Profile cover photo
Profile photo
OCS. Przesyłki kurierskie
742 followers
742 followers
About
OCS. Przesyłki kurierskie's posts

Post has attachment
Jak wam kochani minął dłu…….gi weekend? Wiemy że niektórzy z was mieli problemy aby wstać rano do pracy. Zawsze tak jest jak jest więcej dni wolnego a co to będzie dopiero, gdy wyjedziemy na wczasy – eh…….wczasy, tak by się chciało. Wczoraj niektórzy nasi kurierzy rozpoczęli swoją pracę już o godzinie 4:00. Zawsze tak jest, gdy realizujemy transport leków poza granice naszego kraju. Wyjeżdżając rano jest nadzieja, że leki zostaną dostarczone w południe, ale na dłuższych trasach dopiero wieczorem lub nawet na drugi dzień. w godzinach porannych. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie życząc miłego tygodnia, pełnego miłych wrażeń :) 

Post has attachment
Dla firm, które potrzebują szybkiej pomocy, dostarczenia ważnych dokumentów, danych firma OCS Polska przedstawia kuriera do zadań specjalnych. #OnBoardCourier to kurier godny zaufania. Jest zawsze na czas gwarantując dostarczenie ważnych dokumentów firmowych do wyznaczonego miejsca. Usługa On Board Courier wyróżnia się elastycznością gwarantując firmom dostarczenie przesyłki z dokumentami i innymi danymi do rąk własnych. Mimo rozwoju internetu. Możliwości szybkiego przesyłania szyfrowanych danych On Board Courier jest coraz częściej zamawiany przez firmy, które boją się utraty danych. Nie jest ważne gdzie przesyłka, list, dokumenty mają trafić. On Board Courier użyje wszelkich dostępnych środków, aby dostarczyć powierzoną przesyłkę na czas. 

Post has attachment
Firma OCS Polska realizuje transport artykułów spożywczych w suchym lodzie zarówno poprzez transport drogowy jak i lotniczy. Transport artykułów spożywczych realizowany jest w opakowaniach, które są dostosowane do transportu w suchym lodzie. Suchy lód jest używany w transporcie, jako doskonałe chłodziwo od dziesięcioleci. Kłaniamy się wszystkim życząc miłego czwartku oraz super......przyszłego weekendu :) 

Post has attachment
Od lat zajmujemy się obsługą firm farmaceutycznych. Praca pochłonęła nas na tyle, że nie zauważyliśmy jak minęło nam dwadzieścia lat działalności firmy OCS. Dwadzieścia lat firmy OCS Polska minęło jak jeden dzień - eh.......jak ten czas leci :) 

Post has attachment
W okresie wiosenno letnim, kiedy temperatura na zewnątrz przekracza już 15 °C spora część naszych samochodów realizuje transport lodów z hurtowni do sklepów. Samochody z niebieskim logiem można spotkać w każdym zakątku naszego kraju. Transport lodów realizowany jest w kontrolowanej temperaturze samochodami typu chłodnia lub też w suchym lodzie. Witamy wszystkich serdecznie w progach nowego tygodnia – wszystkim z was życzmy powodzenia :) 

Post has attachment
Transport drogowy nocą. Jest godzina 4:00 i jak widać samochody do transportu drogowego „odpoczywają” i czekają na słoneczny poranek ale, nie wszystkie. Niektóre samochody dopiero teraz wracają do bazy a inne szykowane już są do drogi. Niektóre podłączone są do źródła energii, aby naładować akumulatory, ponieważ przy takiej pogodzie i gorącej atmosferze agregaty chłodnicze pracują bez przerwy. Jakby nie było transport drogowy w kontrolowanej temperaturze musi spełniać odpowiednie warunki. Zapewnić odpowiednią temperaturę, dlatego też izolowane skrzynie załadunkowe muszą już posiadać odpowiednią temperaturę zanim nastąpi załadunek. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie w ten ciepły i słoneczny poranek. Firmy zainteresowane transportem drogowym zapraszamy do współpracy => http://ocs.pl/transport-kontrolowanej-temperaturze-ocs/
PhotoPhotoPhotoPhoto
01.06.2017
4 Photos - View album

Post has attachment
Nasze mamy są kochane, dlatego warto nie tylko dzisiaj poświęcić im czas. Dużo zdrowia życzymy wszystkim mamom, kochanych szanowanym. Sto lat a może nawet im więcej, bo kto nam pomoże zaprowadzić dzieci do przedszkoli, pilnować, gdy nas nie ma w domu, nasze kochane mamy :) 
Photo

Post has attachment
Transport dedykowany leków wybierany jest przez branżę farmaceutyczną, aby mieć pewność, że leki nie stracą swoich właściwości. Zostaną dostarczone na czas i w odpowiednich warunkach. System door-to-door sprawdza się nie tylko w kraju, ale również w transporcie międzynarodowym. Jest to nasza odpowiedź na powtarzające się zapytania firm farmaceutycznych czy takowy jest realizowany. Dziwne.......realizujemy system door-to-door przecież od wielu lat :) 

Post has attachment
Z dzisiejszym dniem rozpoczynamy cykl artykułów, które będą opisywały jedno z zadań specjalistycznych. Transport w suchym lodzie, który wykonujemy codziennie zarówno poprzez transport drogowy jak i lotniczy. Transport w suchym lodzie realizowany przez osobny dział wykwalifikowanych pracowników firmy OCS. Transportem w suchym lodzie zajmujemy się od wielu lat, dlatego możesz nam zaufać. Dla tych co odpoczywać będą w słoneczny weekend miłego wypoczynku życzymy :) 

Post has attachment
Co ma zrobić firma farmaceutyczna, która potrzebuje przetransportować leki na lotnisko a później transportem napowietrznym do innego kraju? Odpowiedź jest bardzo prosta – zamówić usługę „transport łączony” drogowy z lotniczym w firmie OCS :) 
Wait while more posts are being loaded