Profile cover photo
Profile photo
Orea Hotel Voroněž II*** Brno
26 followers
26 followers
About
Orea Hotel Voroněž II*** Brno's posts

Post has shared content

Post has shared content
Líbí se Vám stylová dobová auta? Pak nesmíte o víkendu chybět na brněnském výstavišti, kde se bude konat výstava a veletrh historických vozidel 🔶Classic Show 2017🔶. Představí se zde nejlepší karosárny a renovátoři s ukázkami špičkové práce na světově proslulých značkách vozidel.
Ubytovat se můžete pár kroků od výstaviště v 🔹Orea Hotelu Voroněž🔹. ►www.oreahotelvoronez.cz


Post has shared content
📊📈 „Češi znovu objevují kouzlo České republiky už řadu let, ale až v poslední době začínáme sledovat, že se i z tuzemského cestování pozvolna stává plnohodnotná dovolená včetně požadavků na kompletní servis, na jaký jsou hosté zvyklí ze zahraničních rekreací,“ řekl Gorjan Lazarov, generální ředitel 🔹Orea Hotel & Resorts🔹. Více o tom, proč Češi, ale i zahraniční turisté tráví dovolenou v naši krásné zemi, naleznete v článku www.ceskenovinky.eu/2017/03/06/ceska-republika-stale-atraktivni-destinace/


Photo
Photo
06.03.17
2 Photos - View album

Post has shared content
Jste nadšenci nových technologií? Pak neváhejte a navštivte interaktivní expozici a výstavu s názvem „Biomedicína aneb Sci-fi se stává realitou“. Návštěvníci expozice si vyzkouší například ovládnout počítač pohybem očí nebo oklamat detektor lži. Výstava potrvá do 10. března v prostorách Galerie Vaňkovka v Brně. Orea Hotel Voroněž nabízí ideální možnost ubytování s dobrou dostupností do centra.

Photo

Post has shared content
Už víte, kam vyrazíte letos na dovolenou? Že ne? Tak se přijďte inspirovat na mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World v Praze, kde Vám OREA HOTELS & RESORTS osobně představí letošní nabídku našich hotelů, které se nacházejí po celé České republice.
Těšit se můžete na pobyty na horách i v lázních, rodinnou dovolenou, romantické pobyty a speciální nabídky na Velikonoce, Vánoce nebo Silvestra.
Navštivte nás na stánku VH135 a dozvíte se více.
Těšíme se na Vás!
http://www.holidayworld.cz/
Photo

Post has shared content
V našem hotelu se bude v dubnu konat historický první „Ples pro Fenix“. Ples pořádá nezisková organizace ParaCENTRUM Fenix, která svou pomoc zasvětila lidem s poškozením míchy. Svou účastí na plese podpoříte nejenom činnost ParaCENTRA Fenix, ale také povzbudíme všechny, kteří pro organizaci doslova dýchají.http://pcfenix.cz/plesprofenix/

Post has shared content
Děkujeme všem za výbornou atmosféru na Orea Comics Party v Orea Hotelu Pyramida. Užili jsme si společně program nabitý 💥⚡SUPERHRDINY 💥⚡.

Mohli jste si zkusit siloměr s Hulkem 💪, jízdu rychlosti s Batmanem 🚥 nebo třeba střelbu po boku komiksového hrdiny Captain America 🎯. Děkujeme za Vaši účast a spolupráci a budeme se na Vás opět těšit na dalších akcích.
🔹Tým Orea Hotels & Resorts🔹

Photo

Post has shared content
Věděli jste, že v Orea Resortu Santon bude od dubna do září oficiální obřadní síň a že sňatek můžete uzavřít i na naší letní terase s nádherným výhledem na Brněnskou přehradu? Přijďte nás navštívit na svatební veletrh na náš stánek ve dnech 28. - 29.1.2017! :-)
Photo

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded