Profile cover photo
Profile photo
Orbital Trans Hubert Zagórski
About
Orbital Trans Hubert Zagórski's posts

Post has attachment
Specjalizujemy się zarówno w transporcie drogowym, jak i międzynarodowym. Za transport uznaje się przemieszczanie w przestrzeni ludzi bądź ładunków. Do tego celu wykorzystuje się dedykowane środki transportu. Nasza flota to w pełni sprawne i na bieżąco serwisowane auta, które zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale także terminową realizację zleceń. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
http://orbitaltrans.pl/oferta/

Photo

Post has attachment
Nasza firma zajmuje się m.in. szeroko pojętą logistyką transportu. Są to wszelkie działania związane z zastosowaniem zarówno koncepcji, jak i narzędzi logistycznych, które wykorzystuje się w transporcie mienia oraz ludzi. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące prowadzonej przez nas działalności.
http://orbitaltrans.pl/oferta/

Photo

Post has attachment
Zajmujemy się m.in. profesjonalnym transportem drogowym. Jest to jedna z gałęzi transportu, w której zarówno ładunki, jak i pasażerowie przemieszczają się po drogach lądowych. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo nie tylko kompleksową obsługę firm, ale także usługi przeprowadzkowe oraz transport międzynarodowy. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://orbitaltrans.pl/oferta/

Photo

Post has attachment
Działamy w obszarze szeroko pojętej logistyki. Jest to proces, który polega nie tylko na planowaniu, ale także realizowaniu i kontrolowaniu sprawnego przepływu surowców. Dysponujemy autami dostawczymi o ładowności do 3,5 tonu. Zapewniamy nie tylko bezpieczeństwo, ale także terminowe wywiązywanie się z powierzonych nam zleceń. Zapraszamy do współpracy.
http://orbitaltrans.pl/oferta/


Post has attachment
Gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość usług, ale także bezpieczeństwo. Cała nasza flota jest regularnie serwisowana i naprawiana. Ponadto posiadamy komplet ubezpieczeń komunikacyjnych. Działamy zgodnie z ustawą o prawie przewozowym, dlatego możemy pochwalić się również zabezpieczeniem przewozowym. Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące oferty lub jesteście zainteresowani nawiązaniem współpracy, zapraszamy do kontaktu.
http://orbitaltrans.pl/kontakt/

Photo

Post has attachment
Współpracujemy m.in. z firmami handlowymi oraz dystrybucyjnymi. Jeżeli systematycznie wysyłacie Państwo swoje produkty zarówno za granicę, jak i na terenie kraju, zapraszamy do kontaktu. Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie i po partnersku. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a w przypadku pytań służymy pomocą.
http://orbitaltrans.pl/oferta/

Photo

Post has attachment
Współpracujemy zarówno z firmami dystrybucyjnymi, jak i handlowymi. Jesteśmy również otwarci na potrzeby klientów indywidualnych. Z nami macie Państwo pewność, że transport przebiegnie nie tylko sprawnie, ale także szybko i bezpiecznie. Bogate doświadczenie i znajomość rynku pozwala nam na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających osób. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, a w przypadku jakichkolwiek pytań służymy radą.
http://orbitaltrans.pl/

Photo

Post has attachment
ORBITAL TRANS specjalizuje się m.in. w drogowym transporcie towarów. Nasz tabor składa się z samochodów dostawczych o ładowności do 3,5t. Nie boimy się wyzwań, a do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Jesteśmy przekonani, że poradzimy sobie nawet z najbardziej złożonymi projektami. Zapraszamy do kontaktu.
http://orbitaltrans.pl/

Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w transporcie międzynarodowym. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Nie jesteśmy firmą spedycyjną lecz czysto transportową. Wykonujemy przewozy zagraniczne „tam i z powrotem”. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a także rozwiejemy wszelkie ewentualne wątpliwości. Pozostajemy do dyspozycji.
http://orbitaltrans.pl/

Photo

Post has attachment
Współpracujemy zarówno z firmami, jak i osobami fizycznymi. Specjalizujemy się m.in. w przewozie oraz zabezpieczeniach przedmiotów wartościowych. Każde zadanie wyceniamy indywidualnie i przy uwzględnieniu rodzaju przewożonego towaru. Chętnie podejmiemy się współpracy nawet przy najbardziej skomplikowanych projektach. Zapraszamy do kontaktu.
http://orbitaltrans.pl/

Photo
Wait while more posts are being loaded