Profile cover photo
Profile photo
Національний екологічний центр України (НЕЦУ)
Енергетика | Природно-заповідний фонд | Зміна клімату | Біорізноманіття | Екомережа
Енергетика | Природно-заповідний фонд | Зміна клімату | Біорізноманіття | Екомережа
About
Національний екологічний центр України (НЕЦУ)'s posts

Post has attachment

Post has shared content
Підтримка організацій та ініціатив у столиці - наша інвестиція в розвиток Києва. Ділимося приміщенням для зустрічей за 1 грн.  
Користуйтесь на здоров'я ;)

#підтримка
#Київ
#можливості
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Експерт Національного екологічного центру: «Українські АЕС на 98% працюють на російському паливі»

Post has attachment
Ми уважно розглядаємо штрих-коди у магазинах, щоб не купити російські зубну пасту чи побутову хімію. Супермаркети взялися позначати товари прапорцем країни-виробника. Однак у цій гонитві за додатковими персональними санкціями проти Росії ми забуваємо, що наші рахунки за електроенергію також повинні мати маркування "Економ електроенергію - не годуй окупанта!".

Post has attachment
Наслідки нинішньої енергетичної кризи в нашій країні могли б бути не такими сумними, якби міжнародні інвестиції в Україну використовувались відповідально. З 2005 по 2013 рік інвестиції від європейських банків обсягом понад 1,5 євро було спрямовано в компанію ДТЕК. Про це йдеться в англомовному блозі Олега Савицького на сайті міжнародної громадської кампанії ENDCOAL. Замість реалізації соціально та екологічно доцільних рішень, таких як модернізація енергетичної інфраструктури, підвищення енергоефективності та розвитку відновлюваних джерел енергії, ми побачили зростання брудної монополії енергії, яка забезпечує експорт брудної вугільної електроенергетики в ЄС.

Post has shared content
Екологічні активісти вирушили в інформаційний тур "Енергонезалежність - наша спільна справа". Учора була Вінниця, сьогодні - Хмельницький. Шукайте своє місто в списку!

Post has attachment
Про оцінку впливу на навколишнє середовище як інструмент громадянського суспільства.

Post has attachment
«В цьому році перед Державною інспекцією ядерного регулювання України знову постане питання про продовження роботи двох чергових реакторів. Беручи до уваги те, як приймалося рішення про продовження енергоблоку №1 ЮУ АЕС, можна очікувати, що рішення про подальшу роботу інших енергоблоків також буде прийматися на основі неповних даних та розрахунків, які не завжди відповідають дійсності» – вважає Тетяна Вербицька.

Post has attachment
Обама наклав вето на рішення конгресу щодо скорішого будівництва нафтопроводу з Канади KXL. Розуміння що зміна клімату є проблемою, яку не можна ігнорувати, стало офіційною політикою Американського президента.
Це дає надію... 
Wait while more posts are being loaded