Profile cover photo
Profile photo
Народний фронт
223 followers -
Офіційна сторінка партії "Народний фронт"
Офіційна сторінка партії "Народний фронт"

223 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Коментар Миколи Мартиненка щодо дій НАБУ

Post has attachment
Голова осередку «Народного фронту» Крижопільського району Вінницької області Юрій Семенюк направив депутатський запит щодо перевірки Крижопільського виправного центру №113 управління Державної пенітенціарної служби України.

Про це повідомили в прес-службі Вінницької обласної партійної організації в п’ятницю, 22 вересня.

За інформацією прес-служби, від діяльності підприємства, яке розташоване на території виправної установи, потерпають мешканці села Городківка.

Устаткування для випалювання вугілля знаходиться на території виправного центру і ніяких засобів для очищення шкідливих відходів не має. Через забруднення повітря місцеві мешканці змушені дихати димом та чадними газами. Над селом стоїть постійний сморід. Селяни скаржаться на погіршення здоров’я. Особливо від забрудненого повітря страждають діти.

У запиті голови осередку «Народного фронту» Крижопільського району Юрія Семенюка, яке він направив керівникам усіх інстанцій, від яких залежить подальша доля як підприємства, так і самих людей, міститься вимога здійснити перевірку вищезазначеної установи та прийняти рішення, чи відповідає процедура виробництва пального санітарним та екологічним нормам. Як депутат обласної ради він планує ініціювати обговорення даного проблемного питання на найближчій сесії.
Photo

Post has attachment
«Народний фронт» братиме участь у виборах до восьми територіальних громад із дев’яти, які буде проведено 29 жовтня в Сумській області.

Про це повідомили в прес-службі Сумської обласної партійної організації в п’ятницю, 22 вересня.

За інформацією прес-служби, постановою ЦВК на Сумщині призначено вибори в останню неділю жовтня до дев’яти ОТГ: Буринської міської, Тростянецької міської, Дубовязівської селищної (Конотопський район), Коровинської сільської (Недригайлівський район), Комишанської сільської та Чернеччинської сільської (Охтирський район), Новослобідьської сільської (Путивльський район), Степанівської селищної та Верхньосироватської сільської (Сумський район).

«На черзі – подання до складу дільничних виборчих комісій та партійні конференції з висунення кандидатів», – зазначив народний депутат, Голова Сумської обласної партійної організації «Народного фронту» Олег Медуниця.

Буринський та Охтирський осередки «Народного фронту» вже готуються до проведення конференцій з метою висунення списку кандидатів у депутати Буринської та Чернеччинської ОТГ.
Photo

Post has attachment
Парламентська опозиція зацікавлена в зриві пенсійної реформи, аби у новому бюджеті не було підвищених пенсій.

Про це заявила заступник голови фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар, відповідаючи на питання журналістів.

"Це смішно, коли парламент цілий тиждень присвячує роботі, аби дві-три людини мали змогу поговорити про одне і те саме. Постійно і хронічно. Якщо у вас є принципові зауваження, давайте їх приберемо, один день їх обговоримо сьогодні і після цього просто проголосуємо і підемо далі. Тому що зірвана фактично пенсійна реформа учора", - сказала Сюмар.

"Я вважаю, що це безпосередньо вина опозиції, яка просто зацікавлена в тому, аби в новому бюджеті не було цих підвищених пенсій", - підкреслила народний депутат.

Вікторія Сюмар також зауважила, що є шанси, що 3 жовтня парламент ухвалить відповідні зміни і пенсійна реформа все таки не буде зірвана.

"Все треба зробити сьогодні, аби цей процес оптимізувати і щоби вже наступні тижні у нас була реальна робота, а не оце "пі-пі-пі" з тим, аби побалакати. І мені смішно, коли говорять уряду, що ви можете збільшити пенсії своєю постановою. Це треба бути відвертим популістом, аби нести таку ахінею, оскільки мова йде про цілий формат реформування пенсійної системи. Це цілий комплекс, де треба вносити зміни, а "підніміть пенсії" - це чистий популізм. Візьміть десь гроші і підніміть пенсії без реформи", - пояснила Вікторія Сюмар.

Post has attachment
Побоювання, нібито вступ України до НАТО створить проблеми для членів Альянсу з Росією, є запізнілими, оскільки ці проблеми вже існують.

Про це заявила народний депутат фракції «Народний фронт» Наталія Кацер-Бучковська в ефірі одного з телеканалів.

Вона нагадала, що під час форуму «Ялтинська європейська стратегія» (YES), який відбувся в Києві минулого тижня, один з експертів зазначив, що вступ України до НАТО автоматично означатиме виникнення проблем у країн-членів Альянсу з Росією.

«На це Арсеній Яценюк відповів, що всі вони вже, власне, мають проблеми з Росією», - зазначила депутат.

«Ймовірне втручання Росії у вибори в США, загрози кібербезпеці Франції, конфлікти – Росія має збройні конфлікти з багатьма своїми сусідами», - уточнила представник «Народного фронту».

«Тобто, НАТО може бути гарантією української безпеки, вирішення конфлікту на Сході та повернення Криму. Про Крим також забувати не слід», - підсумувала Наталя Кацер-Бучковська.

Post has attachment
Народний депутат фракції «Народний фронт» Анатолій Дирів посприяв фінансуванню капітального ремонту дошкільного навчального закладу «Світанок» в смт Брошнів-Осада Рожнятівського району Івано-Франківської області.

Про це повідомили в прес-службі обласної партійної організації.

У прес-службі уточнили, що завдяки сприянню депутата з Державного бюджету було виділено та профінансовано 8060,6 тис. грн на проведення ремонту дитсадка. Відкриття такого дитячого навчального закладу сьогодні дає змогу збільшити рівень охоплення дошкільною освітою дітей селища Брошнів-Осада та прилеглих сіл Креховичі та Брошнів. Понад 75 дітей матимуть можливість відвідувати заклад, в якому функціонує басейн та сучасні спортивні майданчики (проектна потужність дошкільного навчального закладу – 160 дітей).

Впродовж 2015-2017 років було проведено капітальний ремонт приміщення, відновлено системи електропостачання, опалення, водопостачання та водовідведення, споруджено модульну котельню, встановлено огорожу та проведено благоустрій території.

Дитячий садок «Світанок» почав діяти у 1989 році. Цей заклад було збудовано за кошти потужного на той час експериментального виробництва «Автоматика» як відомчий для дітей працівників підприємства. В лютому 1992 року садочок передано на баланс Брошнів-Осадської селищної ради. Зважаючи на тодішні важкі економічні умови, в зв’язку з малою кількістю дітей, в 2000 році заклад закрили, приміщення і басейн законсервували.

У 2014 році частину приміщення недіючого дошкільного закладу (270 м кв) передано в оренду центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Рожнятівської районної ради, в якому на сьогодні проходять реабілітацію восьмеро діток з особливими потребами.
PhotoPhotoPhotoPhoto
22.09.2017
4 Photos - View album

Post has attachment
Російський проект резолюції щодо миротворчої місії на Донбасі, який РФ внесла до Радбезу ООН, - це політична пастка не лише для України, а й для всього світу.

Про це заявив керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак в ефірі одного з телеканалів.

«Російська резолюція – це пастка не лише для України, але й пастка для всього світу. Тому що Росія – країна-агресор, а не миротворець», - наголосив Максим Бурбак.

Він підкреслив, що остаточне слово про надання згоди на введення миротворчої місії повинно бути за парламентом України.

«Чітка позиція «Народного фронту» – остаточне рішення щодо введення миротворців повинна надавати, згідно Конституції, Верховна Рада України. Ми будемо чітко стояти на захисті суверенітету і єдності нашої країни, і росіянам не вдасться протягнути їхній план», - наголосив керівник фракції.

Представник «Народного фронту» сказав, зокрема, що ні в якому разі не можна «розривати» питання відновлення територіальної цілісності країни, а відстоювати одночасно питання як Донбасу, так і Криму.

Максим Бурбак також підкреслив, що розміщення миротворчих сил, у складі яких будуть російські військові, призведе лише до замороження конфлікту.

«Пропозиція щодо розміщення їхніх (російських. – Ред.) миротворців на лінії розмежування – це замороження конфлікту. Вони перемалюють свої танки синьою фарбою і скажуть, що вони вже миротворці і підуть далі. Жодної довіри до них», - наголосив Максим Бурбак.

«Весь світ зрозумів, що Росія - це не миротворець, це агресор. І що Україна захищає не лише себе, Україна захищає Європу, Україна захищає весь цивілізований світ», - підкреслив керівник фракції.

Він навів приклади втручання Росії у вибори в США, Франції, кібератаки на західні країни.

«Зараз іде глобальний наступ на основи демократії зі сторони Росії. Ми маємо об’єднатися, зрозуміти, що Україна є форпостом цієї боротьби, і ми потребуємо розуміння і підтримки. І тому «Народний фронт» наполягає, що санкції треба не лише продовжувати, а й розширювати, вводити секторальні санкції, які працюють", - наголосив керівник фракції.

Post has attachment
Опозиція зловживає правом і Регламентом Верховної Ради, затягуючи ухвалення потрібних для суспільства реформ, щоб потім вивести людей на вулиці і розповідати, яка погана влада, бо не ухвалює реформи.

Про це заявив представник фракції “Народний фронт” Ігор Лапін в інтерв'ю журналістам.

Він зауважив, що у презентованому сьогодні Урядом проекті Державного бюджету на 2018 рік враховані основні тези пенсійної та медичної реформ, тобто для ухвалення бюджету необхідно спочатку ухвалити ці реформи. Однак, як наголосив народний депутат, через неконструктивні дії опозиції, в першу чергу фракції “Батьківщина”, яка подала до законопроектів тисячі поправок, що суттєво затягує процес їх розгляду, цього до сих пір не зроблено.

Так, за словами Ігоря Лапіна, лише до проекту судової реформи, яка розглядається перед пенсійною, депутати “Батьківщини” подали близько чотирьох тисяч поправок. При чому, як повідомив Ігор Лапін, під час розгляду цього законопроекту на Комітеті ВР з питань правової політики та правосуддя, членом його він є, депутати від “Батьківщини”, на відміну від представників інших фракцій, не хотіли йти на компроміси щодо своїх поправок.

“Коли можна знайти компроміс по певній категорії поправок, виділити основне, а от той спам відкинути, то тут немає проблем. А з фракцією Юлії Тимошенко тут є проблема. У них є чотири тисячі поправок і в них є приблизно чотири тисячі хвилин для виступів (по одній хвилині на поправку. - Ред.). І коли оголошують поправку і пан Одарченко (представник “Батьківщини”. - Ред.) починає розповідати про недолугість пенсійної реформи, тобто навіть не по суті виступає. І коли голова парламенту його зупиняє... Але все це час”, - пояснив парламентар.

На його переконання, такий законодавчий “спам” у вигляді неконструктивних поправок є зловживанням правом.

“Це направлено на те, щоб потім вивести пенсіонерів і сказати, які у владі негідники, тому що головні тези опозиційної фракції Юлії Тимошенко якраз і полягають у турботі про пенсіонерів тощо. І потім вони будуть казати, що “ось у нас пенсіонери за межею бідності”, - підкреслив представник фракції “Народний фронт”.

У той же час, за оцінкою Ігоря Лапіна, запропонована пенсійна реформа є справедливою і на її ухвалення справді чекають люди. Він повідомив, що до нього особисто звертається багато громадян і питають, коли ж нарешті Верховна Рада ухвалить цю реформу.

“Коли люди не знають, хто винуватий, пишуть: Верховна Рада винувата, бо не прийняла пенсійну реформу, і кажуть “сволочі” на всіх. Тому я ще раз наголошую, що це є зловживання правом”, - резюмував народний депутат.

Post has attachment
У Міністерстві молоді та спорту презентували стратегічний план розвитку спортивного комплексу «Авангард», що розташований в Києві по вулиці Мельникова.

У презентації взяли участь представники партії «Народний фронт» - міністр молоді та спорту Ігор Жданов та народний депутат Юрій Савчук. Також були присутні президент Федерації хокею Анатолій Брезвін, директор спорткомплексу «Авангард» Віктор Гончаренко, директор ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» Віктор Чібірєв, представники хокейної спільноти України.

«У 2014 році Мінмолодьспорту разом з небайдужими народними депутатами, спортивною громадою, тобто з усіма вами, ми повернули державі спорткомплекс, який раніше був базою для тренувань ДЮСШ «Сокіл» і хокейної збірної України. Напрацьовано стратегічний план розвитку комплексу, який передбачає декілька фаз відродження «Авангарду», - наголосив Ігор Жданов.

Міністр також зазначив, що це будуть не лише дві арени для хокею зі збільшеною кількістю місць для вболівальників. У складі нового спорткомплексу, зокрема, передбачено створення сучасних умов для розвитку та проведення змагань з баскетболу, гімнастики, плавання та інших видів спорту.

Ігор Жданов наголосив на важливості відновлення цього комплексу. Він закликав народних депутатів відстояти виділення необхідних коштів у Держбюджеті-2018: «Києву потрібна сучасна льодова арена, на якій би тренувались і діти-початківці, і хокейні клуби, і школи фігурного катання. Разом нам вдалося відвоювати цю будівлю у недобросовісних орендарів і повернутися у державну власність до сфери управління Мінмолодьспорту - разом маємо її відновити».

Народний депутат, член фракції «Народний фронт» Юрій Савчук запевнив, що у Верховній Раді є потужне спортивне лобі - це група народних депутатів, які відстоюватимуть питання виділення необхідних коштів на відновлення спортивної інфраструктури, зокрема для спорткомплексу «Авангард».

На сьогоднішній день Мінмолодьспорту були виділені необхідні кошти для передпроектних робіт - близько 660 тис. грн. Це містобудівний розрахунок; топографо-геодезичні вишукувальні роботи; обстеження технічного стану конструкцій існуючої будівлі; розробка відповідної документації. На першу чергу робіт - капремонт існуючої льодової арени та глядацької зали - потрібно передбачити у Державному бюджеті на 2018 рік - 89 млн грн.

Post has attachment
20 вересня Російською Федерацією завершено активну фазу стратегічних командно-штабних навчань (СКШН) ЗС РФ «Запад-2017». На останньому етапі було відпрацьовано умовне нанесення масованого ракетно-ядерного удару із залученням сил і засобів усіх трьох компонентів ядерної тріади.

Про це розповів Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один з лідерів «Народного фронту» Олександр Турчинов у коментарі ЗМІ.

За його словами, під час останнього дня навчань для відпрацювання ракетно-ядерного удару залучалися шість літаків дальньої авіації Ту-95МС та Ту-22М3, які виконували польоти у повітряному просторі Баренцового, Балтійського та Норвезького морів.

«Ракетні війська стратегічного призначення були представлені бойовим розрахунком зі складу 14-ї ракетної дивізії, який здійснив навчально-бойовий пуск міжконтинентальної балістичної ракети РС-24 «Ярс» з космодрому Плесецьк (Архангельська обл.) по цілях на полігоні «Кура» (півострів Камчатка). Ракетним підводним крейсером стратегічного призначення «Дмитрий Донской» Північного флоту РФ здійснено електронний пуск міжконтинентальної балістичної ракети морського базування», - повідомив він.

Окрім того, за інформацією Олександра Турчинова, було виконано ракетні стрільби по морських цілях: в акваторії моря Лаптєвих – бойовими розрахунками берегових ракетних комплексів «Рубеж», та в акваторії Баренцового моря – корабельним угрупованням Північного флоту на чолі з важким атомним ракетним крейсером «Петр Великий» та бойовими розрахунками берегового ракетного комплексу «Бастион» зі складу 536-ї окремої берегової ракетно-артилерійської бригади.

«Відпрацювання масованого ракетно-авіаційного удару ЗС РФ вчергове підтверджує агресивність і наступальний характер зовнішньої і безпекової політики Росії, її готовність до ескалації напруженості із Заходом - аж до ведення повномасштабної війни, та демонструє прагнення Росії до домінування в Європі», - наголосив Секретар РНБО України, додавши, що активні заходи з боку Сил Альянсу і ЗС США з моніторингу російської військової активності свідчать «про повне розуміння західними військовими масштабів російської воєнної загрози».

«Після завершення виконання учбово-бойових завдань у рамках СКШН «Запад-2017» з 21 вересня цього року заплановане вибуття до Росії особового складу, військової техніки та озброєння з полігонів, розташованих на території Білорусі. Україна разом із державами-партнерами буде пильно відстежувати виведення російських військ з Білорусі і повернення їх до пунктів постійної дислокації», - резюмував Турчинов.
Photo
Wait while more posts are being loaded