Profile cover photo
Profile photo
Nieruchomosci.com.pl
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Szukałeś, szukasz albo planujesz szukać mieszkania lub domu?
Pomóż nam rozwijać portal nieruchomości.com.pl - wypełnij 2-minutową ankietę (same pytania zamknięte!) i zgarnij pakiet zniżek w drukarni cyfrus.pl!

Za wypełnienie ankiety otrzymasz:
- 15 zł brutto zniżki na dowolny fotoobraz,
- 15% zniżki na dowolną fototapetę,
- 10 zł brutto zniżki na dowolne zdjęcie wielkoformatowe.

Wszystko w Drukarni Cyfrowej Cyfrus.pl

Kliknij w link poniżej aby przejść do ankiety:
http://optymedia.pl/ankieta/
Add a comment...

Post has attachment
Program MdM bije rekordy popularności. W marcu skończyły się środki przewidziane na ten rok. Teraz eksperci alarmują, że niedługo zablokowana zostanie również możliwość rezerwacji na rok 2017! Dlatego jeśli planujecie korzystanie z tych środków - śpieszcie się!
http://bit.ly/1V7bbEZ
Add a comment...

Post has attachment
Wrocław od lat prowadzi rewitalizację kamienic i osiedli znajdujących się na historycznych przedmieściach miasta. Najpierw skupiono się na Nadodrzu, które teraz przeżywa rozkwit. i
Teraz takie działania mają być rozszerzone i skupione na Przedmieściu Oławskim, które do tej pory nie cieszyło się dobrą sławą.
Plany obejmują zarówno renowację kamienic, jak i oświetlenie ulic i zagospodarowanie podwórek. Zapowiedziano także przygotowanie trasy rowerowej i spacerowej na nabrzeżu Oławy.
Już niedługo ta okolica zyska nowy blask i, biorąc pod uwagę świetną lokalizację bliską centrum, staje się bardzo dobrym miejscem do zamieszkania!
Deweloperzy już o tym wiedzą i proponują nowe mieszkania np. przy ul. Prądzyńskiego:

http://bit.ly/1Ovkury
Add a comment...

Post has attachment
Który wrocławski deweloper ma najniższą cenę za m2? Gdzie mieszkania są najdroższe? Ceny rosną czy maleją? Tego i kilku innych, ciekawych informacji na temat wrocławskiego rynku nieruchomości dowiecie się z naszych barometrów cen.
Zapraszamy do lektury!

http://bit.ly/1rCCWtp
Add a comment...

Post has attachment
Nowe Żerniki to wzorcowe osiedle zaprojektowane i budowane z myślą o potrzebach i wymaganiach mieszkańców Wrocławia. Powstaje niedaleko Stadionu Miejskiego, ma być modelowym przykładem budownictwa odpowiedzialnego społecznie - ekologicznego, przemyślanego, z odpowiednią ilością wysokiej jakości punktów handlowych, usługowych, szkół, przedszkoli...

Właśnie tam powstaje aktualnie cały szereg inwestycji wrocławskich deweloperów. Wśród nich - Osiedle Rodzinne. Proponują mieszkania zaprojektowane w sposób charakterystyczny dla budowy szeregowej, ale o rozsądnych cenach, które zaczynają się poniżej 200 tys. zł!
Add a comment...

Post has attachment
Pojawiają się pierwsze pomysły rządu na nowy program mieszkaniowy, który zastąpi Mieszkanie dla Młodych. Wygląda na to, że szykuje się diametralna zmiana. Od dofinansowania kredytów przejdziemy do długoterminowego oszczędzania i pożyczek na preferencyjnych warunkach. Na czym dokładnie ma to wszystko polegać? Informacje znajdziecie w tekście:

http://bit.ly/25MJpS0
Add a comment...

Post has attachment
Marzec to tradycyjnie gorący okres w branży nieruchomości. W tym roku dołożyły się do niego informacje o kończących się środkach w programie MdM na 2016 rok. Jak to wpłynęło na ceny? Sprawdźcie w naszym comiesięcznym zestawieniu.
Add a comment...

Post has attachment
Szukacie dużego mieszkania na przedmieściach? Może warto pomyśleć o szeregówce?
Ceny porównywalne, a w pakiecie ogródek, garaż czy możliwość instalacji kominka. Może warto zmienić sposób myślenia i wziąć pod uwagę takie rozwiązanie?
Add a comment...

Post has attachment
Już w jutro zapraszamy serdecznie na Dolnośląskie Targi Mieszkań i Domów w Hali Stulecia. My będziemy w trakcie tego wydarzenia rozdawać zupełnie bezpłatnie Atlasy Inwestycji Mieszkaniowych. Dzięki nim i naszemu portalowi na pewno odnajdziecie wymarzone, nowe cztery kąty!
Add a comment...

Post has attachment
Po negatywnych zmianach w kredytach hipotecznych mamy również pozytywne informacje - teraz, jeśli jesteście w trudnej sytuacji finansowej możecie uzyskać pomoc w wysokości nawet 1500 zł miesięcznie! Czy kwalifikujecie się do wsparcia? Odpowiedź w naszym artykule:
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded