Profile

Cover photo
Verified local business
Medicinos Centras Northway
Medical Clinic
Today 7:30AM–8:30PM
16 followers|1,021,114 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Mielieji, norime kartu pasidžiaugti: „Northway“ Vaisingumo centro pasiekti rezultatai lenkia daugelio Lietuvos ir Europos klinikų sėkmės procentus.
Įvertinę keturių mėnesių (2015 m. lapkritis ir gruodis bei 2016 m. sausis ir vasaris) atšildytų embrionų perkėlimo į gimdą rezultatus, galime pasidžiaugti, jog klinikinių nėštumų dažnis siekia net 50%. Tai ypač geras rezultatas, lenkiantis daugelio Lietuvos ir Europos klinikų sėkmės procentus. Šiuo laikotarpiu buvo atlikti 13 embrionų atšildymų. 12 atveju „greito šaldymo“ (vitrifikacijos) būdu užšaldyti ir vėliau atšildyti embrionai sėkmingai išgyveno, deja, vienos pacientės nustojo vystytis. Po dvylikos atliktų embrionų perkėlimo į gimdą procedūrų, pastojo šešios moterys. Iš jų keturiais atvejais buvo atliktas 5 dienų embrionų (blastocistos stadijoje) šaldymas - atšildymas, dviem atvejais moterys pastojo po ankstyvų embrionų (trijų dienų) implantacijos.
 ·  Translate
Northway vaisingumo centras klientams teikia šiuolaikines diagnostikos ir gydymo paslaugas. Išsamesnė informacija yra pateikiama interneto svetainėje.
1
Add a comment...
 
"Northway" medicinos ir chirurgijos centro gydytojas, labai patyręs kraujagyslių chirurgas Gintaris Vilkevičius davė interviu Lietuvos rytui apie išsiplėtusias venas. Paskaitykite ir jūs, ką verta žinoti apie venų varikozę.
 ·  Translate
Poodinių venų varikozė – tai liga, kuri dažnai vadinama tiesiog išsiplėtusiomis venomis. Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, venų varikozė diagnozuojama net 30-40 procentų pasaulio gyventojų. Venų varikozės paplitimas didėja su amžiumi. Šia liga serga 30–40 proc. darbingo amžiaus ir apie 70 proc. vyresnio amžiaus žmonių. Maždaug 60 proc. moterų ir 40 proc. vyrų polinkį sirgti venų varikoze paveldi iš tėvų.
1
Add a comment...
 
"Northway" Vaisingumo centras pirmasis Lietuvoje atlieka ERA testą.
ERA testas (Endometriumo receptyvinių savybių nustatymo testas, angl. Endometrial Receptivity Analysis) ypač aktualus toms poroms, kurioms nepavyksta pastoti net ir atliekant IVF (pagalbinio apvaisinimo mėgintuvėlyje procedūrą), kai į gimdą patalpinamas geros kokybės embrionas. Šiuo testu nustatomas gimdos gleivinės pasirengimas tam tikru metu priimti ir implantuoti embrioną. Šį testą skiria bei mėginį paima gydytojas akušeris ginekologas. ERA testas leidžia nustatyti „implantacijos lango“ nukrypimą bei padidina sėkmės tikimybę. Atlikus ERA testą sužinome, kada yra tinkamiausias endometriumo pasirengimo laikas embriono perkėlimui į gimdą individualiai kiekvienai pacientei.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Mielieji, šiandien labai džiaugiamės ir skubame dalintis su jumis naujiena, kad Northway Vaisingumo centre nuo šiol dar sėkmingiau galėsime padėti poroms, negalinčioms susilaukti vaikų

Kaip teigia statistika, maždaug kas penkta pora Europoje negali susilaukti vaikų. Ši problema dažnai sprendžiama pasitelkiant pagalbinio apvaisinimo procedūras. Vienas iš būdų, labai panašių į natūralų, yra apvaisinimas mėgintuvėlyje, kai embrionai išauginami inkubatoriuje ir perkeliami į gimdą. Siekiant geriausių rezultatų, pasitelkus naujausias technologijas, sukurtas embrionų inkubatorius Esco Miri® TL, kuris „time-lapse“ (neinvaziniu periodinio fotografavimo) metodu leidžia stebėti embrionų vystymąsi bet kuriuo momentu ir  implantavimui atrinkti tik pačius geriausius. „Northway“ vaisingumo centras – viena iš nedaugelio šį embrionų inkubatorių turinčių medicinos įstaigų Lietuvoje, Pabaltijo šalyse ir net Europoje. Pasak „Northway“ vaisingumo centro embriologės, biomedicinos mokslų daktarės Živilės ČERKIENĖS  - šis inkubatorius yra tikras perversmas embriologijoje ir apskritai medicinoje. 

„Time-lapse“ technologija leidžia stebėti embriono vystymąsi iki pernešimo į gimdą, nepažeidžiant jo vystymosi sąlygų. Specialiame aparate esanti kamera ištisą parą nepertraukiamai fiksuoja jo vystymąsi iš vidaus, o embriologai visą procesą gali stebėti specialiame ekrane, analizuoti įrašytą informaciją ir implantacijai atrinkti geriausius bei kokybiškiausius embrionus.

Nepatiria papildomo streso 

Naujajame inkubatoriuje įrengta speciali programinė įranga leidžia stebėti embrionų vystymąsi, visiškai nekeičiant jų buvimo sąlygų. Dėl to embrionas nepatiria jokio papildomo streso. 
„Tai yra svarbiausia šio aparato savybė, – teigia Živilė Čerkienė. Mes galime stebėti embriono vystymąsi ekrane be jokios invazijos. Taigi visiškai nesikeičia sąlygos, o embrionas nepatiria jokio papildomo streso. Tai reiškia, kad nereikia, kaip senojo modelio inkubatoriuose, išimti embrionų lėkštelės, dėti po mikroskopu, įvertinti ir vėl grąžinti embrionus į aparatą. Dabar galima viską stebėti ekrane vos prisijungus, tačiau neištraukus embrionų iš jų vystymosi terpės“. 

Stebėti bet kuriuo momentu 

Pasak biomedicinos mokslų daktarės, įprastoje laboratorijoje gali stebėti tik tai, ką matai tuo momentu, bet negali matyti vystymosi proceso. Naujajame inkubatoriuje įtvirtinta kamera suteikia naujas galimybes.  
„Genialu tai, kad embrioną galime stebėti bet kuriuo jo vystymosi momentu, nuo pradžios iki pabaigos, nes viduje įtaisyta kamera filmuoja nuolat, 24 valandas per parą, – džiaugėsi Ž. Čerkienė. – Taigi atėjusi ryte į darbą galiu pasižiūrėti, kas vyko naktį. Taip sumažėja galimybė praleisti kritinius momentus”.  

Gražiausias – nebūtinai geriausias

„Northway“ vaisingumo centro embriologės teigimu, senieji metodai yra pakankamai subjektyvūs, todėl galima nepastebėti tam tikrų kritinių metodų. 
„Embriogenezei labai svarbu, kuris embrionas pirmasis skilo į dvi ląsteles – toks turi didžiausią implantavimo potencialą. Tačiau dirbant senaisiais metodais to padaryti – neįmanoma. Būdavo taip, kad vienu metu randi kelis embrionus, skilusius į dvi ląsteles. Ką daryti? Tokiu atveju dažniausiai pasirenkamas gražesnis, tikintis, kad jis ir geresnis. Bet nebūtinai taip yra. Be abejo, buvo ir tam tikri kriterijai bei metodika, pagal kuriuos atrinkdavome potencialiai geriausius“, - pasakoja Živilė Čerkienė. Pasak jos, siekiant atrinkti geriausią embrioną, jie buvo auginami iki penktos paros, nes tik patys stipriausi pasiekia blastocistos stadiją. O jei šią stadiją pasiekdavo keli, vėl būdavo imamasi subjektyvaus metodo: remiantis tam tikrais vertinimo kriterijais, bandoma išrinkti kokybiškiausią embrioną. 

Tarsi užrašų knygutė

Naujasis „time–lapse“ periodinio fotografavimo metodas medikams padeda išvengti subjektyvumo, nes procesą galima stebėti bet kuriuo metu. 
„Tai, kad gali stebėti embriono vystymąsi bet kuriuo momentu, padeda atrinkti kokybiškiausią embrioną, kuris perkeliamas į gimdą, – teigia embriologė. – Pasitaiko, kad embrionai iš karto dalinasi į tris ląsteles, aplenkdami antrąją stadiją. Tokį reikia iš karto atmesti, nes jis implantavimui visiškai netinkamas. Dirbant senuoju metodu, šių niuansų galima nepastebėti. Embrionus auginant naujajame inkubatoriuje, atsiveria daug didesnės tinkamiausio embriono atrinkimo galimybės. Šį inkubatorių galima pavadinti užrašų knygute, kurioje sukaupta visa reikalinga informacija. Tereikia kruopščiai išanalizuoti užrašus ir išrinkti embrioną su optimaliausiomis implantavimo galimybėmis“.  

Tikras perversmas

Biomedicinos mokslų daktarė Ž. Čerkienė tvirtina, kad naujasis inkubatorius – kol kas geriausia ir naujausia, kas yra sukurta tarnauti žmonėms, trokštantiems susilaukti vaikučio. 
„Vos tik devintajame XX a. dešimtmetyje atsirado pagalbinis apvaisinimas, sensacija buvo pirmoji šio metodo pagalba pastojusi moteris. Nuo to laiko viskas sparčiai vystėsi. Atrodo, taip ištobulėjo embrionų auginimo terpės, kateteriai bei kita, kad nebebuvo kuo nustebinti. Ir štai sensacija – mes galime matyti, kaip vystosi embrionas, stebėti visą procesą nepertraukiamai. Dalyvavau tarptautinėje konferencijoje, kurioje buvo pristatomas naujasis inkubatorius. Grojant klasikinei muzikai pamatyti besivystantį embrioną atrodė tarsi stebuklas. Tai – tikras perversmas ne tik embriologijoje, bet ir apskritai medicinoje”. 
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Mielieji, 

„Northway“ medicinos ir chirurgijos centro bendrosios praktikos chirurgai, proktologai medicinos mokslų daktaras Saulius Švagždys ir Deividas Narmontas pasakoja, kas per liga yra hemorojus ir kaip galima jos išvengti, o susirgus - gydyti. Nesigėdykime, jei kyla įtarimų susirgus šia liga. Pagalba yra - būtinai kreipkitės į gydytojus.  
 ·  Translate
Hemorojus – labai dažna liga, deja, apie ją daugelis vis dar vengia garsiai kalbėti. Žmonės dažnai slepia šią problemą, delsia kreiptis į gydytojus. Tačiau ligą diagnozavus laiku, jos gydymas gali būti daug paprastesnis. Į dažniausiai pacientų užduodamus klausimus apie hemorojų atsako „Northway“ medicinos ir chirurgijos centro bendrosios praktikos chirurgai, proktologai medicinos mokslų daktaras Saulius Švagždys ir Deividas Narmontas.
1
Add a comment...
 
„Northway“ Vaisingumo centro komanda džiaugiasi, galėdama pasidalinti su Jumis sėkmingais savo darbo rezultatais

Per 2015 metus sėkmingų apvaisinimo procedūrų, atliktų „Northway“ Vaisingumo centre, rodiklis pasiekė 56%. Šiais metais „Northway“  Vaisingumo centro gydytojų komandą sustiprino prisijungę patyrę savo srities specialistai: gydytojos akušerės ginekologės Diana Jatužienė ir Audronė Meškauskienė bei embriologė medicinos mokslų daktarė Živilė Čerkienė, turinčios 15 metų patirtį šioje srityje.  „Northway“ Vaisingumo centro embriologė Giedrė Belo Lopes šiais metais išlaikė ESHRE embriologijos egzaminą. Tai labai svarbus tarptautinės organizacijos pripažinimas, ir Giedrė yra vienintelė tokia specialistė Lietuvoje. 
Labai džiaugiamės, kad mumis pasitiki ne tik pacientai Lietuvoje, bet ir medicinos turistai iš kitų šalių, taip pat lietuviai, gyvenantys svetur. Mūsų klinika Londone - Baltic Medical Centre -  vieta, į kurią pirmiausiai gali kreiptis poros, gyvenančios Anglijoje, norinčios pasitikrinti profilaktiškai, išsitirti savo sveikatos problemas, susiduriančios su sunkumais susilaukti vaikų. Vien tik per spalio mėnesį atlikome keturias sėkmingas IVF procedūras lietuvėms, gyvenančioms Londone. Joms visoms yra patvirtintas nėštumas. Džiaugiamės kartu!
Maloniai kviečiame kreiptis, o mūsų komanda ir toliau dirbs, kad pateisintume Jūsų pasitikėjimą.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Ypatingas pasiūlymas "Northway" medicinos centre - visą šių metų kovo mėnesį skrandžio tyrimas su intravenine nejautra - tik 130 Eur. Jei nerimaujate dėl savo skrandžio, tačiau vis atidėliojate jo ištyrimą, žinokite - endoskopinio skrandžio tyrimo bijoti tikrai nereikia. Šį tyrimą atliekame be jokių nemalonių pojūčių.
Skubėkite registruotis!
O čia - interviu Lryte su "Northway" medicinos centro gydytoju gastroenterologu Rolandu Vaicekausku: 
http://sveikata.lrytas.lt/medicinos-zinios/skrandzio-ir-zarnyno-tyrimai-be-nemaloniu-pojuciu.htm 
 ·  Translate
Šiandieninė medicina neįsivaizduojama be modernių šiuolaikinių tyrimų. Medikai jau seniai nebediagnozuoja ligų tiesiog apžiūrėdami paciento kūną – diagnostika persikėlė į laboratorijas ir instrumentinių tyrimų kabinetus. Paradoksalu, bet šie tyrimai dažnam tampa baimės priežastimi, atgrasančia gydytis. Užuot atlikę tyrimus ir sužinoję diagnozę, žmonės delsia iki paskutinės minutės.
1
Add a comment...
 
Northway“ medicinos ir chirurgijos centre vyko praktiniai transvaginalinės endoskopijos mokymo kursai
2016 m. vasario 12 dieną „Northway“ medicinos ir chirurgijos centre vyko praktiniai transvaginalinės endoskopijos mokymo kursai, kuriuose dalyvavo žinomi nevaisingumo gydymo specialistai iš Rygos reprodukcinės medicinos centro “Embrions” - gyd. Gints Treijs, Juris Vitols ir Egils Gasins. Mokymų metu „Northway“ Vaisingumo centro gydytojas akušeris ginekologas Rolandas Žiobakas dalinosi savo patirtimi, kaip optimaliai panaudoti minimaliai invazinius endoskopinius diagnostikos metodus, siekiant kuo tiksliau diagnozuoti galimas moters nevaisingumo priežastis.
Ta proga - interviu su gydytoju akušeriu ginekologu Rolandu Žiobaku, publikuotas Lryte:
http://sveikata.lrytas.lt/ligos-ir-gydymas/nevaisingoms-poroms-naujos-gydymo-galimybes.htm  
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
"Northway" Vaisingumo centro specialistai džiaugiasi 2015 metų rezultatais:TESA/ICSI procedūrų rezultatai: 83 procentai pastojimo atvejų! Pasak „Northway“ Vaisingumo centro gydytojos endokrinologės andrologės prof., med. m. dr. Birutės Žilaitienės, azoospermijos diagnozė nustatoma tais atvejais, kai vyro spermoje nerandama nė vieno spermatozoido bent dviejuose 2-3 mėnesių intervalu atliktuose spermos tyrimuose, net ir atitinkamai paruošus spermos pavyzdį. Dar netolimoje praeityje tai reiškė, kad šeima greičiausiai niekada nesusilauks vaikų. Pirmieji nėštumai ICSI metodu apvaisinus kiaušialąstę spermatozoidais, gautais tiesiai iš sėklidės, atliekant TESA procedūra (angl. TESA – testicular sperm aspiration) pasaulyje aprašyti 1994 metais. Šis metodas gali būti taikomas ir aspermijos – visiško spermos nebuvimo - atveju.
Daugiau apie tai skaitykite: http://nmc.lt/apie-mus/naujienos/northway-vaisingumo-centro-2015-metu-tesa-icsi-proceduru-rezultatai-83-procentai-pastojimo-atveju/
 ·  Translate
„Northway” Vaisingumo centro komanda įvertino savo 2015 metų TESA / ICSI rezultatus. Buvo atliktos 8 procedūros, iš jų vienu atveju neapsivaisino kiaušialąst...
1
Add a comment...
 
Mielieji, 

Nutarėte pajudėti daugiau, tapti sveikesniais ir ištvermingesniais? Kviečiame Jus susipažinti su mūsų kineziterapeuto Sauliaus Spiridono paruošta informacija apie šiaurietišką ėjimą (Nordic walking) - kokia jo nauda ir ką reikėtų žinoti prieš pradedant eiti.  
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Mielieji, 

Pristatome Jums mūsų pasididžiavimą - profesionaliai ir vieningai dirbančią "Northway" Vaisingumo centro komandą.

Nuotraukoje iš kairės: akušerė Jolanta Meištininkienė, akušeris ginekologas Rolandas Žiobakas, embriologė Giedrė Belo Lopes, medicinos mokslų daktaras akušeris ginekologas Vytautas Klimas, akušerė ginekologė Reda Žiobakienė, akušerė ginekologė Audronė Meškauskienė, medicinos mokslų daktarė embriologė Živilė Čerkienė, profesorė endokrinologė andrologė Birutė Žilaitienė ir akušeris ginekologas Žydrūnas Žėba.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Mielieji, 
Ar žinote kur kreiptis ir ką daryti, jei jus vargina ilgalaikis lėtinis skausmas?
Skausmas, trunkantis ilgai,- daugiau nei mėnesį, kai nepadeda išrašyti vaistai, fizioterapija ir speciali mankšta, vadinamas lėtiniu. Toks skausmas gali griauti gyvenimą, nes tampa sunku judėti, džiaugtis gyvenimu, produktyviai dirbti ir gerai išsimiegoti. Galvoje lieka viena mintis - kaip atsikratyti nuolat lydinčio ir varginančio skausmo?
"Northway" medicinos ir chirurgijos centre dirba du skausmo gydymo specialistai, kurie jums gali parinkti tinkamą ilgalaikio, lėtinio skausmo gydymo būdą - nuo epidūrinės ar trigerinių taškų injekcijos iki krioanalgezijos - visiškai naujo būdo atsikratyti varginančio skausmo ilgam. Šie būdai leidžia žmogui ne tik nejausti skausmo, bet ir padeda lengviau, drąsiau mankštintis, stiprinti raumenis bei atstatyti prarastas funkcijas.
"Northway" medicinos centre įsikūrusio fizinės medicinos ir reabilitacijos centro specialistai jums padės susidaryti reabilitacijos planą, kad kūnas sustiprėtų ir varginantys skausmąi nebegrįžtų.
Daugiau apie lėtinio skausmo gydymą "Northway" medicinos ir chirurgijos centre skaitykite: http://nmc.lt/medicinos-paslaugos/gydymas/gydytoju-konsultacijos/skausmo-gydymo-specialistai/ 
 ·  Translate
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
S. Žukausko g. 19 Vilnius 08234 Lithuania
S. Žukausko gatvė 19LTVilnius08234
+370 5 264 4466nmc.lt
Medical ClinicToday 7:30AM–8:30PM
Thursday 7:30AM–8:30PMFriday 7:30AM–8:30PMSaturday 10AM–3:30PMSunday ClosedMonday 7:30AM–8:30PMTuesday 7:30AM–8:30PMWednesday 7:30AM–8:30PM
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
4.6
24 reviews
5 star
19 reviews
4 star
3 reviews
3 star
No reviews
2 star
1 review
1 star
1 review
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Diana Jatuziene's profile photo
Diana Jatuziene
9 months ago