Profile cover photo
Profile photo
Opony4x4.eu
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy wszystkich do korzystania z nowo uruchomionego Forum na naszej stronie. Dla wszystkich aktywnych użytkowników przewidujemy atrakcyjne rabaty przy zakupie bieżnikowanych opon 4x4.
Add a comment...

Post has attachment
Witam. Zapraszamy do korzystania z kalkulatora opon terenowych umieszczonego na naszej stronie. Można za jego pomocą obliczy wysokość oraz obwód opony 4x4 i nie tylko. Dodatkowe interesujące funkcje to między innymi możliwość obliczenia różnic w obwodzie i wskazań prędkościomierza różnych opon.
Add a comment...

Post has attachment
Miło nam poinformować, iż w naszej ofercie dostępny jest nowy wzór całorocznej opony BFG KO2 włoskiej bieżnikowni Pneus Ovada.

Jest to kopia nowej bardzo dobrej opony firmy BFGoodrich. Nowy wzór bieżnika charakteryzuje się przede wszystkim lepszym zachowaniem w terenie pozostając jednocześnie dość dobrą oponą do poruszania się po drogach asfaltowych.

Większa głębokość bieżnika oraz minimalnie większe odstępy między klockami sprawia że jest to opona idealna dla myśliwych, leśniczych oraz osób które muszą poruszać się po asfalcie jak i po bezdrożach.

https://opony4x4.eu/pl/29-opony-bfg-ko2
Photo
Photo
20.07.2017
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Opony terenowe R13. Często poszukiwanymi przez naszych klientów są małe opony przeznaczone do jazdy w ciężkim terenie. Miło nam poinformować iż w naszej ofercie znajduje się sporo takich opon.

https://opony4x4.eu/pl/3-bieznikowane-opony-4x4?q=Felga-R13
Add a comment...

Post has attachment
W związku z częstymi pytaniami odnośnie jakości opon regenerowanych oraz obawami o „odklejenie” się klocka informujemy że:
Firma Pneus Ovada poza normalną gwarancją wynikającą z przepisów daje dożywotnią ochronę gwarancyjną na odklejenie się bieżnika opony terenowej.

Więcej szczegółów na naszej stronie :

https://opony4x4.eu/pl/-7-gwarancja
Gwarancja
Gwarancja
opony4x4.eu
Add a comment...

Zapraszamy do zapoznania się z nowym wzorem bieżnika Pneus Ovada PLUS 2. Rozmiar 255/85 R16 ma wysokość 83,5cm czyli 33 cale i jest to najlepsza oferta cenowa w teren dla tego rozmiaru. Opony dostępne są w rozmiarach od 145/80R13 aż do 255/75R17.

https://opony4x4.eu/pl/5-opony-plus-2

https://opony4x4.eu/pl/54-opony-4x4-plus-2-265-75-r16.html
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded