Profile

Cover photo
Verified local business
National Ecological Centre of Ukraine
Non-Profit Organization
Today 10AM–6PM
110,054 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Національний екологічний центр України (НЕЦУ) презентував мультфільм “Утеплення будинку”. Трихвилинний ролик розповідає про те, як українці шляхом об’єднання в ОСББ та утеплення своїх будинків можуть економити енергоресурси та кошти. Формат подачі інформації через мультик екологи вибрали не випадково. На їхню думку, анімований ролик зможе якнайзрозуміліше донести інформацію про важливість енергозбереження у багатоквартирних будинках, а також ...
1
Add a comment...
 
Ми уважно розглядаємо штрих-коди у магазинах, щоб не купити російські зубну пасту чи побутову хімію. Супермаркети взялися позначати товари прапорцем країни-виробника. Однак у цій гонитві за додатковими персональними санкціями проти Росії ми забуваємо, що наші рахунки за електроенергію також повинні мати маркування "Економ електроенергію - не годуй окупанта!".
 ·  Translate
За ярлики з російським прапорцем супермаркети не оголошують ворогами народу. Якщо ж заговориш про залежність ядерної галузі від Росії, станеш зрадником.
1
Add a comment...
 
 
Екологічні активісти вирушили в інформаційний тур "Енергонезалежність - наша спільна справа". Учора була Вінниця, сьогодні - Хмельницький. Шукайте своє місто в списку!
 ·  Translate
Екоцентр зі своїми друзями вирушає в інформаційний тур Україною – «Енергонезалежність – наша спільна справа»!...
View original post
1
Add a comment...
 
«В цьому році перед Державною інспекцією ядерного регулювання України знову постане питання про продовження роботи двох чергових реакторів. Беручи до уваги те, як приймалося рішення про продовження енергоблоку №1 ЮУ АЕС, можна очікувати, що рішення про подальшу роботу інших енергоблоків також буде прийматися на основі неповних даних та розрахунків, які не завжди відповідають дійсності» – вважає Тетяна Вербицька.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Наш експерт Олег Савицький розповідає The Guardian  про акцію ‪#‎GlobalDivestmentDay‬ та роль банків в фінансуванні викопного палива в Україні.
Більше про саму акцію: http://bit.ly/1Dga1i8
Матеріал в The Guardian: http://bit.ly/1zS92lq
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
 
Підтримка організацій та ініціатив у столиці - наша інвестиція в розвиток Києва. Ділимося приміщенням для зустрічей за 1 грн.  
Користуйтесь на здоров'я ;)

#підтримка
#Київ
#можливості
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...
 
Експерт Національного екологічного центру: «Українські АЕС на 98% працюють на російському паливі»
 ·  Translate
1
1
yaroslav movchan's profile photo
Add a comment...
 
Наслідки нинішньої енергетичної кризи в нашій країні могли б бути не такими сумними, якби міжнародні інвестиції в Україну використовувались відповідально. З 2005 по 2013 рік інвестиції від європейських банків обсягом понад 1,5 євро було спрямовано в компанію ДТЕК. Про це йдеться в англомовному блозі Олега Савицького на сайті міжнародної громадської кампанії ENDCOAL. Замість реалізації соціально та екологічно доцільних рішень, таких як модернізація енергетичної інфраструктури, підвищення енергоефективності та розвитку відновлюваних джерел енергії, ми побачили зростання брудної монополії енергії, яка забезпечує експорт брудної вугільної електроенергетики в ЄС.
 ·  Translate
From 2005 to 2013, international commercial banks invested more than 1.5 billion euro in Ukraine’s coal industry, fuelling a massive increase in coal-fired power generation and mining. The country is now paying a high price for this investment. The country is torn by a conflict around the fossil fuel-producing Donbas region, and Ukraine has been left with a highly inefficient and decaying energy sector.
1
Add a comment...
 
Про оцінку впливу на навколишнє середовище як інструмент громадянського суспільства.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Обама наклав вето на рішення конгресу щодо скорішого будівництва нафтопроводу з Канади KXL. Розуміння що зміна клімату є проблемою, яку не можна ігнорувати, стало офіційною політикою Американського президента.
Це дає надію... 
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Якщо ви це не побачили...
 ·  Translate
 
Сьогодні ми приєдналися до глобального  Дня Девестицій і закликали Юнікредит зупинити підтримку вугільної промисловості. Цей банк став найбільшим інвестором у вугільну галузь України. Хоча і не єдиним.

http://gofossilfree.org/divestment-day/
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Saksahanskoho St, 52A Kiev, Ukraine 01033
Saksahanskoho Street, 52AUAKyiv cityKiev01033
+380 44 238 6260necu.org.ua
Non-Profit OrganizationToday 10AM–6PM
Thursday 10AM–6PMFriday 10AM–6PMSaturday ClosedSunday ClosedMonday 10AM–6PMTuesday 10AM–6PMWednesday 10AM–6PM
Google+ URL

Street View

Panorama
Your Activity
Write a review
Review Summary
Be the first to review
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Upload public photo