Profile cover photo
Profile photo
ORIONIS realitní kancelář
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Hledáte rodinný dům v klidné lokalitě v centru Chomutova?
Dva byty 2+1, Vilová ulice Chomutov ;-)

Post has attachment
To se opravdu povedlo !!!
Jsme moc rádi, že tento dům koupil pan Pavel s paní Kamilou a my jsme byli u toho. Dům vkusně a s citem zrekonstruovali, což zaujalo i novináře ze zpravodajského serveru Novinky.cz. Zde se můžete podívat
https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=439547&sId=&mId=
Něco takového se často nevidí. Novým majitelům přejeme mnoho šťastných chvil a pohody v jejich "novém" krásném domově. Níže přikládáme pro zajímavost a srovnání pár fotografií jak dům vypadal před rekonstrukcí.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
04.08.17
15 Photos - View album

Post has attachment
Vesnička má středisková - zemědělská usedlost, Lažany u Hrušovan

Post has attachment
Přemýšleli jste o tom, jak prodej své nemovitosti ozvláštnit, vymanit ji z tradičních nabídek, kterých je na internetu spousta?
V poslední době máme možnost se stále častěji setkávat s nabídkami nemovitostí tvořenými video prohlídkami. V oblasti realit nejsou žádnou novinkou. Již před více než 10 lety prezentovaly některé realitní kanceláře své nabídky právě prostřednictvím video technologií nebo 3D prohlídek. I když tato prodejní technologie následně poněkud „ochladla“, v posledních dvou letech je opět na vzestupu. Dokonce dnes existují realitní portály, které se na prodej nemovitostí daným způsobem přímo specializují.
Otázka zní, jestli je pro Vás při prodeji nemovitosti zařazení video prohlídky prospěšné, nebo Vám naopak uškodí. Kvalitně zhotovené video má zcela nepochybně pozitivní vliv na případného zájemce. Stejně jako ve všech oblastech působících na naše zrakové vjemy, je i zde důležitý způsob, jaký je video vyhotoveno, i následná profesionalita během jeho zpracování. To vše určuje následnou kvalitu spotu. Neprofesionálně pořízené záběry mohou prodeji Vaší nemovitosti spíše uškodit.
Pokud video prezentaci Vaší nemovitosti svěříte profesionálům, odpověď zní:
Video ANO.Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
REZERVACE!!!
Rodinný dům / Chalupa s vlastním bazénem a zahradou na horách :-)

Post has attachment
Klidné a čisté prostředí 
+ 15 000 m2, kolaudováno v roce 2004. Pokud tohle hledáte nenechte si ujít......
Wait while more posts are being loaded