Profile cover photo
Profile photo
Novawood
11 followers -
Thermowood - Interior - Exterior / Dış mekan - İç Mekan
Thermowood - Interior - Exterior / Dış mekan - İç Mekan

11 followers
About
Novawood's posts

Post has attachment
Public
Kişiye özel parkeler ile zeminlere sanatsal dokunuşlar.
Yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken ve Thermowood teknolojisinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan Novawood, kişisel taleplere göre üretilen marküteri parkeleri ile zevkinizin detaylarını yaşam alanlarınıza yansıtmanıza olanak sağlıyor.


Post has attachment
Public
Novawood parkeler hem sağlıklı hem de doğal bir kullanım sunuyor.

Post has attachment

Post has attachment
Public
With World-class facilities equipped with latest technology machineries and an annual production capacity of 18,000 m3, Novawood products are shipped to more than 55 countries worldwide.
Ref: Social Facalities - Busan / South Korea

En son teknoloji ile donatılmış tesislerimizde, yıllık 18.000 m3 üretim kapasitesi ile ürünlerimizi 55'ten fazla ülkeye ihraç ediyoruz.
Ref: Sosyal Tesis - Busan / Güney Kore

#novawood #novathermowood #thermowood #thermallymodified #deck #decking #timber #architecture #construction #southkorea #mimar #yapımalzemeleri #socialfacalities #constructionmaterials #sustainable #hospitality #hardwood #exterior #exteriordesign #pooldeck #wooddeck #wood #moderndesign #outdoorliving #outdoordecor #timberdeck #ecofriendly #terracedesing #terrace
Photo

Post has attachment
Public
novathermowood Pine Decking will add a traditional touch of beauty with its natural aesthetics.
Ref: Esentepe, Gerede - Bolu / Turkey

novahermowood Çam Deck, doğal estetiği ile mekanlarınıza geleneksel bir güzellik katacak.
Ref: Esentepe, Gerede - Bolu / Türkiye

#novawood #novathermowood #thermowood #novatmt #thermallymodified #woodmaterials #deck #decking #timber #architecture #construction #gardendesign #mimar #yapımalzemeleri #constructionmaterials #sustainable #hospitality #hardwood #exterior #exteriordesign #pooldeck #wooddeck #wood #moderndesign #outdoorliving #outdoordecor #timberdeck #ecofriendly #terracedesing #naturaldesign
Photo

Post has attachment
Public
Bog oak flooring is an oak wood that has been lying in wetlands, submerged under water and peat for several thousand years.

Bataklık meşe parkeler, meşe ağaçlarının binlerce yıl bataklıkta havasız kalması ile oluşan doğal renklerin, teknoloji yardımı ile doğallığı bozulmadan üretilmesidir.

#novawood #bogoak #bataklıkmeşesi #flooring #woodflooring #interior #interiordesign #architecture #construction #mimar #designer #sustainable #hospitality #decoration #wood #moderndesign #homedecor #interiordesigner #naturaldesign #parquet #archilovers #archidaily #officedecor #decorideas #residential #oakflooring #interiorstyling #flooringinstallation #flooringdesign #hardwoodfloors
Photo

Post has attachment
Public
nome del progetto: Bostanli Footbridge & Bostanli Sunset Lounge
completamento: luglio 2016
cliente: Metropolitan Municipality di Izmir
architetto: Studio Evren Başbuğ Architects
luogo: Izmir, Turchia
tipologia di legno: frassino americano termicamente modificato
fornitore del legno: Novawood (Nova Orman Urunleri San. Tic. A.Ş.)

Post has attachment
Public
Kentsel dönüşüm ile birlikte yoğunlaşan inşaat ve yapı sektörü artık doğal ve dayanıklı ürünlere yöneliyor. Hem konforu hem de dayanıklılığı ve şıklığı buluşturan ürünler yeni projelerin baş tacı oluyor. 2005 yılında sektöre adım atan Novawood, ahşabı en doğal ve mükemmel haliyle korumak için uygulanan bir ısıl işlem yöntemi olan Thermowood teknolojisini mekanlarla buluşturuyor.

Post has attachment
Public
When used in facades, novathermowood cladding products maintain their natural beauty and elegance for years.
Ref: Tehran / Iran

Material used: novathermowood Pine (A Grade) Cladding
novathermowood cephe ürünleri, şeklini ve boyutlarını muhafaza etmek amacıyla gördüğü işlemler sayesinde doğallığını ve şıklığını uzun yıllar korur.
Ref: Tahran / İran

Ürün: novathermowood Çam (A Kalite) Cephe Kaplama
#novawood #novathermowood #thermowood #thermallymodified #cladding #iran #residential #timber #architecture #residence #sustainable #hospitality #residentialdesign #architectureproject #exterior #exteriordesign #woodcladding #construction #building #residentialconsruction #housing #mimar #mimari #cephe #ahşapcephe #yapımalzemeleri #ecofriendly #durable #cephekaplama #urbanplanning
Photo

Post has attachment
Public
Although Iroko has its own durability coming from the source of the nature, Novawood increases its perfection with its Thermowood process.
Ref: Palladium Ataşehir - İstanbul / Turkey

Doğal haliyle oldukça dayanıklı olan iroko ağacı, Novawood’un uyguladığı thermowood işlemiyle dayanıklılığı artarak birçok özellik kazanmaktadır.
Ref: Palladium Ataşehir - İstanbul / Türkiye

#novawood #novathermowood #thermowood #novatmt #thermallymodified #woodmaterials #deck #decking #timber #architecture #construction #gardendesign #mimar #yapımalzemeleri #constructionmaterials #sustainable #hospitality #hardwood #exterior #exteriordesign #pooldeck #wooddeck #wood #moderndesign #outdoorliving #outdoordecor #hoteldesign #timberdeck #ecofriendly #terracedesing
Photo
Wait while more posts are being loaded