Profile cover photo
Profile photo
Orhan Gürbüz
83 followers -
Orhan Gürbüz – Girişimci Eğitmen Fotoğrafçı Marka Koçu Yazar
Orhan Gürbüz – Girişimci Eğitmen Fotoğrafçı Marka Koçu Yazar

83 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Yolumuz Yeni Başlıyor. Şimdi Bu Akademileri Üniversitelere dönüştürme Ve Gelecek Yarınlara Işık Tutma Vakti !!!

Kuruculuğunu Yaptığım 20 Eğitim Markasıyla Sanat, Kişisel Gelişim Ve Mesleki Alanlarda Türkiye'nin En Bilinen Ve En Çok Tercih Edilen Eğitim Merkezi Haline Geldik.
Bu Yola Beraber Çıkıp Şimdi Aramızda Olmayan Ama Hep Yüreğimizde Olan Yalçın Şişman Sinan Aydoğmuş Kerem Sungur Melek Önday Grafik - Fotoğraf Simge Dolu Aycan Kahraman , Emeklerinden Dolayı Şükranlarımı Sunarken Markaların Tüm Süreçlerinde Büyük Emekleri Olan Esra Gündüz Cem Orman Cüneyt Efe Özar Çağla Kavi Çağla Altan Damla Dinler Hocalarıma ve Ekip Arkadaşlarıma Eğitim Kurumumuz Gelişmesinde Ve Değişmesinde Büyük Emek Harcayan Canan Taşçı Ve Mete Demirci Hocama Göreve Geldiği Günden Bugüne Heyacanını Hiç Yitirmeyen Ve Eğitim Kurumuzun Bu Noktalara Ulaşmasında Büyük Emekleri Olan Özge Nur Yağız Hocama Bu Süreçte Bizim Yanımıza Olan Değerli Damla Bayciğit Uludoğan Uskan Ayça Kuru Ayça Kuru Levent Üregenç Mehmet Özşimşek Eray Hacıosmanoğlu Kemal Üzmez Enver Seyitoğlu Nilay Toprak Fan Sayfası Nilay Toprak Seda Genc Gümüş Tuba Yılmaz Bozan Atalay Sıdar Gökhan Barışkan Hocalarımıza Bizi Tercih Eden Tüm Öğrencilerimize Ve Geceyi gündüze kattığım bu yolda destekleriyle beni ayakta tutan eşim Zeynep Başural Gürbüz e Ve Markaların Kuruculuğunda Ve Hayata Geçmesinde Hep Yanında Olan Ve En Az Benim Kadar Emeği Olan Erhan Gürbüz Hülya Gürbüz Gülten Gürbüz Elvan Gürbüz Aileme Ve Son Olarak Beni Hiç Yanlız Bırakmayan Hem Dostlarım Hem İş Arkadaşalarım Mustafa Meral Umut Güloğlu na İçten Teşekkür Ederim.

Şimdi Yol Geleceğe Işık Tutma Vakti . Şimdi Akademileri Üniversiteye Dönüştürme Vakti.
#seoakademi #webakademi #imajkademi #fotolifeakademi sinemakademi #resimakademi #müzikakademi #danskademi #dalışakademi #sanatkademi #kariyerhome #sörfakademi #yelkenakademi #kürekakademi #teniskademi #yüzmekademi #yemekakademi #dilakademi #modelakademi #baleakademi #girişimci #girişimcilik
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünün Düzenlediği 1.Milli Parklar Ulusal Fotoğraf Kampında Bende Varım.
#fotoğrafkampı #fotosafari #fotolifeakademi #orhangürbüz #fotoğrafsanatçısı #gümüşhane #MilliParklarUlusalFotoğrafKampı #GümüşhaneKelebekleri
#doğakorumavemilliparklargenelmüdürlüğü
Orman ve Su işleri Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü ile Zigana Doğa Okulunun düzenleyeceği; 1. Milli Parklar Ulusal fotoğraf Kampı 10-11-12 Temmuz 2017 Tarihinde Gümüşhane coğrafyasında gerçekleşecek.
Programa; 10 Temmuz 21017 Pazartesi günü saat 09.00 da resmi açılışla Zigana’dan start verilecek. Etkinliğe ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren fotoğraf sanatçıları ile yerel fotoğrafçılardan oluşan 60 kişilik profesyonel fotoğrafçı davet edildi. Fotoğraf kampı; amatör fotoğrafçıların, yerel halkın ve isteyen herkesin katılabileceği bir etkinlik olacak.
Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş yaptığı açıklamada; “Sayın Cumhurbaşkanımızın 2017 yılı içinde başlattığı “Tabiat Turizmi Seferberliği” kapsamında, tabiat turizmi bakımından önemli bir yere sahip olan “Fotosafari” etkinliklerinin istişare edilmesi, plan ve programlanması ile fotoğraf sanatı ile ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği imkanlarının arttırılması maksadıyla; Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından 10-12 Temmuz 2017 tarihlerinde Gümüşhane İlinde bir fotoğraf kampı düzenliyoruz. Böylece Sn. Cumhurbaşkanımızın talimatları gereği “Tabiat Turizmi Seferberliği” kapsamında atılacak adımlardan bir tanesinin startını vermiş olacağız. Söz konusu fotoğraf kampı ve fotosafari etkinliği bir yarışma değildir. Seferberlik kapsamında her yıl geleneksel olarak ülkemizin farklı coğrafyalarında düzenlenmesi planlanan “Milli Parklar Ulusal Fotoğraf Kampı” etkinliklerinin birincisidir. Bu etkinliklerde, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü her yıl ilgili coğrafyadan bir sivil toplum kuruluşu ile işbirliği yapmak suretiyle bu kampı organize etmeyi hedeflemektedir. Bu yıl Genel Müdürlüğümüz “Zigana Doğa Okulu” ile işbirliği yapmaktadır” dedi.
Düzenlenen 1.Milli Parklar Ulusal Fotoğraf Kampı’nın teması “Gümüşhane Kelebekleri” olup, 3 gün boyunca Gümüşhane ve Zigana coğrafyasında fotoğraf arazisi gerçekleştirilecek. Konaklama Limni Gölü Tabiat Parkında yeni tesis edilen konaklama ünitelerinde olacak.
Katılımcılar yoğun iş temposu arasında 3 gün Gümüşhane ve Zigana’nın eşsiz doğasında soluklanacak ve oksijen depolayacak, aynı zamanda eşsiz doğa fotoğrafları çekme fırsatı bulacak.
Fotoğraf kampı süresince arazi çalışmalarından elde edilen fotoğrafların bir havuzda toplanarak bu fotoğraflardan kitap, katalog, sergi vb. ürünler elde edilmesi kampın bir başka hedefi.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Orhan Gürbüz
Girişimci, Eğitmen, Yazar
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded