Profile cover photo
Profile photo
ODB Kielce - okna i drzwi
5 followers
5 followers
About
ODB Kielce - okna i drzwi's posts

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem nowości drzwi i okien firmy Pol-Skone pod adresem http://www.pol-skone.pl/Katalog_Nowosci_2016_pl.pdf 

Post has attachment
Okna PCV na profilach 82 mm ... Salamander Veka Schucko ... do wyboru do koloru ;)
Photo

Post has attachment
Okna w nakładkach systemowych bluALU? Niezniszczalne!
Kolejna nowość schodzi już z linii Abakus Okna S.A..

Oferta dostępna w naszym salonie, gdzie serdecznie zapraszamy ... www.odb.com.pl

https://web.facebook.com/OknaAbakus/photos/pcb.1716505411896845/1716504298563623/?type=3&theater

Post has attachment
Kontroluj, sprawdzaj i zarządzaj dostępem do domu czy firmy jednym ruchem ręki. Dzięki inteligentnej technologii zadbasz o ochronę swojej własności, a także o bezpieczeństwo osób najbliższych oraz pracowników za pośrednictwem smartfona.

Elastyczna kontrola z AirKey
airkey wisniowskiSystem AirKey pozwala zarządzać dostępem do pomieszczeń przez Internet. Za pośrednictwem modułu online możemy ustalić – komu, kiedy i na jak długo nadamy uprawnienia dostępu. W razie potrzeby możemy też je szybko cofnąć czy sprawdzić historię wejść konkretnych użytkowników.
AirKey działa na wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych, ale też na telefonach z systemem Android. Aplikacja mobilna sprawia, że klucz do systemu mamy zawsze przy sobie. Za jego pomocą zaprogramujemy też inne nośniki identyfikacji, jak karty czy breloki.

TaHoma w Twoim rytmie
tahoma wisniowskiInteligentny dom nie wymaga ciągłej ingerencji w system sterowania, samemu dbając o ochronę domowników. Taki komfort daje automatyka TaHoma Somfy. Dzięki systemowi TaHoma możemy dostosować wszelkie urządzenia w domu do rytmu naszego życia. W tym bramy i drzwi, które można zaprogramować, by same się otwierały lub zamykały w wybranych porach dnia.
Za pomocą telefonu uzyskamy też stały nadzór i w razie potrzeby przejmiemy kontrolę nad automatyką poza ustalonym harmonogramem.

Steruj dostępem z WiControl
wicontrol wisniowskiWiControl umożliwia sterowanie wszystkimi bramami marki WIŚNIOWSKI oraz drzwiami z serii Creo z silnikiem z dowolnego miejsca na świecie. Sterownik RI-Co, na którym bazuje system, wykorzystuje sieć micro wifi, dzięki której w prosty sposób łączy się z domowym routerem wifi. Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń, aby uzyskać pełną kontrolę. Sterownik dostępny jest w wersji podstawowej i dwóch rozszerzonych. W podstawowej pozwoli otworzyć lub zamknąć bramę czy drzwi. W rozszerzonych da dodatkowo możliwość sprawdzenia ich statusu.

Rozwiązania z zakresu inteligentnej automatyki domowej są już dostępne w ofercie firmy WIŚNIOWSKI.

Zapraszamy do zapoznania się z tymi rozwiązaniami w naszym salonie ;)

www.odb.com.pl

http://www.wisniowski.pl/wisniowski/o-nas/aktualnosci/1537-dom-pod-twoja-kontrola

Post has attachment
Brama PRIME, najbardziej luksusowy model w ofercie firmy WIŚNIOWSKI, została wyróżniona Złotym Medalem MTP 2016. Po wnikliwej ocenie, eksperci Międzynarodowych Targów Poznańskich uznali, że brama PRIME reprezentuje najwyższy poziom jakości idący w parze z innowacjami, które czynią z niej model absolutnie wyjątkowy na polskim rynku.

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród tego typu w Polsce. Nic więc dziwnego, że zdobyła ją brama PRIME marki WIŚNIOWSKI. Ta automatyczna brama segmentowa dopracowana została w każdym szczególe. Jest ona połączeniem światowej klasy designu i najnowszych technologii. Jej wnętrze tworzy oryginalny panel INNOVO o grubości 60 mm, wypełniony pianką, która zapewnia bezkonkurencyjną izolację cieplną, pożądaną szczególnie w budownictwie energooszczędnym i pasywny. Przemyślany system uszczelnień, który został w niej zastosowany, zapobiega stratom ciepła w newralgicznych punktach montażowych. Jest to więc nie tylko produkt prestiżowy, ale także w pełni ekologiczny, zaprojektowany w trosce o środowisko. Ponadto, model ten jest naszpikowany technologią, co przekłada się na doskonały system zabezpieczeń i niezwykły komfort obsługi, zapewniony przez automatykę cenionej firmy SOMFY. Nowoczesna, ale wysmakowana stylistyka bramy PRIME sprawia, że świetnie odnajduje się ona we współczesnym budownictwie, a szeroka gama kolorów i opcji wykończeniowych umożliwiają perfekcyjne dopasowanie do otoczenia i elewacji budynku.

Złoty medal MTP zostanie wręczony podczas poznańskich targów budowanych BUDMA. Tam też firma WIŚNIOWSKI zaprezentuje swoje najlepsze produkty i innowacje przygotowane na 2016 rok.


http://www.wisniowski.pl/wisniowski/o-nas/aktualnosci/1536-prime-doskonalosc-pokryta-zlotem

Serdecznie zapraszamy do zakupu bramy w naszym salonie w Kielcach przy ul. J. Szajnowicza-Iwanowa 13E ... www.odb.com.pl

Post has shared content
Okna PCV oraz aluminium z firmy Solo ... Wysoka jakość w super cenie

Post has shared content
Okna PCV oraz aluminium z firmy Solo ... Wysokości jakość w super cenie

Post has attachment
Jak zadbać o okna drewniane, PCV oraz aluminiowe w okresie zimowym ... kilka przydatnych porad dotyczących okuć ;)

www.odb.com.pl

http://oknotest.pl/poradnik-okienny/okna-pcv-obwiedniowe-okucia-okienne

Post has attachment
Perfekcyjna imitacja okna drewnianego, zdecydowanie dłuższy okres eksploatacji, brak konieczności konserwacji, możliwość kreacji w różnych kolorach, konkurencyjna cena... To tylko kilka powodów, dla których warto zdecydować się na stolarkę aluminiową.

Okna Aluminiowe, PCV oraz drewniane ... serdecznie zapraszamy www.odb.com.pl

Post has attachment
Nasz główny dostawca stolarki okiennej PCV oraz aluminium prezentuje swoje produkty w Norymberdze na największych i najbardziej prestiżowych targach tego typu w Europie. 
Wait while more posts are being loaded