Profile

Cover photo
Oleg K.
Attended School of Life
581 followers|352,579 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Oleg K.

В Україні  - 
 
 
Соромно визнавати це, але нас на*бали. На Майдані ми були безкоштовною масовкою - притому такою, яку не купиш за гроші. Бо скільки коштує готовність
View original post
13
2
Vladimir Che's profile photoArtur Gorbahev's profile photoАндрій Козаченко's profile photoолександр новосад's profile photo
2 comments
 
что то вы путаете все .. уж не специально ли? сравнили путлера и Пороха.. с чего это вдруг? )
 ·  Translate
Add a comment...

Oleg K.

Shared publicly  - 
 
 
а окрім як просити він ще щось вміє??
 ·  Translate
1
Add a comment...

Oleg K.

Shared publicly  - 
 
Ура!
Вітання!!!

P.S. це тільки мені? дратує російська на укр каналі
 ·  Translate
1
Add a comment...

Oleg K.

Shared publicly  - 
 
 
Боже, дай волю Україні" Вишито в 1949 р. репресованою украïнкою біля вікна товарняка по дорозі у сибірський табір.
 ·  Translate
6 comments on original post
1
Add a comment...

Oleg K.

Shared publicly  - 
 
 
Спочатку про офіційний бек-граунд. Минулого тижня український парламент, як відомо, нарешті «дозрів», щоб визначитися з точною датою – 20 лютого 2014 року – початок агресії Росії проти України. Точніше, «перезрів», бо за бажання це можна і варто було зробити ще наприкінці березня минулого року. Одразу після того, як російське міноборони заходилось вішати на груди всім підряд – від новоспеченого «голови Криму» Сергія Аксьонова до останнього місцевого «беркутівця» – свою відомчу медаль «За повернення Криму». А потім ще й пустило у вільний продаж за ціною 490 рублів за штуку. Нагадаю, на реверсі тієї медалі вибитий точний термін історичного «повернення» – 20.02.14 –18.03.14.

Із самим поняттям «агресія» нашим законодавцям теж не потрібно було надто напружуватись. За них це зробила дуже давно, 14 грудня 1974 року, Генасамблея ООН у своїй відомій резолюції №3314. Адже у статті 3, пункт е, чорним на білому написано: «Застосування збройних сил однієї держави, що перебуває на території іншої держави за угодою з державою, що їх приймає, у порушення умов, передбачених угодою, чи будь-яке продовження їхнього перебування на такій території у разі припинення дії угоди».

Відтак, не варто було тоді вигадувати якихось загадкових, ледве не милих серцю «зелених чоловічків», «ввічливих людей». А називати речі своїми іменами. Як це, власне, зробив на місці, не хто-небудь, а сам командир найбільшого українського з’єднання на півострові – Перевальненської 36-ї окремої бригади берегової оборони, уродженець Харкова полковник Сергій Стороженко. Той самий, якому згодом нове начальство зі штабу російського Чорноморського флоту з помпою вручить згадану вище медальку «За повернення Криму». Ну і вже геть церемоніально, під мідь військового оркестру, бойовий прапор із двоголовим орлом і все таке інше.

 Хто-хто, а Сторож, як поміж собою називали його офіцери, справді її «заслужив». Позаяк довго «не пручався» і ледве не відразу пристав на всі умови своїх «ввічливих» візаві. Обставивши цей «вимушений» крок начебто невиконанням військовим відомством України перед ним умов контракту. Утім, тоді, на початку березня 2014 року, вітчизняним та іноземним журналістам пан полковник «заливав» інше. Наприклад, щиро зізнався, що в облозі його бригаду тримають російські військовослужбовці ПДВ (повітрянодесантних військ), і що він напряму контактує з їхнім начальником у званні полковника.

«Поки тут перебувають російські війська, – знаходжу у своєму диктофоні потрібний файл, – про жодну взаємодію йтися не може... Бойовий дух бригади високий... Готовий діяти за статутом у разі порушення кордонів посту... Караул і черговий підрозділ перебувають у готовності... Командир (російських десантників – авт.) запевнив, що спроб проникнення на територію частини не буде».

Звичайно, більшість медійників у той момент і гадки не мали, що реально комбриг, котрий випромінював твердість духу і самовпевненість, веде подвійну гру. І найголовніше – вже у кроці від банальної зради.

Про це нещодавно на своїй сторінці у Facebook більш розлого написав тодішній командир гірсько-піхотного батальйону 36-ї бригади підполковник Юрій Головашенко. Юрій, як ще декілька командирів лінійних підрозділів цього з’єднання, залишився вірним військовій присязі, вийшов на материк і нині продовжує службу в Українській армії. До «мемуарів» його спонукали військові флотські журналісти. Вони мають намір зібрати якомога більше подібних спогадів очевидців і у підсумку видати щось на кшталт «хроніки кримської зради». До речі, Головашенко від початку, тобто з моменту створення гірсько-піхотного батальйону, займався вишколом своїх бійців, провів із ними у навколишніх горах не один польовий вихід. Ось що він згадує:

«2.03.14, неділя. О 4:00 до КПП танкового містечка під'їхав російський «Тигр» (нічого не нагадує?). З 7:00 ми на КП бригади чекаємо Стороженка. Приїхав. Сказав, що висунули (російські військовослужбовці – авт.) вимоги – здати зброю і не чинити спротиву. Я був у ох...є! Подзвонив баті й малому, вони виїхали з Києва. Сказав дружині збирати речі.

Весь день була незрозуміла метушня. Сторож постійно мотався то в штаб, то до росіян в базовий табір. Ідіоти розмістилися в ямі за парком, зенітки, одна МІНБАТР обробила б їх під горіх з пів б/к (боєкомплекту – авт.). Видно було, що Сторож обіс...ий, та й всі ці дні він був на зраді... Але до вечора осмілів. Почав вести себе впевненіше. Години близько 16:00 всі зібралися на КП. Прийшло наше чудо, кинуло шапку на стіл і сказало: «Я ЛЮДЕЙ КЛАСТИ НЕ БУДУ, Я ЗДАЮ БРИГАДУ». Сказати, що всі ох…ли – це нічого не сказати. Сторож бадьоро намагався поговорити з в.о. МОУ, для чого йому начзв’язку задиктував телефон. Я нишком теж записав. В.о. МОУ на дзвінок не відповів або Сторож просто не набрав номер. Після чого він дістав папірець від Березовського (командувача ВМС України, який на той момент вже перейшов на бік росіян – авт.), зачитав і відіслав всіх здавати зброю.

Я був розлючений. У цій ситуації я міг тільки ви...ся (інакше це не назвеш). Кому довіряти, я не знав. Я комбригу до цього довіряв. Сторож – штатний, законний командир бригади. Перша особа, всі зв'язки через нього, а я, б..ть, його підлеглий...

Батя не встигав. Викликав свого довіреного бійця з машиною, забрав його автомат і попросив заховати дружину і дітей в Сімферополі до приїзду батька з малим, подалі від казачків і самооборони. Подзвонив дружині сказав, щоб збиралася. Через півгодини вони виїхали, навіть я не знав куди. Став впевненішим. У той момент зрозумів, що мені п...да. Живим з Криму не піду. Помилився.

Зібрав замів. Поговорили. Зампотех злився з ходу (потім забухав – і хер з ним). Зібрав ротних. Потім решту офіцерів. Мене всі підтримали. Зрозумів, що не дарма чотири роки був у них комбатом та ішачив з усіма.

Вже розумів, що Крим вже про...ний. Вже почалися захоплення частин, але народ тримається. І дивиться на нас (найбільша сухопутна частина в Криму). Варто їй злитися, посиплються всі інші. Й тоді наші на материку не встигнуть привести в «повну» (бойову готовність – авт.) і пі..ц усім сподіванням. Я командував ГПБ (гірничо-піхотним батальйоном – авт.) – єдиним розгорнутим батальйоном в частині і найбільшим. А тому Сторож як би не хотів, бригаду злити без моєї згоди не міг. Я пішов ва-банк. У присутності своїх офіцерів набираю телефон Тенюха (міністра оборони України – авт.). Він відповів. Доповів обстановку, запропонував вивести батальйон своїм ходом через гори. Гори ми знали краще за росіян. Тенюх сказав, що передзвонить. Передзвонив через 10 хвилин, сказав: триматися і не піднімати паніку, мовляв, комбриг на місці. Все, кінець зв'язку. Поки я це переказував, і ми чесали ріпу «шо далі?», прибіг посильний і сказав, що терміново в штаб до комбрига. Залишилися ротні і заступники, інші пішли на місця. Встав я, і за мною встали мої підлеглі (в той момент це були близькі й дорогі мені люди, я глотку готовий перегризти за кожного). Ми були озброєні, хоча вже практично всі здали зброю. Прийшовши в штаб, зайшли в приймальню, почав чекати, коли викличуть. Вийшов замполіт (підполковник Бойко – авт.), побачивши нас, аж на лиці змінився, тварюка. Втік з телефоном біля вуха. Через хвилину вийшов начрозвідки, у нього трохи окуляри не лопнули. Коротше, ми сиділи хвилин десять, поки дозрів вождь. Вийшов і повідомив, що потрібно пройти в клуб. Для загальних зборів офіцерів. Я сказав, мовляв, в клуб так в клуб. І дав команду своїм слідувати за мною. Сторож був шокований, він не очікував, що мої офіцери будуть слухати мене, а не його. І запитав, навіщо ми приходили. Я ,пропускаючи повз вуха той факт, що він мене викликав, сказав, що є розмова. Ми пройшли в кімнату для брифінгів. Він з ходу почав обробляти моїх заступників, ротні стояли слухали і гарчали. Мене перебивав і не давав слова вставити, розповідав, що це (в Києві – авт.) переворот і хунта, влада нелегітимна і за це класти людей і вмирати не буде. Але мої заступники дали йому гідну відсіч.

Після розмови, не переконавши нас ні в чому, він відіслав нас в клуб на офіцерські збори. До цього моменту там вже всі зібралися. Зал ділився на три зони: 1 офіцери управління, 2 – маленькі батальйони й окремі підрозділи, 3 – мій ГПБ. Зі зброєю були тільки мої, решта вже зброю здали. Після нас зайшов Сторож. Намагаючись пожартувати, назвав нас мілітаристами. А далі почав говорити про збройний переворот, про неправильну зміну влади, про правильних військових, які стоять біля наших воріт, за спинами яких нормальна і сильна влада, і що в цій ситуації нема за що класти підлеглий особовий склад. І що з Києва сказали: ні в якому разі не відкривати вогонь і не провокувати кровопролиття. Завтра тут буде новий командувач Березовський, він теж виступить. І вимагав від усіх здати зброю.

Парк (бойових машин – авт.) вже був оточений і прорватися туди можна було тільки з боєм. На території ж містечка перебувала техніка першої роти мехбату і їхня мінометка (батарея – авт.). Сторож запропонував завтра почати з них. Потім парк. У той момент я вже не витримав і встав зі свого місця:

– Якщо інших варіантів немає, то розряджати наш єдиний підрозділ не можна. Можна притлумити увагу росіян і потихеньку відсилати рабкоманду в парк. Нехай тягнуть час, поки наш уряд у Києві не ухвалить рішення.

Сторожа аж перекосило (трибуна розташована була в двох метрах від мого місця), він повернувся до мене і прошипів щось на зразок: «Я з тобою ще розберуся». Я, роблячи вигляд, що не розчув, прошу дуже голосно повторити сказане. І тут він каже: «Добре, можна і так. Всі вільні, чекаю доповіді про здачу зброї». Він сказав це у своїй звичайній манері, навіть не думаючи, що хтось не послухається. І вийшов. І тут Жук (полковник, заступник командира бригади – авт.) починає командувати, щоб всі валили. Але мене прорвало, і я почав відверто з матами кричати, що це чистої води зрада. І що Березовського я завтра заарештую, як тільки побачу. Приєдналися мої. З боку Жука – Бойко (заступник командира бригади з гуманітарних питань, до речі, приятель Сергія Аксьонова – авт.), рідкісне чмо, одна з основних осіб при здачі Криму. Почалася словесна перепалка. На нашу сторону стали командири ТБ (танкового батальйону – авт.) і ГСАД (гаубичного самохідного артдивізіону – авт.). Коли аргументи закінчилися, Жук запропонував йти до Сторожа. Ми й пішли. Знову брифінг-рум. Сторож теж не зміг переконати нас. Сказав, що на 22:00 знову збори. Там мені вже стало зовсім погано (на нервовому ґрунті у мене падає тиск, може впасти до сорока, в АТО прямо в бліндажі крапельницю ставили, коли в госпіталь їхати відмовився). Сторож на радощах мене хотів в санчастину покласти. Я прийшов у кабінет, викликав зама, молодого гарного хлопця. Сказав, що основна робота зроблена, народ на стороні правди і не боїться це сказати. Мовляв, підеш за старшого, має бути все нормально, якщо що клич. Сів випив таблетку і заснув. День для мене закінчився...»

За іншого командного розкладу в Перевальному, притомності й адекватності вищого керівництва в Києві, колесо історії в Криму могло розкрутитись по-іншому

Погодьтеся, що за іншого командного розкладу в Перевальному, притомності й адекватності вищого керівництва в Києві, колесо історії в Криму могло розкрутитись по-іншому. Хоча б тому, що тутешня бригада берегової охорони могла сплутати геть всі карти організаторів «кримської весни». Принаймні, створити серйозні проблеми озброєним лише штатною стрілецькою зброєю російським десантникам. Це той випадок, коли кадри вирішували все. Лише подальші, донбаські, події з АТО у цьому всіх переконали. А тоді, у березні 2014 року, на жаль, трапилося те, що трапилося. 

Степан Шляхов, військовий експерт.
 ·  Translate
Степан Шляхов – про зрадників і героїв Перевальненської 36-ї окремої бригади берегової оборони
1 comment on original post
1
Add a comment...

Oleg K.

Shared publicly  - 
 
 
+SHINKENDO (真剣道) - японське мистецтво володіння мечем!*

#Лвів+Вадим Черных +ЛОМГО "Сінкікай"  
#Київ: +Павло Дегтярьов Ryusuikan Dojo 流水館 道場
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...
Have them in circles
581 people
Carron's profile photo
П٥ЧтИ ЧуΔ٥‎'s profile photo
Сыла | Возвращение домой's profile photo
Anastasia Antoniscina's profile photo
Академия YouTube's profile photo
Літопис українського героїзму's profile photo
Игорь Лапо's profile photo
Andrey Shynkarenko's profile photo
Voevodin Dmitry's profile photo

Oleg K.

Shared publicly  - 
 
Гірка правда.
 ·  Translate
Соромно визнавати це, але нас на*бали. На Майдані ми були безкоштовною масовкою - притому такою, яку не купиш за гроші. Бо скільки коштує готовність
1
Add a comment...

Oleg K.

Shared publicly  - 
 
 
щемить серце....
 ·  Translate
View original post
3
Add a comment...

Oleg K.

