Profile cover photo
Profile photo
Novli Sp. z o.o.
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
FOLIO - elektryczny grzejnik łazienkowy, który posiada obudowę z tworzywa sztucznego. Metalowy grill który umieszczony jest u dołu, ukierunkowuje powietrze w stronę ogrzewanego pomieszczenia. Posiada reling, termostat z funkcją przeciwzamrożeniową oraz Timer. Posiada on również podwójną izolację elektryczną oraz zabezpieczenie przed zachlapaniem IP24.

FOLIO VISIO - elektryczny grzejnik łazienkowy, który posiada obudowę z tworzywa sztucznego a front z lustra. Metalowy grill który umieszczony jest u dołu, ukierunkowuje powietrze w stronę ogrzewanego pomieszczenia. Posiada reling, termostat z funkcją przeciwzamrożeniową oraz Timer. Posiada on również podwójną izolację elektryczną oraz zabezpieczenie przed zachlapaniem IP24.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej:
https://econovli.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=folio&submit_search=
Add a comment...

Post has attachment
ŚCIENNY ELEKTRYCZNY GRZEJNIK ŁAZIENKOWY ACANTO (POJEDYNCZA POWIERZCHNIA GRZEWCZA)
Grzejnik łazienkowy Acanto do stałej instalacji.
Acanto jest pierwszym grzejnik łazienkowym na podczerwień do ogrzewania oraz suszenia ręczników, z powierzchni równomiernie ogrzanej przez element o niskim zużyciu energii, ale o wysokiej wydajności grzewczej.

ŚCIENNY OBROTOWY ELEKTRYCZNY GRZEJNIK ŁAZIENKOWY HELISEA (PODWÓJNA POWIERZCHNIA GRZEWCZA)
Helisea jest to pierwszy grzejnik łazienkowy na podczerwień z podwójną powierzchnią grzewczą na podczerwień. Ciepło jest rozpraszane we wszystkich kierunkach dzięki czemu można ogrzewać pomieszczenie oraz osuszać ręczniki w tym samym czasie.
Dzięki mocowaniu ściennemu można obracać Helisea o 180 stopni, dzięki czemu można korzystać z jednej strony urządzenia do ogrzewania łazienki a drugiej do suszenia ręczników.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej:
https://econovli.pl/8-energooszczedne-grzejniki-elektryczny-lazienkowe-na-podczerwien
Add a comment...

Post has attachment
Mata grzewcza pod lustro ECOFILM MHF na podczerwień, która chroni powierzchnię lustra łazienkowe przed zaparowaniem. Folia grzewcza pod lustro ECOFILM MHF posiada podwójne laminowanie (ochrona przed wilgocią) i jest wyposażona w powierzchnię samoprzylepną, którą przyklejamy do tylnej strony lustra.
Mata grzewcza pod lustro ECOFILM MHF ogrzewa lustro, a tym samym zapobiega jej parowaniu. Na folii grzewczej pod lustro znajduje się cienką warstwa kleju, dzięki której matę grzewczą pod lustro przyklejamy do tylnej strony lustra. Przewód zasilający (1m, 5x3mm o przekroju owalnym) jest wyposażony w plastikową pokrywkę (6 mm grubości) w miejscu w którym jest połączenie. Przestrzeń dla plastikowej pokrywy oraz przewodu muszą być utworzone w miejscu połączenia pod lustrem. Przewód zasilania nie jest wyposażona w wtyczkę, a więc może ona być przeciągnięta przez np. ściana szafy lub ściany w razie potrzeby. Mata grzewcza pod lustro jest zwykle podłączana do światła (230V), ale inne metody włączania i wyłączania są możliwe - niezależny włącznik, przełącznik czasowy, czujnik ruchu, itd. Około 1-2 minut po włączeniu folii grzewczej pod lustro, obszar lustra, która odpowiada wielkości maty grzewczej pod lustro odparowuje i stopniowo będzie się rozszerzać aż do 10 cm poza krawędzie folii grzejnej.
Add a comment...

Post has attachment
Panele na podczerwień S+ - przemysłowe promienniki podczerwieni które podczas pracy nie emitują żadnego światła. Do zastosowania w magazynach, hale produkcyjne, garaże oraz wszędzie tam gdzie nie jest konieczne ogrzewanie całej powierzchni a tylko wybrane miejsca.

Panele na podczerwień TH - tarasowe promienniki podczerwieni które podczas pracy nie emitują żadnego światła. Do zastosowania w zabudowanych tarach, patiach, balkonach, restauracjach i barach.

Panele na podczerwień CH - promienniki podczerwieni do kościołów które podczas pracy nie emitują żadnego światła, przednia powierzchnia grzewcza jest zabezpieczona grillem ochronnym. Do zastosowania w kościołach, zakrystiach.
Add a comment...

Post has attachment
Łazienkowy grzejnik elektryczny do montażu ściennego z wbudowanym termostatem który sam zmienia moc grzewczą w razie potrzeby.
TOUCH: cyfrowy łazienkowy grzejniki elektryczny z wbudowanym termostatem tygodniowym, sterowany za pomocą przycisków reagujących na dotyk.
Termowentylator łazienkowy TOUCH jest bardzo płaski ponieważ ma zaledwie 11 cm grubości.
Sterowanie grzejnika odbywa się za pomocą dotykowego termostatu.
Reling do ręczników jest całkowicie zintegrowany z obudową urządzenia oraz posiada ukryte wieszaki usytuowane na tyle relingu.
Add a comment...

Post has attachment
Grzejniki elektryczne KLIMA – nowoczesne elektryczne grzejniki promiennikowo-konwekcyjne w eleganckiej obudowie, z dwoma bardzo wydajnymi elementami grzejnymi. Element aluminiowy szybko ogrzewa pokój do żądanej temperatury i równocześnie niezwłocznie reaguje na jej zmiany. Z kolei promieniowanie podczerwone zapewnia ciągłe przekazywanie ciepła z powierzchni czołowej grzejnika. Grzejnik elektryczny pracuje ze zmienną mocą – w trybie promieniowania pobierają tylko ok. 15% swojej mocy nominalnej (np. Klima 1000 W jedynie ok. 150 W). Wbudowany w grzejnik elektroniczny termostat sam dobiera element grzewczy, którym grzejnik elektryczny ma w danym momencie pracować. Priorytetem dla grzejnika elektrycznego jest praca frontem czyli panelem na podczerwień. Grzejnik zawsze najpierw próbuje ogrzać pomieszczenie mniejszą mocą.
Add a comment...

Post has attachment
OASI 1000W/2000W + pilot - Promienniki podczerwieni do wewnątrz

Najprostsze i najbardziej stylowe rozwiązania zapewniają idealne ciepło w pomieszczeniach przez cały rok. OASI, najnowszy promiennik na podczerwień do użytku wewnątrz z serii Radialight sterowany pilotem.
Promiennik podczerwieni OASI jest wyposażony w dwie lampy z żarnikiem z włókna węglowego, dzięki czemu otrzymaliśmy promiennik o bardzo niskim lśnieniu, średniej długości fale podczerwone IR-B. Zapewniając energooszczędne ciepło wszędzie tam gdzie jest ono wymagane, wtapiając się bezproblemowo do stylu dowolnego domu, ogrodu zimowego, tarasu lub miejsca komercyjnego.
Promiennik podczerwieni OASI jest sterowany za pomocą pilota działającego na fale radiowe dzięki czemu nie musisz celować prosto w promiennik, wystarczy że jesteś maksymalnie 20 metrów od niego. Za pomocą jednego pilota możesz sterować sześcioma strefami grzewczymi niezależnie, zmieniać moc z 1000W na 2000W, włączać lub wyłączać daną strefę grzewczą.
Do zastosowania w: Pubach, restauracjach, altanach, zabudowanych tarasach, ogródkach zimowych.
Add a comment...

Post has attachment
Osuszacz powietrza KUBO
Mały przenośny osuszacz powietrza KUBO poradzi sobie z wilgocią w małych lub średnich pomieszczeniach a to wszystko dzięki jego wydajności. Osuszacz powietrza KUBO posiada również kółka które ułatwią przemieszczanie urządzenia. Osuszacz powietrza wyposażony jest również w sterowanie elektroniczne i wyświetlacz. Osuszacz powietrza KUBO ma możliwość ustawienia 2 prędkości wentylatora oraz kilku stopni poziomu wilgotności w zakresie od 30 do 90%. Osuszacz KUBO posiada również dwa tryby specjalne ciągły oraz automatyczny.

Klimatyzer AER DOMUS
Mały przenośny klimatyzator wodny AER DOMUS idealnie ochłodzi nas podczas ciepłe dni. W gorące dni wystarczy schłodzić w zamrażalce dołączone 2 wkłady chłodzące i umieścić jej w pojemniku z wodą, można również dodać kostki lodu do pojemnika z wodą. Klimatyzer AER DOMUS jest idealny do małych lub średnich pomieszczeń. Klimatyzator wodny posiada kółka które ułatwią przemieszczanie urządzenia. Klimatyzer wyposażony jest również w sterowanie elektroniczne i wyświetlacz oraz sterowanie za pomocą pilota. Klimatyzator wodny AER DOMUS ma możliwość ustawienia 3 prędkości oraz 3 trybów pracy. Klimatyzer AER DOMUS posiada również filtr przeciw kurzowy oraz jonizacje.

Klimatyzer AER PRO
Przenośny klimatyzator wodny AER PRO idealnie ochłodzi nas podczas ciepłych dni. W gorące dni wystarczy dodać kostki lodu do pojemnika z wodą. Klimatyzer AER PRO jest idealny do średnich lub dużych pomieszczeń. Klimatyzator wodny posiada kółka które ułatwią przemieszczanie urządzenia. Klimatyzer wyposażony jest również w sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem oraz sterowanie za pomocą pilota. Klimatyzator wodny AER DOMUS ma możliwość ustawienia 4 prędkości oraz 3 trybów pracy. Klimatyzer AER DOMUS posiada filtr przeciw kurzowy oraz jonizacje.

Klimatyzer z funkcją grzania OMNI
Mały przenośny klimatyzator wodny z funkcją grzania OMNI jest urządzeniem który skupia w sobie 4 urządzenia. Może być używany jako wentylator, klimatyzer, termowentylator, nawilżacz powietrza. Wentylator dostarczy miły powiew podczas ciepłych dni. Klimatyzer dzięki dodatkowemu chłodzeniu za pomocą wody dostarczy przyjemne chłodne powietrze w gorące dni, bez wysuszania powietrza jak ma to miejsce podczas używania klimatyzacji. Podczas chłodniejszych wieczorów może również dostarczyć ciepłe powietrze do pomieszczenia, a dzięki funkcji nawilżania również nie będzie wysuszał powietrza.
Add a comment...

Post has attachment
Na poniższym filmie zaprezentowana jest cała oferta ogrzewania elektrycznego od niemieckiej firmy Hemstedt. Która zajmuje się produkcją kabli grzewczych oraz mat grzewczych. Wszystkie produkty od Hemstedt są posiadają wiele innowacyjnych rozwiązań które pomagają oszczędzać czas pod czas montażu, energię elektryczną podczas użytkowania oraz szereg zabezpieczeń.
Więcej informacji na naszej stronie internetowej: https://econovli.pl/122-hemstedt-maty-grzewcze
Dostępne również w gotowych zestawach: https://econovli.pl/125-hemstedt-zestawy-mat-grzewczych
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z matami grzewczymi od niemieckiej firmy Hemstedt. Idealne do ogrzewania podłogowego, zastosować je możemy pod płytki, parkiet klejony a nawet pod panele.
Maty grzewcze dostępne w szerokości 50 cm oraz długości od 2 do 30 metrów.
Mata grzewcza posiada wiele innowacyjnych oraz opatentowanych technologii, które ułatwiają montaż oraz zabezpieczają przed uszkodzeniem.
Maty grzewcze są o mocy 150W/m2
Więcej informacji na naszej stronie internetowej: https://econovli.pl/122-hemstedt-maty-grzewcze
Dostępne również w gotowych zestawach: https://econovli.pl/125-hemstedt-zestawy-mat-grzewczych
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded