Profile cover photo
Profile photo
Orea Hotel Pyramida Prague
22 followers
22 followers
About
Orea Hotel Pyramida Prague's posts

Post has shared content
Hledáte zajímavý tip na pátek? Tak pro Vás jeden máme. V Praze budete moci zažít romantickou LAMPIONOVOU_PROJÍŽĎKU po Vltavě, během které se dozvíte i něco o pražských mostech.
Ubytovat se můžete v 🔹Orea Hotelu Pyramida🔹 a zaplavat si v krásném bazénu, ze kterého je senzační výhled na pražský Břevnov.
http://www.hotelpyramida.cz/cz/galerie/Wellness-centrum/Post has shared content

Post has shared content
Design není profese, ale životní postoj... Design není jen to, jak nějaká věc vypadá ale i jaký vzbuzuje pocit. Tak nechte v sobě rozproudit vlnu emocí tento víkend na jarním Dyzajn marketu v Praze.
Ubytovat se můžete stylově kousek od Pražského hradu v 🔹Orea Hotelu Pyramida🔹.
www.hotelpyramida.cz


Post has shared content
📊📈 „Češi znovu objevují kouzlo České republiky už řadu let, ale až v poslední době začínáme sledovat, že se i z tuzemského cestování pozvolna stává plnohodnotná dovolená včetně požadavků na kompletní servis, na jaký jsou hosté zvyklí ze zahraničních rekreací,“ řekl Gorjan Lazarov, generální ředitel 🔹Orea Hotel & Resorts🔹. Více o tom, proč Češi, ale i zahraniční turisté tráví dovolenou v naši krásné zemi, naleznete v článku www.ceskenovinky.eu/2017/03/06/ceska-republika-stale-atraktivni-destinace/


Photo
Photo
06.03.17
2 Photos - View album

Post has shared content
🎉 Zítra začíná matějská pouť! První jarní pouť v Evropě vypukne zítra slavnostním zahájením, které odstartuje ohňostroj na Křižíkově fontáně na pražském Výstavišti. ⛲ Těšit se letos můžeme na 115 atrakcí a nově vstupné ve všední dny zdarma. 🎢 🎠 🎡 🌉
Je možné, že se pouť na pražském Výstavišti koná naposledy, tak si to letos nenechte ujít!
Ubytovat se můžete třeba v 🔹Orea Hotelu Pyramida🔹 v blízkosti Pražského hradu.
http://praha.idnes.cz/matejska-holesovice-vstup-zdarma-dlg-/praha-zpravy.aspx?c=A170222_115917_praha-zpravy_rsrPost has shared content
Už víte, kam vyrazíte letos na dovolenou? Že ne? Tak se přijďte inspirovat na mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World v Praze, kde Vám OREA HOTELS & RESORTS osobně představí letošní nabídku našich hotelů, které se nacházejí po celé České republice.
Těšit se můžete na pobyty na horách i v lázních, rodinnou dovolenou, romantické pobyty a speciální nabídky na Velikonoce, Vánoce nebo Silvestra.
Navštivte nás na stánku VH135 a dozvíte se více.
Těšíme se na Vás!
http://www.holidayworld.cz/
Photo

Post has shared content
Věděli jste, že součástí Orea Hotelu Pyramida v Praze je i legendární kino Dlabačov? Vychutnejte si jedinečnou atmosféru artového kina a přijďte o víkendu na promítání filmů Anděl Páně 2, Padesát odstínů temnoty, Jackie nebo třeba Ovčáček Čtveráček. Více o programu na www.dlabacov.cz

Post has shared content
Děkujeme všem za výbornou atmosféru na Orea Comics Party v Orea Hotelu Pyramida. Užili jsme si společně program nabitý 💥⚡SUPERHRDINY 💥⚡.

Mohli jste si zkusit siloměr s Hulkem 💪, jízdu rychlosti s Batmanem 🚥 nebo třeba střelbu po boku komiksového hrdiny Captain America 🎯. Děkujeme za Vaši účast a spolupráci a budeme se na Vás opět těšit na dalších akcích.
🔹Tým Orea Hotels & Resorts🔹

Photo

Post has shared content

Post has attachment
Nabízíme Vám pár fotografií z další mini školy výroby suši. I tentokrát si ji účastníci užili a domů si odnesli inspiraci k obohacení nedělního stolu.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-11-21
6 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded