Profile cover photo
Profile photo
Oyun10
18 followers -
En Güzel Oyunlar
En Güzel Oyunlar

18 followers
About
Posts

Post has attachment
Araba Yiyen Arabalar 4: Bu çılgın araba yarışında hayatta kalabilmek için diğer araçları yok etmelisin. Araç ve silah yükseltmeleri için değerli taşları toplayın. Kendini hazır hissediyorsan, motoru çalıştır ve gaza bas.
Add a comment...

Post has attachment
Vurucu Tim 3: 60 yeni görev, özellikleri geliştirilebilir yeni silahlar ve güçlü bir kadro ile Vurucu Tim 3 oyunu sizleri yine kendinizden geçirecek. (13+)
Add a comment...

Post has attachment
Papa Peynirli Sandviç: Papa'nın restoranlar zincirine yeni bir halka daha eklendi. Papa bu kez müşterilerine birbirinden lezzetli peynirli sandviç hizmeti sunuyor. Eğer isterseniz Papa restoranlarının bir çalışanı olarak müşterilere hizmet verebilirsiniz.
Add a comment...

Post has attachment
Evrim: Yeni FPS oyunu Evrim'de takımını seç ve savaşa başla. Bıçak, tabanca, roketatar ve makineli tüfek kullanarak düşmanları etkisiz hale getir. Bu ateş gücü yüksek oyunu online olarak oynayabilirsiniz.
Add a comment...

Post has attachment
Anahtar Topla 6: Küçük tüylü yaratığa yardım edin ve deniz altı dünyasını keşfederek minik dostlarını kurtarmasını sağlayın.
Add a comment...

Post has attachment
Level Editor 4: Level Editor geri döndü. Kahramanımız bu kez Vahşi Batı'da ve bu yeni macerada onu çok daha fazla tehlike bekliyor olacak. Zor tuzakları, tehlikeli engelleri ve düşmanları atlatarak çıkış kapısına ulaşabilmek için beyninizi kullanın. Çöp Adam'ı kontrol etmek için W,A,D veya yön tuşlarını, basamak oluşturmak için fareyi kullanıyoruz.
Add a comment...

Post has attachment
Yaşamak İçin Sür 2: İstila: Orjinal ismi: Earn to Die 2: Exodus. Büyük beğeni toplayan Yaşamak için Sür oyununda arabanızla bir zombi kıyametine doğru yol alacaksınız. Ülkenin diğer ucunda bir tahliye gemisi sizi bekliyor. Yolculuk sırasında karşınıza çıkacak tek şey, zombiler tarafından istila edilmiş şehirler. Hurda bir araba ve çok az miktarda bir parayla daha önceden de alışıldık olduğun bir durumla karşı karşıya kalacaksın. Hayatta kalmak için aracını zombilerin üzerine sür. Yaşamak İçin Sür 2: İstila önceki oyunlara göre 5 kat daha uzun ve sizlere yepyeni bir hikaye modu sunuyor. Oyun, bildiğiniz çöl ortamından ayrılarak zombiler tarafından kuşatılmış şehirlerin derinliklerine doğru yol alıyor. Ayrıca seviyeler çok daha aşamalı. Yeraltı tünelleri, üst geçitler ve zombilerle dolu fabrikaları darmadağın edin. Hangi yolu seçerseniz seçin, zombi sürülerinden kaçmayı başaramayacaksınız! Tek çareniz, onları ezip geçmek! Diğer araçların kilidini açın ve özelliklerini yükseltin. Her bir araç için, zırhlı kaporta, tavana monte edilmiş ateş gücü yüksek silahlar, roketler ve benzeri bir çok özellik ile donatılabilir. Bu zombilerin hiç ama hiç şansı olmayacak!
Add a comment...

Post has attachment
Koş Henk Koş: Artık yeni bir kahramanımız var, ismi Henk. O, küçük insanların yaşadığı oyuncaklarla dolu bir dünyada eğlencenin ve aksiyonun yeni gözdesi haline gelmiş biri. Minik kahramanımızı kontrol ederek ölümcül tehlikelerden uzak tut. Ölümüne koş, atla, zıpla ve kay. Rakiplerine meydan oku ve onları saf dışı bırakarak yarışları birinci olarak tamamla.
Add a comment...

Post has attachment
Yarının Dünyasında Koş: Bir Walt Disney yapımı olan, başrollerini George Clooney, Hugh Laurie ve Britt Robertson gibi ünlü isimlerin paylaştıkları Yarının Dünyası filminin oyununu büyük bir beğeniyle oynayacaksınız. Sadece rüyalarda görebileceğiniz türden yeni boyutların içinde, aralıksız, maceradan maceraya koşarken sizleri oldukça gizemli bir yolculuk bekliyor.
Add a comment...

Post has attachment
Koş Robot Koş: Robotların mekanik dünyasında sonsuz bir koşuya var mısın? Robotu kontrol ederek koşmaya başlayın ve onun sonu olabilecek tehlikelerden ve tuzaklardan uzak durun.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded