Profile cover photo
Profile photo
‫طراحی سایت نویا سیستم‬‎
83 followers -
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت

83 followers
About
Posts

Post has attachment
روشهای افزایش بازدید کننده

اساسا با افزایش پیج رنک سایت خود، شما لزوما شاهد بازدید کننده بیشتری نخواهید بود. پیج رنک سایت، تنها یکی از معیارهای رتبه بندی در موتورهای جستجوگر بوده و اساسا خود موتورهای جستجوگر نیز، تنها یکی از ابزارهای آورنده بازدید کننده به سایت ها می باشند. آوردن بازدید کننده به سایت، علمی است که متخصصین بازاریابی اینترنتی، به تفصیل به آن پرداخته اند.

بررسی سایت های خوب و پر بازدید جهان، نشان می دهد که سایت های خوب، عموما چیزی بین 30 تا 60 درصد بازدید کنندگان خود را از موتورهای جستجوگر دریافت می کنند و مابقی آن را از روشهای دیگری بدست می آورند. در این بین، فیسبوک، با 10 درصد، در رتبه دوم آورنده بازدید کننده به سایت ها قرار دارد. در زیر، لیستی از روشهایی که می توانند باعث آمدن بازدید کننده به سایت شما شوند را ذکر خواهیم کرد. توجه به این نکته نیز ضروری است که اینها، تنها بخشی از روشهای استاندارد و شناخته شده ای می باشند که امروزه از آنها استفاده می شود و روشهای دیگری نیز وجود دارند که در اینجا نامی از آنها، آورده نشده است.

از طریق افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجوگر
تبادل لینک با سایت ها و وبلاگ های دیگر
افزایش بک لینک های ورودی به سایت
مشارکت در شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک و توییتر
مقاله نویسی
کامنت گذاری در وبلاگ های پر بازدید
دادن پست در تالارهای گفتگو
سایت های آگهی

Post has attachment
طراحی سایت
برنامه نویسی سایت
ساخت برنامه های تحت ویندوز
طراحی گرافیک
http://www.noyasystem.com

Post has attachment
5 روش برای آنکه وب سایت تان را مشهورتر کنید
دنیای اینترنت به یک جنگل واقعی تبدیل شده است، و پیدا کردن وب سایت هایی نو و خوب، امروزه کار ساده ای نمی باشد. چنانچه خودتان صاحب وب سایتی می باشید، شما در حال معامله با انتهای دیگر این مشکل می باشید. چطور دیگران از وجود وب سایت شما آگاه می شوند و آیا روشی وجود دارد تا بتوانید شهرت اینترنتی وب سایت تان را بالاتر برید؟

قطعا بله. در اینجا پنج روشی آورده شده است که شما می توانید سایت تان را تقویت کنید تا شهرت اینترنتی وب سایت تان را افزایش دهید.

1. هاستینگ قوی
اولین نکته، بیشتر از همه برای آنهایی اهمییت دارد که هنوز وب سایتی ندارند ولی مشتاق هستند تا وب سایتی داشته باشند. پس از آنکه نام دامنه خود را انتخاب کردید، گام بعدی انتخاب نوع هاستینگ تان می باشد. تعداد زیادی شرکت خوب وجود دارند که می توانند یکی از انتخابهای شما باشند ولی توصیه حرفه ای تر ما به شما، هاستینگ های وبلاگها می باشد. این نوع از هاستینگها، به شما اجازه می دهند تا ظرف مدت کوتاهی، وب سایتی حرفه ای از نظر ظاهر بر پا کنید. چرا این موضوع در مشهور ساختن وب سایت تان مهم می باشد؟ جواب آن است که بدون هاستینگی قوی، قادر نخواهید بود تا بازدید کننده زیادی را به وب سایت تان بیاورید که به آن معناست اصلا شانسی نخواهید داشت تا محبوب شوید.

البته گفتن اینکه یافتن هاستینگی خوب مهم است اغلب راحتتر از عمل کردن به آن است. صنعت هاستینگ در سالهای اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است و این، به نوبه خود منجر به بوجود آمدن شرکتهای زیادی شده است که خدمات هاست مختلفی را ارائه می دهند. ولی نباید در بعضی مواقع فریب روشهای بازاریابی را خورد که آنها را بهترین، در صنعت معرفی می کنند. توصیه ما به شما این است که با شرکتی همکاری نمایید که تجربه و شهرت خوبی در این بازار دارد.

وقتی صحبت از هاست به میان است، شما باید ویژگیهای مختلف پلن ها را با یکدیگر مقایسه نمایید. اطمینان حاصل کنید که حداقل 99.9 درصد زمان پایداری سرور تضمین شده است و پشتیبانی از مشتریان نیز براحتی صورت می گیرد. شما هرگز نمی دانید چه موقع به آنها نیاز خواهید داشت. بلعکس، بسیار خوب است که دقیقا بدانید چه میزان فضا و پهنای باند، شما مجاز به استفاده از آن هستید. برخی از ارائه دهندگان هاست، به مشتریان خود اجازه آپلود فایلهای موسیقی و تصویری را نمی دهند حتی اگر شما مجاز به استفاده از آنها باشید. بسیار مهم است تا پیش از خرید پلن، از پشتیبان مشتری بخواهید تا چنین مسائلی را روشن کند. چیزهای دیگری که شما ممکن است برای پرسش در نظر بگیرید شامل این است که آیا اطلاعات ثبت نام دامنه محافظت خواهند شد یا نه و نیز چند آدرس ایمیل، در توافقنامه مجاز به ساخت می باشد.

2. بهینه سازی وب سایت
برای آنکه واقعا در اینترنت موفق باشید، وب سایت شما می بایست رتبه بالایی در موتورهای جستجوگر داشته باشد. برای موفقیت در این امر، شما باید تا جاییکه می توانید در مورد بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر (سئو)، مطلب یاد بگیرید. موضوع سئو، مبحث گسترده ای می باشد و می تواند در نگاه اول بسیار ترسناک باشد. ولی به محض آنکه با آن آشناییت پیدا کردید، قادر خواهید بود تا فورا از مزیت آن را بهره مند شوید و احتمالا به این فکر خواهید کرد که چرا زودتر اینکار را شروع نکرده بودید. برای شروع، اطمینان حاصل کنید که از کلمات کلیدی مناسبی استفاده می کنید و همچنین اطمینان حاصل کنید که مطالب را هم برای خوانندگان خود می نویسید و هم برای موتورهای جستجوگر. نوشتن مطالب برای موتورهای جستجوگر مهم است چرا که شما می خواهید به رتبه بالایی دست پیدا کنید و همچنین نوشتن مطالب برای خوانندگان نیز ضروری است چرا که شما می خواهید آنها را جذب کنید تا بار دیگر نیز به وب سایت تان سر بزنند.

وقتی خیالتان از بابت کلمات کلیدی و مطالب روی سایت تان راحت شد، وقت آن است تا شروع به ساختن لینک نمایید. موتورهای جستجوگر ارزش یک سایت و صفحات آن را با نگاه کردن بر تعداد لینکهای ورودی به آن صفحه و سایت مشخص می کنند. تبادل لینک، یکی از مرسوم ترین و موفقترین روشهای کسب رتبه خوب در موتورهای جستجوگر می باشد. انجام اینکار نیز راحت می باشد. تنها کافی است به وب سایتی که به آن علاقه دارید سر بزنید و از صاحب سایت سوال کنید که آیا تمایلی به تبادل لینک دارد – انجام اینکار، بیشتر از این نمی تواند پیچیدگی داشته باشد.

داشتن یک موضوع جالب و تک، روی صفحه وب سایت تان، روش خوبی برای جذب شریک در تبادل لینک می باشد. برای مثال، چنانچه سایتی در مورد نام دامنه ها دارید، گذاردن ابزار بررسی وجود نام دامنه، کار مفیدی می باشد. اینکار به احتمال زیاد منجر به دریافت لینکهای متعددی از سایت هایی، غیر از حیطه کاری شما خواهد شد و بازدید کنندگان دوباره برای بررسی وجود نام یک دامنه، به سایت شما باز خواهند گشت. سعی کنید تا فوق العاده خلاق باشید تا خودتان را از رقبایتان متمایز نمایید.

3. از مزیت های سایت های اجتماعی بهره مند شوید
اگرچه سئو باید بخش بزرگی از بهینه سازی سایت شما باشد، ولی تمام آن نمی باشد. سایت های اجتماعی، احتمالا به همان میزان مهم می باشند، چراکه آنها یکی از قویترین ابزارهای بازاریابی در دنیای کنونی می باشند. نقشه بهینه سازی شما در سایت های اجتماعی باید شامل چند چیز مختلف باشد. اول از همه، اطمینان حاصل کنید که مطالب سایت یا وبلاگ شما، مرتبط با آن سایت می باشند و نیز خیلی قدیمی نمی باشند. به سایت های مشابه سر بزنید و در گفتگوها شرکت کنید و کامنت، پست یا مقاله ای را ارائه دهید – از اینکه بیان کنید در فکرتان چه می گذرد نهراسید. خودتان را در Facebook و MySpace نمایان کنید. سه سایت دیگری که می توانند برای بهینه سازی مناسب باشند عبارتند از Twitter، Flicker و YouTube. از دو تای آخری، در همه جا نمی توان استفاده کرد. اطمینان حاصل کنید که از آنها تنها زمانی استفاده می کنید که وقت آن فرا رسیده است – در غیر اینصورت، بیشتر از آنکه سود ببرید، به خودتان ضرر خواهید زد.

البته فراموش نکنید که هنگام استفاده از این سایت های اجتماعی، لینکی به وب سایت تان در این سایت ها قرار دهید. حتی با وجود آنکه لینک تان “nofollow” می باشد (مثلا نظیر facebook)، ولی همچنان بازدید کننده های موثری از آن خواهید گرفت. و نکته آخر اینکه، از سایت هایی استفاده کنید که براحتی بتوانید مطالبتان را ویرایش یا حذف نمایید.

4. مشارکت بازدید کنندگان
نکته ای که باعث می شود تا بازدید کنندگان سایت تان افزایش یابد این است که بگذارید آنها سهیم باشند. از سلایق شخصی خود بنویسید و نترسید که سئوالی را مطرح کنید. اگر اینکار را مناسب نمی بینید، روش دیگری را پیدا کنید تا مشارکت بازدید کنندگان تان را بالاتر برید. اینکار به احتمال زیاد منجر به زبان آمدن مردم خواهد شد و در مورد وب سایت تان صحبت خواهند کرد. مردم مایلند تا در رقابت شرکت کنند. مهم نیست جایزه آن چه می باشد – خصلت آدمها به این نحو است.

روشهای آسان دیگر برای مشارکت بازدید کنندگان تان، برپایی یک تالار گفتگو روی وب سایت تان می باشد و یا آنکه افزودن امکان نظر دهی یا ارسال مقاله می باشد. هرکسی می خواهد نظر شخصی خود را در مورد موضوع مطرح شده بیان کند، و با دادن این امکان به آنها، شما شانس بازگشت بازدید کننده را برای خواندن نظرات داده شده در خصوص پست یا کامنت ارسالی، بالتر خواهید برد. حتی در مواقعی که بحث داغ می شود، شما این شانس را خواهید داشت تا بازدید کنندگانی از وب سایت های دیگر داشته باشید.

5. تاکید بر کارآمدی در طراحی وب سایت
سرمایه گذاری در طراحی یک سایت خوب، مهمتر از آن چیزی است که برخی از مردم در مورد آن فکر می کنند. با طرحی زیبا برای وب سایت تان، شما اعتماد بیشتری را در بین بازدید کنندگان تان بدست خواهید آورد. موضوع مهمی که نباید فراموش شود آن است که بیش از حد نیز به طراحی اهمییت ندهید. اگر کسی نتواند براحتی بفهمد چطور از سایت تان استفاده کند، دیگر مهم نیست شما چقدر زمان صرف طراحی وب سایت تان کرده اید. اجازه دهید کاربرانی که آشنایی کمتری نیز با اینترنت دارند بتوانند در سایت تان شروع به گشت و گذار نمایند. چنانچه اینکار برای آنها راحت باشد، برای سایر بازدید کنندگان نیز راحت خواهد بود.

بسیار دشوار است تا دقیقا بگوییم طراحی زیبا و کارا شامل چه چیزهایی می شود. چیزی که برای یک نفر زیباست، برای فرد دیگر وحشتناک است. ولی به هر حال، استانداردهایی نیز در طراحی وب سایت وجود دارد و چنانچه شما از آنها پیروی نمایید، به شما تضمیین داده خواهد شد که اکثر کاربران سایت شما، راضی خواهند بود. از جمله طرح های استاندارد، می توان به طرح چند ستونی، تصویر بزرگ، و فضاهای خالی زیاد اشاره کرد.

چنانچه مایلید تا در حاشیه امنیتی قرار داشته باشید، در اینصورت بهتر است تا طرحی را برای وب سایت تان طراحی کنید که ویژگیهای اصلی سایت تان، براحتی در تمام صفحات قابل دسترس باشد. سعی کنید تا از استانداردهایی در کد نویسی استفاده نمایید و از انیمیشن های فلش پرهیر نمایید. برخی اوقات، کاربران، تنظیمات مرورگر خود را جوری تنظیم کرده اند که امکان مشاهده فلش وجود ندارد که به این معناست شما بازدید کننده های با ارزشی را از دست خواهید داد. سعی کنید تا خودتان را جای بازدید کننده قرار دهید و مثل او فکر کنید. در اینصورت، سایت تان روز به روز مشهورتر و محترم تر خواهد شد.

Post has attachment
خانه هوشمند - کنترل سیستم های آبیاری

بسیاری از ما علاقمند به نگهداری گیاهان در خانه و یا محل کار خود می باشیم تا به این ترتیب گوشه هایی از طبیعت را در زندگی خود مشاهده نماییم. یکی از نگرانی ها در مورد آبیاری گیاهان ، فراموشی و همچنین سفر می باشد.

در خانه هوشمند آرمینا شما می توانید با دادن یک برنامه به سیستم در ساعات دلخواهی به گیاهان خود آب داده و آسودگی خاطر خود را بابت آنها فراهم نمایید. این سیستم شما را قادر خواهد ساخت تا براحتی آبیاری گیاهان خودرا درهر زمان و مکان توسط اینترنت انجام دهید و از آسیب دیدن گیاهان در اثر عدم آبیاری ممانعت به عمل آورید.

Post has attachment
خانه هوشمند - کنترل پرده

در صورت مجهز بودن پرده ها به موتور برقی قابل کنترل می توان با تعریف هر یک از پرده ها در نرم افزار آنها را تحت کنترل گرفته و با استفاده از سناریوهای مختلف که می تواند با سناریوهای روشنایی تلفیق شود ضمن استفاده حداکثری از نور طبیعی، محیطی جذاب و رویایی را بوجود آورد.

بعنوان مثال صبح خود را با کنار رفتن اتوماتیک پرده ها و تابش نور زیبای خورشید به داخل اتاق خواب آغاز نمایید.

Post has attachment
تورنت چیست؟
تورنت در لغت به معنای جریان شدید و سیلاب می باشد. در علوم رایانه اصطلاحا، سیستم به اشتراک گذاری فایل ها و برنامه هایی که به سختی یافت می شود، تورنت (Torrent) نامیده می شود. این به اشتراک گذاری از روی سیستم هایی که دارای این برنامه ها و فایل های نایاب هستند و آنها را در برنامه تورنت خود قرار داده اند، یافته می گردند. برای دریافت فایل از طریق روش تورنت ، باید فایل با پسوند .torrent ایجاد گشته باشد و تنها، دریافت و ارسال این نوع فایلها از طریق تورنت امکان پذیر است.

تا قبل از ایجاد برنامه تورنت، شما قادر بودید تنها از طریق وب سایت هایی که دارای لینک دانلود برنامه ها یا فایل های مورد نیاز شما هستند، دریافت فایل یا دانلود را داشته باشید، اما با ظهور برنامه تورنت، ارتباط دریافت فایل، از یک کاربر به کاربری دیگر، به جای ارتباط از یک سایت به یک کاربر، بدل گشت. یعنی شما به دنبال برنامه ها و فایل هایی که نیاز دارید، برروی سیستم کاربرانی که مایل به اشتراک گذاردن آنها هستند، می گردید.

برای استفاده از قابلیت تورنت، شما باید برنامه میکروتورنت را در سیستم خود نصب کنید. بهتر است به اینترنت پرسرعت (حداقل 128 کیلوبایتی) نیز دسترسی داشته باشید. زیرا معمولا از برنامه تورنت برای دانلود و دریافت فایل هایی با حجم بالا استفاده می گردد.

تورنتها فایلهای دریافتی را به بسته های بسیار کوچکی تقسیم می کند و در هر لحظه از دانلود، یک بسته از آن را دریافت می کنند که همین امر باعث بالا رفتن سرعت دانلود می شود و امکان دانلود فایلهای حجیم را نیز فراهم می آورد.

پس از نصب برنامه تورنت، شما به یکی از سایت هایی که قادر به جستجوی فایلهای به اشتراک گذارده شده با پسوند تورنت .torrent است، می روید و برنامه یا فایل مورد نظر خود را سرچ یا جستجو می نمایید. این سایت ها برای شما لینک هایی را لیست می کند که از طریق یکی از آنها (به دلخواه) می توانید فایل مورد نظر خود را دریافت نمایید.

تورنت چگونه کار می کند؟
در عملیات تورنت ، شما یک seed ، یک peer و یک ratio share دارید. "سید" ها، کسانی هستند که فایل مورد نظر را از سیستم خود (کامپیوتر خود) به اشتراک گذاشته اند، "پیر"ها کسانی هستند که دنبال این فایل ها میگردند، آنها را پیدا می کنند و قصد دریافت آنها را دارند و نسبت به اشتراک گذاری یا ratio share ، نسبت ارسال یا آپلود فایل به دریافت یا دانلود فایل توسط شماست. اگر میزان دریافت فایل شما از طریق تورنت با میزان ارسال یا آپلود برابر باشد، این مقدار برابر 1 می شود. این سه اصطلاح (seed, peer, ratio share) در هر بار رد و بدل شدن فایل ها بکار برده می شود.

هرچه نفرات بیشتری فایل مورد نظر شما را به اشتراک گذاشته باشند، شما با سرعت بهتر و بالاتری می توانید دانلود را انجام دهید و اگر تعداد نفراتی که فایل را به اشتراک گذاشته اند، از یک تعدادی کمتر بود، شما نمی توانید از آن لینک مربوط به دانلود فایل استفاده کنید. بنابراین برای دریافت یک فایل باید نسبت به اشتراک گذاری، عدد مناسبی باشد تا شما با سرعت خوبی دریافت را انجام دهید. اطلاعات تعداد نفراتی که فایل را به اشتراک گذاشته اند و همچنین اجازه دسترسی به فایل، توسط همان سایت، با زدن تیک ها و یا علامت های قرمز یا سبز، نشان داده می شوند و شما به راحتی قادر هستید، لینک های مجاز را شناسایی کرده و روی آن کلیک کنید. پس از کلیک برروی لینک به سایتی می روید که فایلی با پسوند تورنت (.torrent) در آن وجود دارد و آن فایل همان فایل مورد نظر شماست که باید روی دریافت یا دانلود آن کلیک کنید تا به کمک برنامه میکرو تورنت آنرا دریافت نمایید.

برنامه میکروتورنت، مانند برنامه های دانلود منیجرها (download manager) قادر است تا اگر اتصال یا ارتباط شما با مرکز دانلود قطع گردید، ادامه دریافت فایل را به وقت دیگری موکول نماید و شما هر زمانی که آماده بودید ، می توانید ادامه دریافت یا دانلود فایل خود را از همان جایی که قطع شده است ، پی بگیرید.

Post has attachment
طراحان حرفه ای سایت

طراحان حرفه ای سایت امروزه برای شرکتهای بزرگ طراحی سایت با هدف ساخت و طراحی سایت هایی که پاسخگویی بر نیازهای مشتریان باشند، مشغول بکار می باشند. تامین نیازهای مشتریان و خواسته های آنها، هدف اصلی هر تیم طراحی سایت است. طراحی سایت ممکن است شامل مدیر پروژه، طراحان، مدیر طراحی، مدیر هنری و یا مدیر ایده پردازی باشد.

برخی از این عنوان ها و مسئولیت ها قابل تعویض با یکدیگر بوده و بسته به شرایط و نیازهای هر پروژه دارد. یک تیم طراحی سایت می بایست از نیازهای مشتریان آگاه باشد و بدرستی تخمینی از برآورد هزینه یک پروژه را محاسبه نماید. بسیاری از مشتریان طرحی حرفه یا چاپ شده را برای وب سایت مورد نظرشان با کمترین هزینه ممکن می خواهند. اینکار وظیفه تیم است تا سیکل کاری پروژه، وظایف، را مشخص نماید بطوریکه تیم سرانجام بتواند اهداف پروژه را به اتمام برساند.

مسئولیت ها
وظایف و مسئولیت ها در یک پروژه در هر شغلی متفاوت است. بسیاری از کارها نیاز به پنج روز یا کمتر دارد در حالیکه پروژه های بزرگ ممکن است ماه ها زمان نیاز داشته باشند تا به اتمام برسند (بسته به اهداف پروژه و مخارجی که مشتری به دنبال آن است). اینکار وظیفه تیم طراحی است تا از طریق روشی زمانبندی شده و توسط مشاوره و برگذاری جلسات، به این اهداف دست یابد.

یک تیم طراحی سایت می بایست در صحبت کردن در خصوص مفاهیم طراحی و نیازهای مشتریان، مهارت کافی را دارا باشد. مشاوره و گفتگوی موثر، در نتیجه پایانی هر پروژه موثر خواهد بود. گفتگوی تیم طراحی با مشتری، در کل منجر به نتایجی با کیفیت تری در پایان کار خواهد شد. ضمن آنکه گفتگوی ضعیف، منجر به یاس در تیم طراحی خواهد شد و مشتری تمایلی به پرداخت وجهی برای طراحی ضعیف یا سایتی ناکارآمد، نخواهد بود. تیمهای طراحی سایت می بایست وظایف تیم خود را بگونه ای مشخص کنند که تا جای ممکن موثر باشد.

وظایف غیر وابسته
مدیر پروژه: به کار برنده دانش، مهارت ها، ابزارها، و تکنیک ها برای تقسیم فعالیت ها بطوریکه با نیازهای پروژه همخوانی داشته باشد.

وظایف مهم مدیر پروژه طراحی سایت، شامل رساندن پروژه به اهداف تعیین شده، زمانبندی، استفاده هوشمندانه از منابع، مشخص سازی اهداف، و تمرکز روی نیازهای مشتریان می باشد. یک مدیر پروژه، بر روی سیکل کاری یک پروژه تمرکز می کند که شامل چهار مرحله است:

مفهوم سازی، که بیان کننده توسعه اهداف اولیه و مشخصات فنی برای یک پروژه است.
طرح ریزی، که مرحله ای است که کلیه جزییات، شماتیک ها، زمانبندی ها، و دیگر اهداف، توسعه می یابند.

اجرا، که کار عملی می باشد در پروژه انجام می شود، سیستم توسعه می یابد، یا محصول ساخته یا طراحی می شود.

اتمام، که زمانی اتفاق می افتد که پروژه کامل شده به مشتری ارائه می شود.

طراحان که در برخی مواقع طراحان جزء نیز نامیده می شوند، بر روی طرح های مجلات، نقشه کشی ها، محصولات پشتیبانی و کارهای عمومی در طراحی کار خواهند کرد. حداقل دو سال تجربه لازم است و مدرکی دانشگاهی در طراحی گرافیک، برای این منظور کافی می باشد.

نرم افزارهای مورد استفاده نیز شامل Adobe InDesign، Illustrator، و Photoshop می باشد. طراحان، نتیجه کار خود را به مدیران طراحی ارائه می دهند که مهارت و مسئولیت بالاتری را در کار با Adobe Illustrator و Photoshop دارا می باشند. در هر صورت، این مقام برای مدیران طراحی، شاید نوعا مقام مدیریت نباشد.

یک مدیر طراحی، ممکن است پنج تا هفت سال تجربه و دانش در کار با نرم افزارهای طراحی در شرکت ها داشته باشد. مدیر هنری، مسئول مدیران طراحی و طراحان جزء در یک تیم طراحی سایت می باشد. در شرکت های کوچک، مدیر هنری ممکن است خود در کار طراحی دخیل باشد و تنها فردی باشد که مسئول کار نهایی طراحی است. در شرکتهای بزرگ، یک مدیر هنری ممکن است طراحانی در اختیار خود داشته باشد که گزارش کار خود را به وی می دهند.

مدیران هنری مسئول کلی کیفیت فایلهای چند رسانه ای تولید شده، گرافیک ها، یا طراحی سایت در پروژه های B2B باشند. مدیر هنری با تیم طراحی سایت در مورد هزینه پروژه و توقعات مشتری گفتگو خواهد کرد. فردی که در این مقام قرار دارد مهارتی فوق العاده بالا در محاوره و گفتگو دارند و آنها می بایست مدیرانی حرفه ای با پنج تا هفت سال سابقه کار و تجربه باشند. مدیر هنری و مدیر ایده پردازی، در امتداد یکدیگر قدم بر خواهند داشت و مسئولیت و وظایف آنها به یکدیگر وابسته می باشد.

بسته به کوچکی یا بزرگی شرکتی که آنها برای آن کار خواهند کرد، هر دوی این مدیران، از اهمییتی حیاتی برخورداند و گزارشات آنها بسوی مدیر پروژه خواهد رفت. نکته آخر اینکه طراحان غیر شرکتی نیز می توانند پروژه های بزرگ را به اتمام برسانند یا کاری تخصصی در حیطه تخصص خود انجام دهند. بسیاری از متخصصین مهارت کافی در کار با Adobe، Flash، یا Photoshop دارند. این مهارت ها در پروژه های طراحی سایتی استفاده می شود که نیاز به تمرکزی اضافه دارند که آن نیز از نیازها و خواسته های مشتریان می باشد.

Post has shared content
استفاده از تصاویر حجیم و مطالب سنگین

 مشتریان عزیز برای به روز رسانی سایت خودشان با استفاده از word برای نوشتن مطلب ،
و سپس کپی پیس آنها در ادیتور مدیریت سایت،
کدهای html زیادی همراه مطلب منتقل می شوند، که این بدلیل تبدیل فرمت word به html است.
گاهی حجم این کدها اضافی از خود مطلب هم بیشتر است.
راه حل این مشکل این است که مطالب خود را قبل از کپی پیس به ادیتور، به نرم افزار notepad کپی پیس کنید،
وبعد مجدد از آنجا کپی و به ادیتور مدیریت سایت منتقل کنید.

استفاده از تصاویر حجیم
 زیاد بودن تصاویر حجیم و سنگین باز شدن کامل تصویر وب سایت را به شدت کند میکند ،
گاهی وقت ها صفحه سایت کامل نمایش داده نمی شود.
استفاده از تصاویر اندازه مناسب و کم حجم در مطالب خاص، که واقعا استفاده از تصاویر آنها را گویاتر می‌کند،
خوبه ولی نه برای همه مطالب ،
 مشتری های محترم اگر با نرم افزار فتوشاپ با فرمت های تصاویر آشنایی ندارند، بهتر است از کس دیگری کمک بگیرند.
این موضوع اهمیت زیادی دارد اگر رعایت نشود، سرعت لود شدن سایت به شدت افت میکنه و بازدید کننده از خیر دیدن سایت میگذره و ممکن است در رتبه بندی نزد موتورهای جستجوگر ها هم تاثیر بد بگذارد.
---------------------------------
تیم طراحی نوبخت در تمام 24 ساعت برای به روز رسانی حرفه ای وب سایت های مشتریان خود آماده خدمت می باشد.
تماس باما
آدرس شرکت
 تهران ، چهار راه انقلاب . ولیعصر، ساختمان فراهانی ، طبقه دوم ، شرکت فناوری اطلاعات پلاک 8
 ------------------------------------
بخش طراحی سایت : آقای نوبخت
-----------------------
تماس تهران : 77647948
 -------------------------
همراه : 1764783-0912  --------------------------
ایمیل: rpn@rpnweb.ir
 ----------------------------
ایمیل: rprpn@yahoo.com
 ------------------------------
در ضمن: مشتریان محترم اگر درخواست گذاشتن مطلب به روز رسانی وب سایت خود از طریق این شرکت باشند،
 از نظر تعداد و نوع مطلب باتوافق هزینه انجام میشود.

Post has shared content
نمونه کارهای طراحی سایت
----------------------------------------------------------------
نمونه کارها ی طراحهان سایت به سفارش دهنده طراحی سایت کمک زیادی نمی کند، بخاطر اینکه نمونه کارهایی را که از یک طراح سایت شما مشاهده می کنید از نظر ظاهری سلیقه و خواست صاحب آن وب سایت می باشد. ممکنه با سلیقه شما همخوانی نداشته باشد.
مگر اینکه طراح سایت، قالب های آماده بدون تغییر خواست سفارش دهنده سایت به مشتری های خود نصب راه اندازی کرده باشد.

Post has shared content
طراحی سایت فروش فایل

با طراحی سایت فروش فایل به کمک امکانات سایت خود سیستم فروش فایل و مقاله به صورت آنلاین راه اندازی کنید ، شما می توانید دانلود و فروش آنلاین انواع فایل ها نظیر :فایل نوشته های خود ، موسیقی ، فیلم ، انواع نرم افزار و مقاله ترجمه راه اندازی نمائید.
طراحی سایت فروش فایل
با طراحی وب سایت فروش فایل شما به راحتی تمامی فایل خود را به صورت زیپ در اختیار کاربران، هم رایگان هم به صورت فروش به صورت آنلاین یعنی کاربر برای دانلود فایل متصل به درگاه کلیه بانک های عضو شتاب هدایت میشود مبلغ مورد نظر را پرداخت میکند و در ادامه فایل مورد نظر را با شرایط مدیر سایت برای دانلود آزاد می شود و کاربر میتواند دریافت کند.
دکمه در گاه بانک برای هر فایل با قیمتی که مدیر سایت در نظر می گیرد در کنار فایل آماده پرداخت می باشد.
طراحی وب سایت فروش فایل برای ناشرین کتاب مجازی، تولید کنندگان نرم افزار، عکاسان هنری، هرمندان موسیقی، وب سایت های شخصی مهندسین نویسندگان وغیره... از این سیستم فروش فایل میتواند استفاده و بهره ببرند.
شما می توانید برای طراحی سایت فروش فایل با طراحی نوبخت مشاوره رایگان انجام دهید و بهترین تصمیم را بگیرید.
Wait while more posts are being loaded