Profile cover photo
Profile photo
OCS. Transport Specjalistyczny
734 followers -
Transport specjalistyczny w kontrolowanej temperaturze orz w suchym lodzie
Transport specjalistyczny w kontrolowanej temperaturze orz w suchym lodzie

734 followers
About
Posts

Post has attachment
Transport jedzenia dla wcześniaków jest niezwykle ważny dlatego też codziennie rano wyrusza nasz specjalistyczny samochód w którym jedzenie jest transportowane. Dla bezpieczeństwa maluchów opracowaliśmy własne, bezpieczne opakowanie dzięki czemu jesteśmy pewni że niemowlaki otrzymają pełnowartościowe jedzenie. Ślemy serdeczne pozdrowienia dla tych wszystkich, którzy odpoczywać będą w ten weekend :) http://ocs.pl/2015/10/14/jedzenie-dla-wczesniakow/
PhotoPhotoPhoto
23.02.2018
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Samochody czekają na załadunek, już za chwilę wyruszą w trasę. Niektóre samochody po załadunku już są w trasie rozpoczynając nowy tydzień pracy. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie życząc samych przyjemności :)
Add a comment...

Post has attachment
Transport i załadunek przesyłek firmowych nocą. Czasami i tak bywa, że załadunek firmowych przesyłek i transport prowadzony jest nocą. Szczególnie gdy mamy do czynienia z przesyłkami dedykowanymi które muszą trafić w określonym czasie do firmy którą obsługujemy. Przed weekendem jest to u nas normą, ponieważ firmy starają się uzupełnić zapasy swoich produktów na weekend. Sklepy podczas weekendu są odwiedzane rodzinnie dlatego nie może niczego zabraknąć na pólkach. Miłego weekendu zyczymy wszystkim tym którzy nas odwiedzają :D
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czasami w takich warunkach wraca się do bazy :( ale nic to. Jesteśmy przyzwyczajeni i zawieje śnieżne nas nie powstrzymają :)
Add a comment...

Post has attachment
Proszę bardzo jak w tym świecie nic nie da się ukryć. Otrzymaliśmy zdjęcie od +Serwis Finansowy Get-Money.pl jak nas nakryli podczas realizacji transportu dla jednej z firm :) W tym świecie komórek, GPS i wszędobylskich kamer nic nie da się ukryć :) dziękujemy za nadesłane zdjęcie :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pozostajemy przy transporcie door-to-door o który tak często pytają firmy farmaceutyczny prosząc o wysłanie cennika. Zasada działania transportu dedykowanego leków jest bardzo prosta. Firma OCS otrzymuje zlecenie transportu leków z hurtowni do apteki lub z firmy farmaceutycznej do hartowni. Zlecenie transportu leków jest realizowane przez osobny dział. Na miejsce przyjeżdża dedykowany samochód razem z kurierem, który odbiera przesyłkę. Kurier podąża jak najkrótszą drogą do punktu docelowego (odbiorcy) wioząc przesyłkę w gwarantowanej temperaturze. Nad całym procesem, dostarczeniem leków do odbiorcy czuwa osobny dział wykwalifikowanych pracowników firmy OCS. 
Add a comment...

Post has attachment
Ostatnio sporo pisaliśmy o transporcie door-to-door. Nie jest to nasz jedyny i ostatnia notatka firmowa ponieważ zainteresowanie firm tego typu dostawami jest spora. Transport door to door to szybkie dostawy realizowane dla jednej firmy z pominięciem innych dostaw. Z pewnością wielu przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, ile kłopotu mogą przysporzyć niektóre towary, a w szczególności ich dostarczenie z jednego miejsca na drugie. Są to w większości ładunki drobnicowe które są podatne na uszkodzenie lub zniszczenie. Takich przesyłek nie można traktować jak zwykłej paczki która dostarczana jest w systemie dostaw kurierskich. To właśnie o takich dostawach jest ten artykuł =>
Add a comment...

Post has attachment
Transport door-to-door to szybkie dostawy realizowane dla jednej firmy z pominięciem innych dostaw. Transport dedykowany jest realizowany nie tylko dla firm farmaceutycznych oraz branży medycznej. Z transportu #doortodoor korzystają mniejsze i większe firmy które chcą aby ich przesyłki zostały dostarczone w stanie nienaruszonym a przede wszystkim w ekspresowym tempie. Czyli transport dedykowany to szybkie dostawy. Ekspresowe tempo dostaw związane jest z tym że w trakcie wykonywania usługi nie przewozimy innych przesyłek a jedynie te które są nam powierzone w systemie door-to-door. Czyli od drzwi do drzwi. Dodatkowo firma można nam zlecić dostarczenie przesyłek w tym systemie do wielu odbiorców.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
#transportprzesyłekfirmowych zimą nie jest dla nas straszny chociaż jak zwykle drogowcy zaspali. Abyśmy nie zapomnieli cieplejszych klimatów przesyłamy zdjęcie zrobione latem. Dla wszystkich miłego weekendu życzymy :)
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded