Profile cover photo
Profile photo
Netsprint
14 followers -
Netsprint - technology driven marketing
Netsprint - technology driven marketing

14 followers
About
Posts

Post has attachment
Chcesz dotrzeć ze specjalnymi promocjami do "łowców okazji" kupujących odzież lub polujących na promocje w supermarketach? A może Twój target to bywalcy klubów fitness, klienci restauracji lub osoby korzystające z transportu publicznego?
W Netsprint DMP - platformie oferującej dane do kampanii reklamowych - pojawiły się nowe profile marketingowe: Lubiący promocje i Lokalizacje WiFi. Profile podzielone są na kategorie, które umożliwiają dokładne targetowanie kampanii.
‪#‎datadrivenmarketing‬ ‪#‎reklamy‬ ‪#‎NapedzaneDanymi‬ ‪#‎ecommerce‬ ‪#‎dmp‬ ‪#‎audiencetargeting‬
http://bit.ly/28KD3L0
Add a comment...

Post has attachment
Nowa usługa Netsprinta łączy zalety klasycznego e-mail marketingu z precyzją targetowania w oparciu o dane na temat użytkowników. Dzięki temu pozwala dokładnie dopasować przekaz do odbiorcy i dotrzeć do użytkowników o konkretnym profilu zainteresowań czy intencjach zakupowych.
#emailmarketing   #audiencetargeting   #datadriven   #NapedzanyDanymi  
http://bit.ly/28BgjGW
Add a comment...

Post has attachment
Dziś publikujemy nasz doroczny raport “Rynek reklamy internetowej w Polsce: kontekst i content marketing 2015/2016”. Zbadaliśmy, jakie są najważniejsze trendy w reklamie internetowej: co jest motorem wzrostu na rynku reklamowym? Czy korzystanie z danych o użytkownikach ma wpływ na wyniki kampanii reklamowych? Dlaczego mediaplanerzy doceniają sieci content marketingowe? Czy to już wreszcie był “rok mobile”?
Tego się dowiesz z naszej lektury, zapraszamy!
http://bit.ly/24Ww08N
Add a comment...

Innova Capital, wiodący środkowoeuropejski fundusz private equity, zainwestował w Grupę Netsprint – polskiego lidera marketingu technologicznego i big data.
W skład Grupy wchodzą Netsprint i LeadR – spółki specjalizujące się w dostarczaniu rozwiązań dla rynku reklamy internetowej: reklam w modelu programatycznym, content marketingu, marketingu efektywnościowego skierowanego do eCommerce oraz e-mail marketingu.
„Utworzenie jednej grupy z LeadR znacząco zwiększa atrakcyjność naszej oferty dla reklamodawców i wydawców, ułatwia budowanie unikatowych produktów reklamowych, łączących big data z dotarciem do użytkownika we wszystkich najważniejszych kanałach marketingu internetowego." - komentuje Artur Banach, Prezes Grupy Netsprint.
Add a comment...

Post has attachment
Jak ‪content marketing‬ wpłynie na ‪ ecommerce‬? Skoro content jest królem, to kto jest królową? Co mają ciasteczka do contentu?
Na te i inne pytania odpowiada Łukasz Ciechanek z ContentStream.
http://nowymarketing.pl/a/8225,6-trendow-content-marketingu-na-2016
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Mamy zasięg 97%, reklamy ‪#‎NapedzaneDanymi‬ i uruchamiamy polski ekosystem reklamowy! Startujemy z polskim ekosystemem reklamowym, gdzie udostępniamy dane o 40 mln polskich cookies’ów do prowadzenia kampanii content marketingowych, leadowych, sprzedażowych a także w modelu programmatic‬. Uruchamiamy nowy panel reklamodawcy, mamy też ofertę dla wydawców. http://digitalmarketing.netsprint.eu/reklamy-napedzane-danymi-nowa-zintegrowana-oferta-netsprinta/
Add a comment...

Post has attachment
Jakie trendy w reklamie internetowej powinniśmy obserwować w 2016 roku?
"Dane o użytkownikach jako podstawa do targetowania kampanii reklamowych i ich wykorzystanie w Polsce. Już teraz jednym z głównych motorów rozwoju rynku programmatic są właśnie dane o zainteresowaniach, profilach zawodowych, demografii i intencjach zakupowych użytkowników" - +Artur Banach dla serwisu Nowy Marketing:
http://nowymarketing.pl/a/7968,nowymarketing-podsumowuje-rok-2015-reklama-internetowa
‪#‎DataDriven Marketing ‪#‎Reklamy‬ ‪#‎NapedzaneDanymi‬ ‪#‎programmatic‬ ‪#‎audience‬ ‪#‎targeting‬ ‪#‎digital‬ ‪#‎marketing‬
Add a comment...

Post has attachment
Współpracujemy z Listonic! Chcesz dotrzeć ze swoją reklamą do osób robiących zakupy w hipermarketach, lubiących jedzenie fit, czy - wręcz przeciwnie - fastfoody? Do tych planujących imprezę domową? Teraz to żaden problem. W Netsprint Audience mamy 8 milionów ciasteczek dotyczących planowanych zakupów produktów z segmentu FMCG.
‪#‎audiencebuying‬ ‪#‎datadrivenmarketing‬ ‪#‎bigdata‬ ‪#‎smartdata‬ ‪#‎audiencetargeting‬
http://digitalmarketing.netsprint.eu/netsprint-wspolpracuje-listonic-nowe-dane-uzytkownikach-netsprint-audience/
Add a comment...

Post has attachment
Czy widzieliście już najświeższy raport IAB Polska o rynku ‪#‎programmatic‬? Jednym z autorów jest Artur Banach, CEO Netsprint.
"Programmatic rozwija się niezwykle dynamicznie, miedzy innymi ze względu na silny trend targetowania i personalizacji przekazu reklamowego – czołowy priorytet marketerów już kolejny rok z rzędu. Bardzo cieszy nas również rosnące zaufanie marketerów do danych zewnętrznych" – komentuje.
http://digitalmarketing.netsprint.eu/nowy-raport-programmatic-od-iab-polska/
#programmatic   #RTB   #cpm   #digitalmarketing   #audience   #targeting  
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki dzielimy się naszą prezentacją, w której znajdziecie pełną gamę przykładów wykorzystania content marketingu w e-commerce ;)
http://digitalmarketing.netsprint.eu/jak-przyciagnac-urzec-zdobyc-klienta-content-marketing-sluzbie-e-commerce-prezentacja/
‪#‎kejsy ‪#‎content‬ ‪#‎marketing‬ ‪#‎casestudies‬ ‪#‎ecommerce‬ ‪#‎roi‬
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded