplandığında ortaya çıkan enfeksiyondur. Akut ve kronik olmak üzere 2 çeşiti vardır.

Devamı : https://goo.gl/6dSem1

#çocukdoktoru   #sağlık   #yaşam   #anne   #kemk   #sünizit  
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded