Profile cover photo
Profile photo
Osa Nieruchomości
18 followers -
OSA Nieruchomości to lokalne biuro nieruchomości, prowadzące działalność głównie na terenie Wielkopolski.
OSA Nieruchomości to lokalne biuro nieruchomości, prowadzące działalność głównie na terenie Wielkopolski.

18 followers
About
Osa Nieruchomości's posts

Post has attachment
Inwestujcie w lokale użytkowe! Według bieżących raportów dotyczących rynku nieruchomości inwestycje w lokale użytkowe są najbardziej opłacalnymi inwestycjami. Stopa zwrotu z wynajmu lokali użytkowych może wynieść nawet 10%, natomiast stopa zwrotu z wynajmu lokali mieszkalnych to ok. 5%, a z lokat bankowych to zaledwie 2%.

https://www.otodom.pl/wiadomosci/rynek-nieruchomosci/warto-inwestowac-w-lokale-uzytkowe-id6512.html

Post has attachment
Macie ochotę na odpoczynek w cichej okolicy, w bliskiej odległości od jeziora?
Prezentujemy klimatyczny domek letniskowy (35 m2) położony na działce o pow. 628 m2 (w tym 405 m2 obejmuje teren rodzinnych ogródków działkowych) obsadzonej drzewami owocowymi oraz świerkami i sosnami. Domek znajduje się w odległości 800 m od jeziora Strykowskiego! ;)

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

www.osanieruchomosci.pl/oferta:11654954

Post has attachment
W dniu 22 lipca 2017 r. wchodzi w życie ustawa z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami, która m.in. nakłada na kredytodawców/pośredników obowiązek wydania decyzji kredytowej w terminie 21 dni od dnia złożenia wniosku oraz obowiązek uzasadnienia odmowy udzielenia kredytu.

Post has attachment
Podczas wyboru biura nieruchomości najczęściej wybieramy te, które gwarantują szybką sprzedaż. Jeżeli i Wy chcecie efektywnie sprzedać swoją nieruchomość wybierzcie "OSA Nieruchomości". Tylko w tym tygodniu sprzedaliśmy mieszkanie w Przylepkach (w ciągu zaledwie 11 dni) i mieszkanie na osiedlu Olszynka (umowę przedwstępną podpisaliśmy w niespełna 1,5 miesiąca). W ciągu 2-mcy od podpisania umowy sprzedaliśmy dom w Nekli i w Mosinie oraz lokal usługowy w Nekli.
Dziękujemy zarówno nowym nabywcom, jak i byłym właścicielom za wzorową transakcję :)
Życzymy wszystkim udanego weekendu, a w wolnej chwili zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.osanieruchomosci.pl.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
14.07.2017
5 Photos - View album

Post has attachment
Dzisiaj mamy dla was wyjątkową ofertę!
Odrestaurowany dwór o powierzchni 700 m2 otoczony urokliwym zabytkowym parkiem o powierzeni 3,5 ha. Dwór ma charakter reprezentacyjny - idealnie nadaje się na własny prestiżowy dom (rezydencję), ale również na pensjonat, zajazd lub dom seniora.
Zapraszamy gorąco do obejrzenia na naszej stronie internetowej www.osanieruchomosci.pl pięknych zdjęć!

www.osanieruchomosci.pl/oferta:11632809

Post has attachment
Początek lipca to czas na podsumowanie II kwartału 2017 roku. Te ostatnie trzy miesiące były dla nas naprawdę rekordowe! Doprowadziliśmy do podpisania aż 8 umów przedwstępnych, wynajęliśmy dom w Krosinku oraz lokal biurowy w Krośnie. Ponadto - w ciągu zaledwie 7 dni - wynajęliśmy mieszkanie w Mosinie! Sprzedaliśmy również działkę budowlaną w Piechaninie oraz mieszkanie w Stęszewie. Łącznie 13 transakcji! Nowym właścicielom serdecznie gratulujemy wyboru, a wszystkim naszym klientom dziękujemy za okazane nam zaufanie.

Jeżeli i Wy chcecie efektywnie sprzedać swoją nieruchomość, zadzwońcie do nas lub odwiedźcie nasze biuro - ul. Wawrzyniaka 7, Mosina.
tel. 601 054 063
Photo

Post has attachment
Dzisiaj mamy dla was dwie oferty. Pierwsza to idealna inwestycja pod wynajem 2-pokojowe mieszkanie w Kościanie o pow. 37 m2 w świetnej lokalizacji! Natomiast druga oferta to również 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, tylko 3 km od Brodnicy. Cena to jedyne 69 tys.!!!
Szczegóły na naszej stronie www.osanieruchomosci.pl Zapraszamy!

http://osanieruchomosci.pl/oferta:11628563
http://osanieruchomosci.pl/oferta:11628553
Photo
Photo
05.07.2017
2 Photos - View album

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Szukasz działki poza miastem, aby w weekend odpocząć od ulicznego zgiełku? Mamy ofertę dla Ciebie!
Prezentowana przez nas działka o powierzchni 2302 m2, znajduje się w Słupcy k. Wrześni, nieopodal Jeziora Kosewskiego (Naprusewskiego). Jest to znakomita lokalizacja, która sprzyja letniemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.
Zapraszamy! :)

www.osanieruchomosci.pl/oferta:11614020
Photo

Post has attachment
Szukasz lokalu do wynajęcia w doskonałej lokalizacji w Mosinie? Przedstawiamy lokal o pow. 66 m2, położony w Mosinie przy ul. Śremskiej, w ciągu lokali handlowych. Atutem lokalu jest duża sala sprzedażowa oraz dogodny parking dla Klientów. Cena - jedyne 1500,00 zł netto!
Szczegóły na naszej stronie www.osanieruchomosci.pl Zapraszamy!

http://osanieruchomosci.pl/oferta:11603607
Photo
Wait while more posts are being loaded