Profile cover photo
Profile photo
Kadınlar Evi
1,035 followers
1,035 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post is pinned.Post has attachment
http://www.kadinlarevi.com
KadınlarEvi.com - Kadınlar için hazırlanmış İçerisinde Kadınlar sitesi, Kadınlar, yemek tarifleri,güzellik, moda, makyaj, aşk, sağlık, gebelik ve aktüel ürünler bölümlerinin bulunduğu bir web sitesi. Sitede aktif olarak günlük burç ve burç yorumlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca moda bölümünde kıafetler hakkında ipuçları verilmektedir. Sağlık bölümü, gebelik hesaplama, ay ay gebelik, hafta hafta gebelik ve ay ay gebelikte beslenme konuları ele alınmıştır. Güzellik bölümünde Cilt bakımı, Saç bakımı ve makyaj hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.
Add a comment...

Post has attachment
Daha çok bacak ve vücudun diğer bölgelerinde cildin portakal kabuğu görünümünde olması, selülitin varlığının bir göstergesidir. Egzersiz azlığı, sağlıksız beslenme ve aşırı stres, selülitleri çoğaltabilir. Özellikle yaz aylarında kötü görüntüsü nedeniyle sıkıntı yaratan selülitlerden kurtulmak için 7 doğal çözüm sunuyoruz sizlere.

Post has attachment
2018-2019 en çok tercih edilecek olan uzun saç modelleri

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Birçok yetişkin melazmaya maruz kalır: cildin çevrelerinden daha koyu hale geldiği hiperpigmentasyon şeklidir. Koyu lekeler, melanosit denilen pigment hücrelerinden aşırı melanin üretilmesinden kaynaklanır. Melazma genel sağlığınızı etkilemezken, karakteristik koyu lekeler genellikle çirkin görünebilir; bu da sahip olan insanlarda sıkıntıya neden olur. Bu lekeleri ortadan kaldırmanın ve onları daha az fark edilebilir kılmanın etkili yollarını keşfetmek için okumaya devam edin.

http://www.kadinlarevi.com/guzellik/cilt-bakimi/melazma-nasil-olusur-tedavi-yontemleri-nelerdir/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kepek Oluşumu
İnsan vücudunda eskiyen cilt yenilenebildiği gibi, saçlı deride kendini yeniler. Saçlı deride kendini hafif veya orta dereceli kaşıntı ve beyaz pul pul döküntü ile gösteren rahatsızlık kepek oluşumudur.

Kepek en sık rastlanan deri rahatsızlıklardandır. Rehabilitasyon edilmediği vaziyetlerde seboreik dermatit, mantarlı ve yağlı egzama, sedef gibi cilt hastalıklarına çevirebilir. Egzama ve sedef gibi cilt hastalıklarının en büyük sebebi stres kaynaklı olmasıdır.

http://www.kadinlarevi.com/guzellik/kepek-ile-basa-cikmanin-en-kesin-yollari/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Az zaman harcayıp yapılacak saç modelleri
Saç yapımı uzun zaman alan işlemlerdir. Vaktinizin kısa olduğu günler için kuaförden yeni çıkmış etkisi yaratacak saç modelleri hazırladık. Basit ve yapımı kolay bu modeller için sadece 5 dakika harcamanız yeterli olacak.

Bu modelleri saçınızda denemeden önce saç spreyi kullanarak modelin tüm gün saçta sabit kalmasını sağlayabilirsiniz.

http://www.kadinlarevi.com/moda/az-zaman-harcayip-yapilacak-sac-modelleri/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded