Profile cover photo
Profile photo
Onarım Bilgisayar
11 followers
11 followers
About
Posts

Post has attachment
İzmir'de kurumsal araç kiralaması yapan Batı Filo Rent A Car firmasının web sitesini kullanıcı tarafnda HTML 5, CSS 3 ve Jquery sunucu tarafında ise Asp.net MVC4, Mysql, Ajax ve Javascript kullanarak mobil cihazlar ve modern tarayıcılar ile uyumlu olacak şekilde yeniledik.
Add a comment...

Post has attachment
İzmir çıkışlı yurtiçi, yurtdışı, kültür ve fuar turizmi organizasyonu yapan Omega Tours'un web sitesini kullanıcı tarafnda HTML 5, CSS 3 ve Jquery sunucu tarafında ise Asp.net MVC4, Mysql, Ajax ve Javascript kullanarak online satış imkanı sunan ve mobil cihazlar ile uyumlu olacak şekilde yeniledik.
Add a comment...

Post has attachment
Volkswagen, Seat, Skoda, Porsche yetkili bayisi ve servisi olan Vosmer Otomotiv'in web sitesini ASP.NET 4.0, Jquery ve MySQL kullanarak mobil cihazlara ve modern tarayıcılara uyumlu bir hale getirerek yeniledik.

Vosmer Otomotiv'in yeni sitesini www.vosmer.com.tr adresinden görebilirsiniz.
Add a comment...

Yazılım envanterlerinizin yönetilmesi size zor mu geliyor? Yazılım envanter yönetimi (YEY) ile maliyetlerinizi azaltırken güvenliği artırmanızı sağlamak amacıyla geliştirilmiş 4 aşamalı bir yönetim programımız mevcut. Bu program ile yazılım programlarınıza yönelik envantere yapılan kayıtlar ve bunların takibi; firmanızın yazılım envanterleri ile ilgili süreçlerin, teknolojilerinin, satın alımların belirlenmesi artık çok kolay.

Aytıntılı bilgi için bizi arayın.
Add a comment...

Dış Kaynak Kullanımı (Outsourcing) ile firmanızın asıl uzmanlık alanına odaklanarak başarılı olun ve size zaman kaybettiren konulara zaman harcamaktan kurtulun.

Tüm sektörlerin günümüzde ihtiyaç duyduğu temel alan olan bilişim teknolojileri alanında ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için kalifiye personel, altyapı, donanım ve yazılım gibi birbirinden farklı alanlara yatırım yapmaları zorunluluğu doğmuştur. Tüm bu süreçlerin toplam maliyeti ise genellikle çok yüksektir. Bu sebepten dolayı kârlılık oranlarının çok düştüğü günümüz rekabetçi iş dünyasında şirketler bilişim teknolojileri ihtiyaçlarını Onarım Bilgisayar'ın Dış Kaynaklar Kullanımı metoduyla karşılayabilirsiniz.

Full time ve yarı zamanlı veya müşterinin isteğine göre haftada birkaç gün personel bulundurma olarak özetleyebiliriz.

Personelin tüm giderleri (Maaş, SSK, Yol, Yemek Vs.) bize ait olup firmaya tamamen gider olarak gösterebileceği bir hizmet faturası kesilmektedir.

Bu hizmet kapsamında personelin hasta olması izin vb durumlarda yerine başka bir personel konumlandırarak hizmet sürekliliği sağlanmaktadır. Ayrıca bu kapsamda Destek anlaşması yapan bir firmada bulundurulan personeli aşan durumlarda Onarım Bilgisayar'ın teknik kaynakları da müşterinin kullanımına sunulmaktadır.
Add a comment...

Post has attachment

Şirketinizdeki bilgi sistemleri altyapısının sorunsuz çalışmasını istiyorsanız yapısal kablolama danışmanlığımız ile size yardımcı olalım. Uzman Kadromuz, altyapı kablolama sisteminde, Cat5e, Cat6e, Cat6a, Cat7 UTP – FTP, Fiber Optik kablolama uygulamaları ve performans testleri yaparak tarafınıza anahtar teslimi projeler sunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için http://www.onarim.com.tr/hizmetlerimiz/network-altyapi-ve-kablolama adresinden bilgi alabilir ya da 0232 449 2284 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded