Profile cover photo
Profile photo
NOE - Beton architektoniczny, deskowania, szalunki budowlane
5 followers
5 followers
About
NOE - Beton architektoniczny, deskowania, szalunki budowlane's posts

Post has attachment
Jeszcze raz serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi produktami, które prezentujemy w folderze, dostępnym pod adresem http://www.noe.pl/noe-przeglad-produktow/. Zebraliśmy tam najważniejsze informacje, jaki mogą Państwu pomóc w podjęciu decyzji o użyciu naszych systemów deskowań i szalunków NOE.

Post has attachment
Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w podjęciu decyzji, które z naszych produktów najbardziej będą nadawały się do Waszego przedsięwzięcia, zachęcamy do kontaktowania się z naszymi pracownikami. Możecie również odwiedzić siedzibę naszej firmy. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie http://www.noe.pl/kontakt-do-firmy-noe-pl-szalunki-akcesoria.

Post has attachment
Sprawdzone rozwiązania z naszej oferty to sposób na oszczędność czasu i pieniędzy inwestora. Dzięki wyborowi odpowiednich produktów NOE możecie Państwo w prosty sposób zoptymalizować czas budowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, dostępnymi na stronie http://www.noe.pl/.

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne rodzaje deskowań i systemów szalunkowych. Budowane są z różnych materiałów. Znajdziecie u nas wielkowymiarowe i ciężkie systemy ścian, a także bardzo lekkie i łatwe w montażu deskowania ze stali i aluminium. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, dostępnymi na stronie http://www.noe.pl/.

Post has attachment
Deskowania ścienne to, obok deskowań stropowych, nasz flagowy produkt. Zajmujemy się kompletną produkcją tych dwóch systemów. Oparte na nowoczesnej technologii i innowacyjne produkty NOE nadają się do użycia w każdych okolicznościach, a także do budowy w każdych warunkach. Serdecznie zapraszamy na stronę http://www.noe.pl/ po szczegółowe informacje.

Post has attachment
Deskowania stropowe, jakie posiadamy w sprzedaży, to m.in. deskowania NOEdeck – zbudowane z super lekkich, aluminiowych elementów. Są niezwykle szybkie w montażu i bardzo wytrzymałe, znosząc nawet duże obciążenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, dostępnymi na stronie http://www.noe.pl/deskowania-stropowe-noe.

Post has attachment
Deskowania stropowe dostępne w naszej ofercie są pewnym i sprawdzonym systemem. Przede wszystkim stawiamy na bardzo szybki i łatwy montaż, który umożliwi naszym klientom prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie http://www.noe.pl/deskowania-stropowe-noe. Serdecznie zapraszamy!

Post has attachment
Serdecznie polecamy Państwu zapoznania się z folderem, dostępnym na stronie http://www.noe.pl/noe-przeglad-produktow/. Znajdziecie tam przegląd dostępnych w naszej ofercie szalunków wraz z realizacjami uzyskanymi przy ich użyciu. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Firma Noe nieustannie się rozwija. Nowoczesne rozwiązania w zakresie systemów deskowań i szalunków są cały czas dopracowywane, rozwijane. Nasi specjaliści dbają o to, aby jak najbardziej poprawić wydajność systemów. Szczegółowe informacje o najbardziej obiecujących perspektywach wobec naszych produktów znajdziecie Państwo na stronie http://www.noe.pl/bauma-2016.

Post has attachment
W hali B1 firma Noe razem z Hebau, Sonthofen oraz Inter-Minerals, Bornem (Belgia) zaprezentowały „Obiecujące perspektywy dla struktury”. Noe położyło szczególny nacisk na nową linię tanich produktów NOEliner. Serdecznie zapraszamy na stronę http://www.noe.pl/bauma-2016, na której znajdziecie szczegółowe informacje. 
Wait while more posts are being loaded