Shared publicly  - 
 
 
люди Януковича и Медведчука захоплюють Київ
Порошенко, трясучись над своїми активами, допомагаючи регіоналам повернутися у владу, підписуючи закони, іноді шкодить Україні, як, наприклад, закон про місцеві вибори, злизаний з російського законодавства, закриває очі на те, що в місцеву владу, як щури з усіх щілин, потягнулися люди Медведчука і Януковича.
Всі чудово розуміють, що Медведчук це - Путін, і янукович, це - Путін плюс розграбування країни. Але влада не робить нічого для захисту інтересів країни та її незалежності. Більше того, до виборів допущені всі партії, фінансовані Льовочкіним і Сашею януковичем.
І ось вся ця шобла - лізе тепер у місцеву владу і Київська рада. «Наш край», не соромлячись, повторює кольори партії регіонів, натякаючи українцям, що вони - ті ж, тільки брендовані. «Опозиційний блок» хоча і заявив, що хоче повернути собі абревіатуру ПР додавши в кінці букву (м) маленьку, типу вони - партія миру, своїх осіб не ховає і ідей - не приховує. У Дніпропетровську чесно сказали: хочемо перетворити Дніпропетровськ в Донецьк.
Партії «Відродження», «Воля народу», «Аграрна партія України», «Партія розвитку України». «Рідне місто» і «Сильна Україна» - всі проекти колишніх регіоналів, в той чи інший час побували в парламенті, а тепер намагаються протягнути своїх людей у ​​місцеві ради.
Але для Києва всі вищеперелічені не надто страшні. У Києві у них дуже низький поріг прохідності і електоральної підтримки. Тільки це не означає, що люди януковича і Путіна вирішили віддати Київ киянам і партіям національного спрямування.
Для киян люди Медведчука і Саші януковича запропонували «нове обличчя», до цього сиділо в списках Тігіпка «Сильної України». «Нове обличчя» - Сергій Думчев, людина багата, але, що дуже до смаку Медведчуку, розуміючий і безпринципний. А люди без принципів і моралі, - завтрашні зрадники, завжди потрібні таким, як Путін, охочого контролювати Україну, але нарвався на протест народу. От і було вирішено вести в київську владу «Рух за реформи», партію, до якої влили стільки грошей на місцеві вибори, що навіть Коломойський може обзаздритися. Коли були вибори до Верховної Ради, Сергій Думчев був 20 в списку «Сильної України» Тігіпка. І ті, хто розуміє розклад політичних зірок, знає, що потрапити до двадцятки досвідчених вовків, серед яких Хорошковський і Піскун, це навіть не пуд солі з'їсти. І ось тепер Думчев йде окремо від Тігіпка, заявляючи, що він «нове обличчя».
Але люди цього «нового обличчя» нині ведуть агресивну політику в Києві. Причому такі як Думчев з виборцями не зустрічаються, але при цьому провокатори від нових псевдо реформаторів медведчуківського розливу псують зустрічі всім іншим кандидатам, що не представляють однодумців Думчева.
Голова наглядової ради банку «Преміум» Думчев вирішив, що коли більшість громадян не в курсі, що він досить плідно співпрацював з кланом януковича, створеного Сашею-стоматологом, то можна киянам набрехав про реформи, заполонивши Київ рекламою популістського спрямування, але при цьому не збрехати навіть. Адже слоган «Прибрати зайвих. Покарати винних »досить красномовний. Кого банкір Думчев, що обслуговував клан Саші януковича, вважає зайвим? Правильно, всіх, хто не дозволив Саші стати спадкоємцем престолу. А кого за це потрібно карати? Відповідь теж очевидна: киян, посміли в черговий раз підтримати революцію, що і призвело до втечі Сашиного тата в Ростов.
Тільки от партії, через які лізуть регіонали, не дуже-то хочуть співпрацювати зі збіглим в Ростов Папою, бо вони пам'ятають, як після розграбування бізнесу ворогів, татів синок Саша почав зазіхати і на їх бізнеси. Тому-то Думчев - це не представник регіоналів. Це представник втікача клану Сім'ї, нині розкиданого по Росії і світу. Але такий індивід цікавий Медведчуку, куму Путіна, розуміють, що контроль над країною можна взяти не тільки війною, але і захопивши владу.
Про те, що Думчев НЕ кому з гори, зрозуміло хоча б з того, скільки грошей вкладено в рекламу і скільки розкидано інформації, що вже задовго до виборів у Думчева, про який раніше знали тільки в колах Саші януковича і банкірів, раптом нарахували аж п'ять відсотків підтримки населення Києва.
Хоча грошей спонсори Думчева - не шкодують. Агітпродукція, провокації на місцях, а то і банальне шоу з міліцією, щоб зірвати проведення зустрічі з виборцями, організоване опонентами з іншої політичної партії, - все йде в хід. І, ясна річ, що провокатори працюють за хороші гроші і в їх навчання також вклали достатню кількість коштів.
Природно, що кияни в жаху і від засилля хлопчиків Черновецького, пригрітих Кличко, і від продажних регіоналів. Але нині їм намагаються втюхати «Нове обличчя» носорога з ликом Думчева. А носороги, як і ворье, активні вночі. Та й про які реформи може говорити той, хто спокійнісінько робив гроші, обслуговуючи корпорацію СІМ'Ї януковича? Хоча і в Києві велика кількість виборців, які вірять не тільки в популізм, але й не бачать далі свого носа. Ось на таких і розраховує банкір, що зображає на борді «свого хлопця» з сусідньої підворіття в сорочці в клітинку.
 ·  Translate
2 comments on original post
1
Add a comment...

Oleg K.

Shared publicly  - 
 
 
В 1960г студент спас Японию от коммунистической чумы, убив в прямом эфире главу социалистической партии!
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...

Oleg K.

Shared publicly  - 
 
 
Except in the process of weight loss, the lemon helps with serious health problems as well.
Drink the lemon juice in the morning before a meal because it will stimulate your metabolism and the calories will not “stick” to the critical zones.
1 comment on original post
1
Add a comment...
People
Have them in circles
581 people
Carron's profile photo
П٥ЧтИ ЧуΔ٥‎'s profile photo
Сыла | Возвращение домой's profile photo
Anastasia Antoniscina's profile photo
Академия YouTube's profile photo
Літопис українського героїзму's profile photo
Игорь Лапо's profile photo
Andrey Shynkarenko's profile photo
Voevodin Dmitry's profile photo
Story
Tagline
Danger is a real, but fear is a choice
Bragging rights
"Зараз я можу вам обіцяти лише одне: піт, сльози і кров". Україна 2014 - .?. роки
Education
  • School of Life
    be a Human
    Do not afraid make mistakes, afraid make same mistake again