Profile cover photo
Profile photo
ORGANIZUOKIM.LT
24 followers -
Organizuokim.lt - Didžiausias ir sparčiausiai augantis pramogų ir poilsio paslaugų gidas Lietuvoje su tikslinga auditorija.
Organizuokim.lt - Didžiausias ir sparčiausiai augantis pramogų ir poilsio paslaugų gidas Lietuvoje su tikslinga auditorija.

24 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Apie unikalią studiją moteriai, mamai ir jos vaikui

Čia besilaukiančios moterys ras visus mokymus ir mankštas, reikalingas ramiam ir sąmoningam laukimui. Kūdikius auginančios mamos turės galimybės ne tik sportuoti kartu su jais, bet ir tobulinti savo mamų žinias, išmokti mankštinti ir masažuoti mažuosius. O moterys ir mamos, ištrūkusios iš namų ar kasdienybės sienų, galės mokytis ramybės pajautimo, savo grožio ir moteriškumo puoselėjimo.

https://www.organizuokim.lt/straipsniai/307/apie-unikalia-studija-moteriai-mamai-ir-jos-vaikui/
Add a comment...

Post has attachment
Masažas – ne tik puikus atsipalaidavimo būdas...

Visi išbandę masažo paslaugas patvirtintu, kad tinkamai atliekamas masažas yra puikus atsipalaidavimo būdas. Tačiau ne kiekvienas žino, kad masažas gali būti ir galingas instrumentas, padedantis Jums rūpintis savo sveikata, išoriniu grožiu, stresu ir vidine ramybe.
Masažo populiarumas ir naudos supratimas sparčiai didėja. Seniau šias paslaugas pagrinde teigdavo prabangūs SPA salonai, aukščiausios kokybės sveikatinimo įstaigos. Dabar masažo paslaugos siūlomos įmonėse, klinikose, privačiuose masažo kabinetuose, SPA salonuose, grožio salonuose ir netgi oro uostuose.

https://www.organizuokim.lt/straipsniai/306/masazas-ne-tik-puikus-atsipalaidavimo-budas/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Moderni ir stilinga vieta šventei – Vila „Provansalis“

Ieškote vietos šventei? Planuojate vestuves, krikštynas, jubiliejų? Džiaugtis švente norėtumėte nekasdienėje, stilingoje ir romantiškoje aplinkoje? Pristatome jums vilą „Provansalis“ – visai šalia Vilniaus (20 km), patogiu ir ypatingai vaizdingu senuoju Molėtų plentu pasiekiama vila, įsikūrusi neaprėpiamų laukų, miškų ir ežerėlių apsuptyje, kurių peizažus pagyvina besiganančios avys ir gražuoliai žirgai.

https://www.organizuokim.lt/straipsniai/305/moderni-ir-stilinga-vieta-sventei-vila-provansalis/
Add a comment...

Post has attachment
Kodėl naudinga lankytis kosmetologijos ir masažo salone?

Dažnam iš mūsų nuo gyvenimo diktuojamo tempo ir rūpesčių reikia nors trumpam sustojus atsikvėpti. Žmogui pakanka bent keletą valandų „atsijungti“ nuo išorinių, mus nuolat supančių dirgiklių, kad jis pasijustu žvalus, energingas, pozityviai nusiteikęs ir generuotu naujas idėjas. Šis neatidėliotinas poreikis „atsijungti“, ypatingai miesto gyventojams, tampa vis auganti tendencija. Laimei, tam buvo sugalvoti ir įsteigti tokie kaip kosmetologijos ir masažo salonai.
Kosmetologijos ir masažo salonų paslaugos subalansuotos taip, kad nereikalaujant didelių Jūsų laiko resursų būtų pasiektas maksimalus kūno ir sielos atsipalaidavimas, bei išryškintas Jūsų išorinis grožis.

https://www.organizuokim.lt/straipsniai/304/kodel-naudinga-lankytis-kosmetologijos-ir-masazo-salone/
Add a comment...

Post has attachment
Kodėl Jums verta pradėti treniruotis Wing Tsun?

Yra daugybė priežasčių pradėti treniruotis Wing Tsun KungFu kovos meno. Pagrindines priežastis Jums pateiksime šiame straipsnyje. Bet prieš tai - kas gi yra Wing Tsun?
WING TSUN – kinų kovos menas, egzistuojantis daugiau nei 300 metų. Wing Tsun teorijos pagrindas – paprastumas, naudingumas ir praktiškumas. Šią sistemą sukūrė moteris Šaolino vienuolė, kad apsigintų nuo žymiai stipresnio užpuoliko ir panaudotų jo jėgą, o ne prieš ją kovotų. Šiam kovos menui nemaišo viršsvoris, nebūtinas didelis lankstumas ar neeilinės fizinės galimybės, praktiškai nėra amžiaus apribojimo, nesvarbi žmogaus lytis.
Wing Tsun unikalumą sudaro keletas specifinių elementų. Vienas svarbiausių - vertikalus smūgis kumščiu arba YAT CHI KUEN. Trumpas, greitas ir stiprus. Šis smūgis skiriasi nuo tradicinių kunfu sistemų smūgių, nes Wing Tsun KungFu sistema sukurta tam, kad galima būtų pasipriešinti tradiciniams Shaolin stiliams.

https://www.organizuokim.lt/straipsniai/303/kodel-jums-verta-pradeti-treniruotis-wing-tsun/
Add a comment...

Post has attachment
Patarimai organizuojant asmeninę arba įmonės šventę

Asmeninės šventės (vestuvės, jubiliejai, krikštynos, giminės susitikimai, išleistuvės ir t.t.) arba įmonės, organizacijos renginio organizavimas dažniausiai yra smagių iššūkių reikalaujanti užduotis. Nuo tinkamos renginio vietos suradimo, tinkamo aptarnaujančio personalo pasamdymo iki organizuoto svečių atvykimo ir išvykimo suderinimo. Kiekviena detalė tampa labai svarbi siekiant geriausio rezultato.
Jei Jūs esate tas laimingasis žmogus, kuris planuojate imtis organizavimo užduoties, šis straipsnis padės Jums atsikratyti paniško blaškymosi ir sutaupys begalę Jūsų brangaus laiko.

https://www.organizuokim.lt/straipsniai/302/patarimai-organizuojant-asmenine-arba-imones-svente/
Add a comment...

Post has attachment
Ką verta žinoti apie automobilio nuomą?

Turintiems savo automobilį, dažniausiai pirmasis klausimas būna: nuomotis ar pasinaudoti savu? Sprendimas priklauso nuo keleto sau užduotų ir atsakytų klausimų. Tokių kaip: Kiek toli planuojate važiuoti? Kiek patogus, senas ir techniškai tvarkingas Jūsų automobilis? Kuro sąnaudos? Pagalvokite apie Jūsų automobilio nusidėvėjimą ir žinoma apie tai, kad išsinuomoti galite automobilį, apie kurį senai svajojote arba tiesiog norėjote išbandyti.

https://www.organizuokim.lt/straipsniai/301/ka-verta-zinoti-apie-automobilio-nuoma/
Add a comment...

Post has attachment
"Linksmas lagaminas" - Jūsų šventėms.
Linksmas Lagaminas - tai švenčių organizavimo profesionalų komanda.
http://www.organizuokim.lt/katalogas/4128/linksmas-lagaminas-jusu-sventems/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded