Profile cover photo
Profile photo
Oleksandr Kostenko
88 followers -
lawyer
lawyer

88 followers
About
Oleksandr's interests
View all
Oleksandr's posts

Post has attachment

Post has attachment
Запрошую відвідати невеличкий стартап моїх друзів.
Це #ВелоМайстерня #VeloFix. Хлопці тільки почали, тому потребують клієнтів. З інтернетом у них слабувато. З цієї причини допомагаю трохи розкрутити в мережі. Там же я реставрую привезені велосипеди з Німеччини. Тому мене там можна буде іноді зустріти. Буду радий бачити. Заходьте.
Конструктивна критика від гостей дуже бажана. Оскільки все охопити одразу немає можливості.
Відгуки на мапі #Google можна залишити тут: https://goo.gl/maps/tTmKok51Lcw
#ВелоРемонт #РемонтВелосипедів

Post has attachment
Гора Боч, ще зветься Триглав словенської Штирії, являє собою 978-метрову (3209 футів) гору в східній частині Словенії. На горі Боч завжди є люди. Причому дуже багато саме словенців. Навіть літні люди з трекінговими паличками ходять сюди ледве не кожен день. Мода така у Словенії - бути спортивним! Але потім мені стало все зрозуміло. Сюди хочеться повертатися знов і знов, бо кожен раз тут залишається частинка твого серця. І ви назавжди закохуєтеся у ці землевиди.

#Slovenia #BikeTour #CyclingSlovenia #MtbSlovenia #FeelingSlovenia #Makole #Boč #CyclingAround #RideMakole #ifeelsLOVEnia
Boč
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
04.10.16
7 Photos - View album

Post has attachment
По дорозі на Боч вирішив запитати дорогу, бо навігатор вів кудись, як мені здавалось, не туди. Але місцеві аграрії сказали мовляв спочатку треба продегустувати молодого вина, а вже потім говорити про інше. Винесли півтора літра. Потім ще півтора :) Вино добре як нектар! Люди дуже привітні та гостинні. Згодом розповіли як краще проїхати. Та запрошували в гості. Люблю Словенію :)

#Slovenia #BikeTour #CyclingSlovenia #MtbSlovenia #FeelingSlovenia #Makole #Boč #CyclingAround #RideMakole
Boč
Photo

Post has attachment
Jama Belojača / Belojaca cave - знаходиться на 330 м над рівнем моря та являє собою печери довжиною понад 500 метрів. Має два коридори. Один закінчується десь через 30 м, а другий за 50 метрів виводить до великої підземної зали зі сталактітами та сталагнітами. Тут живуть кажани і їх дуже багато :) Я не очікував на такі розміри печери бо на фото спалах не дістав до протилежного боку і вийшла просто темрява.

#Slovenia #BikeTour #CyclingSlovenia #MtbSlovenia #FeelingSlovenia #Makole #BelojacaCave #JamaBelojača #CyclingAround #RideMakole
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
03.10.16
6 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
Rudnik Šega - Одна з найстаріших вугільних шахт Словенії. Відкрита ще за часів Наполеона. Нині закрита. Сюди відбуваються туристичні екскурсії. Емоції зашкалюють коли ходиш там наодинці :)) Мені розповідав про це місце сусід дідусь. Його дід тут працював. Є багато історій про шахту. Вони дуже пишаються пращурами, що мають відношення до цього місця.

#Slovenia #CyclingSlovenia #mtbSlovenia #BikeTour #StariGrad #Makole #FeelingSlovenia #rudnikŠega
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
03.10.16
6 Photos - View album

Post has attachment
Виставив Scott на продаж #BikesFromEU

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded