Profile cover photo
Profile photo
Nextia
76 followers -
Innowacyjne pomysły, kreatywne myślenie i twórcze koncepcje.
Innowacyjne pomysły, kreatywne myślenie i twórcze koncepcje.

76 followers
About
Nextia's posts

Post has attachment
Public
Zapraszamy do odwiedzania strony naszego nowego klienta - http://metion.pl/

Post has attachment
Public
Nasz najnowszy projekt ujrzał światło dzienne, zapraszamy http://bw-adwokaci.pl/

Post has attachment
Public
Mamy zaszczyt zaprezentować w naszej ofercie produkty marki ESET, lidera tworzącego oprogramowanie do zabezpieczania urządzeń (komputerów, tabletów, smartfonów, serwerów).
Oferujemy całą gamę produktów, od klienta prywatnego, przez klienta edukacyjnego jak i dla klienta biznesowego. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z produktami na naszym sklepie internetowym Butik it - https://butikit.pl/szukaj?tag=eset
Photo

Post has attachment
Public
Szanowni Klienci!
W trosce o najwyższą jakość usług pomocy technicznej, wprowadzamy narzędzie do rejestrowania zgłoszeń serwisowych. Pozwoli nam to na sprawniejszą obsługę oraz szybszą pomoc w razie problemów. Zapraszamy do korzystania z naszego systemu. Zgłoszenia można także przesyłać pod adres serwis@nextia.pl lub telefonicznie (18)540-91-28.

Post has attachment
Public
UWAGA UWAGA z okazji dnia Świętego Mikołaja, Nextia wprowadza na swoje serwery darmową ochronę stron, czyli WAF (Web Application Firewall). Narzędzie ma chronić głównie przed atakami typu XSS i SQL injection, co ma znaczenie w przypadku stron opartych o stosowany przez nas silnik Wordpress.
Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i Wasz biznes i zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty hostingowej.

www.nextia.pl
Photo

Post has attachment
Public
Wszystkim naszych obecnym i nowym klientom życzymy wielu prezentów i Spokojnych Świąt...
Photo

Post has attachment
Public
Specjalnie dla naszych klientów, stworzyliśmy ankietę potrzeb, gdzie każdy klient w kilku krokach, uzupełniając potrzebne informacje, może od nas uzyskać ofertę na sprzęt idealnie dopasowany do potrzeb. Nie przepłacaj za sprzęt, którego nie wykorzystasz lub taki, który będzie za słaby na Twoje potrzeby, zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie. Zapraszamy.
https://nextia.pl/ankieta/

Post has attachment
Public
Według giganta Google, już niebawem cały internet będzie pracował na protokole HTTPS. Już teraz, strony zawierające potwierdzony certyfikat bezpieczeństwa są lepiej pozycjonowane od tych, które tego nie posiadają.

Dlatego, wychodzimy na przeciw naszym Klientom i oferujemy certyfikat SSL zgodny z wszystkimi aktualnymi przeglądarkami w cenie za jedyne 15zł netto na okres roku.

Napisz do nas i niech Twoja strona będzie bardziej zaufana.
Photo

Post has attachment
Public
Zostaliśmy dystrybutorem komputerów marki XEDE. Od dziś dostępne są w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do zakupów


Post has attachment
Public
Kolejny Klient zaufał marce +Nextia - dziękujemy bardzo i zapraszamy na odświeżoną stronę producenta mebli PIO-MAR
Wait while more posts are being loaded