Profile cover photo
Profile photo
Ondra Severa
Žiji, pracuji, hraji si a užívám si života..
Žiji, pracuji, hraji si a užívám si života..
About
Posts

Post has attachment
Přiznejte se, kdo z vás je fanoušek Lumií?

Post has attachment
Doporučuji. Jak recenzi, tak samotné hodinky! ;-)

Post has attachment

Odposlechnuto v hotelové restauraci:

Tak si tak čekám na přísun večerních poživatin. U vedlejšího stolu sedí dvě ženštiny a s nimi jeden, řekněme to kulantně, prostorově výraznější pán, odhadem 35 let stár.
Co mne zaujalo, že z oné trojice mlela pantem jen jedna z dam, relativně hlasitě, a zároveň pánovi ukazovala něco na svém tabletu. Přes restaurační ruch (a nasazená sluchátka) se ke mě prodraly útržky vět z jejího monologu: "... bych vám doporučila vstoupit do tohoto programu ...".
Ha! Zbystřil jsem.. Že by nějaká finanční plánovačka? Inu, proč si neposlechnout, copa nám to panáčkovi představuje za produkty a co to o nich vlastně vykládá?
Sundal jsem si sluchátka.
"Takže tady ten program TR90 je jako dělaný přímo pro vás."
Hbitě volám strýčka Gůgla. Výsledky jsou převážně v anglickém jazyce.
"Vy jste říkal, že vážíte zhruba stopatnáct kilo ..."
Co do toho motá jeho váhu? Že by prodávala nějakou životní pojistku? No ale co za finanční či investiční společnost dává svému produktu tak pitomý název??
"Program TR90 je vlastně tříměsíční kůra ..."
Upps. S tím životkem jsem krapet mimo.
"Těm pilulkám na hubnutí samozřejmě pomáhá, když ve své stravě omezíte různé sacharidy a pšeničnou mouku a blablabla a začnete se trochu víc pohybovat a o víkendu si třeba zajezdíte na kole ..."
Notoměposernaholázáda! Jinými slovy: Nežer a hejbni prdelí! A k tomu bašti naše placebo.
"Popravdě tříměsíční kůra je trochu dražší, ..."
No šup sem s tou cifrou. Kolikpak si za ten nesmysl řekneš? Tisíc? Patnáctset??
"... stojí dvacet tisíc korun."
Málem mi vypadnul vajgl z huby. WTF??? Rozuměl jsem dobře? Dostal jsem hroznou chuť požádat servírku o sklenici ledové vody. Abych si ji vylil na hlavu (tu vodu, ne servírku!) a drobítek se probral.
"Samozřejmě chápeme, že je to větší částka, takže si to můžete, jak řekla jedna kolegyně, rozmělnit do tří částek. První měsíc, protože je nejúčinnější, stojí deset tisíc a další dva měsíce po pěti."
Mezitím jsem se konečně proklikal na české stránky hubnoucího programu TR90. Internetová cena oné tříměsíční kůry je 25.000 CZK. Hezký, chlápek dostal slevu a ještě si to může "rozmělnit".
Naštěstí dorazila servírka s mou večeří. Hovězí burgr bez rajčete, hranolky a cola. Nasadil jsem si zpátky sluchátka a s chutí jsem se zakousnul do krásně šťavnatého burgru.
Dvacet tisíc za pilule na tři měsíce, díky kterým hubneš? Je zřejmé, že úprava jídelníčku a zvýšený aktivní pohyb v hubnutí nehraje téměř žádnou roli, co. No to si za ty prachy raději najmu nějakého negra s bičem, který mě s ním bude honit po poli!! Zhubnu víc, rychleji a ještě zaměstnám dalšího člověka. A nezhubne tak jenom moje peněženka.
No nic. Asi jsem se měl líp učit.
A pak že jsem, jakožto jakýsi "bankéř", ten zloděj já..

Post has attachment
Jak poznáte, že si vás na hotelu váží? Krom osobního představení se manažerem hotelu začaly i milé pozornosti pro zpříjemnění pobytu..
Minulý týden ovocný koš s osobním poděkováním od manažera, tento týden znovu ovocný koš a voucher na zákusek dne.
No, to si nechám líbit! ;-)
PhotoPhotoPhoto
2015-02-23
3 Photos - View album

Post has attachment
Prave se mi, jako stalemu hostu, prisel osobne predstavit reditel hotelu. Ze by se mi preci je zacalo v Hradci Kralove libit? ;-)

Post has shared content
Urodil se mi nápad na jednu webovou aplikaci. Pomůžete mi se rozhodnout? Děkuji
PS: Prosím i o sdílení.

Post has attachment
Nevíte někdo, co je tohle za značku mobilu, kde a za kolik se dá sehnat??
;-)
Animated Photo

Post has attachment
Poohlížíte se po novém telefonu za rozumnou cenu?
Dvousimkový??
S bytelnou výdrží baterky???

Mám pro vás tip!!

Slogan "Nemyslis, zaplatis!", ktery mel snizit nebezpeci na silnicich, se bohuzel minul ucinkem. Byl proto prodan za neuveritelnych deset milionu am. dolaru zname firme Apple, ktera si ho nemuze vynachvalit..
Wait while more posts are being loaded