Profile

Cover photo
Necip MURAT
Works at Promoqube
Attends Anadolu University
Lives in Eskişehir
57,131 views
AboutPostsPhotosYouTube
Story
Tagline
Marketing Professional
Introduction

Anadolu Üniversitesi’nde İngilizce İşletme ve Gea College’da Girişimcilik eğitimi aldıktan sonra, 2011 yılında Pazarlamasyon’u hayata geçiren ekibin liderliğini üstlendim. O zamanlar 2 üniversite öğrencisinin pazarlama hakkında naçizane düşüncelerini dile getirdiği amatör bir blog olan Pazarlamasyon’un, bugün, aylık 200.000’in üzerinde pazarlama profesyoneli ve öğrencinin takip ettiği bir platform olacağını tahmin bile edemezdim.

Pazarlamasyon bir yana dursun, 2011 Nisan’ında Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da, Avrupa’nın 6 büyük ülkesinden öğrencilerin katıldığı ve 20 gün süren Kurumsal Sosyal Sorumluluk projesinde Türkiye’yi temsil ettikten sonra aynı yılın Eylül ayında Bulgaristan’da düzenlenen ve 7 gün süren uluslararası sürdürülebilirlik projesinde yer aldım.

2013 yılında ise yolum Promoqube ile kesişti. Türkiye’nin Facebook tarafından tavsiye edilen ilk geliştirici ajansı  Promoqube’da Türkiye İş Bankası, Kuveyt Türk, Anadolu Grubu, Galatasaray, Skoda, Doping İnternet, Bridgestone, General Electric, Johnson’s Baby, Neutrogena, Aras Kargo , Isuzu gibi birçok markanın dijital projelerini yönettim.

Hali hazırda markalara verdiğim Dijital Pazarlama Danışmanlığı hizmetinin yanı sıra profesyonellere de sosyal medya alanında eğitimler veriyorum.

Education
  • Anadolu University
    Business Administration, 2008 - present
  • Sami Yangın Anadolu Lisesi
    2003 - 2007
Basic Information
Gender
Male
Birthday
January 19
Work
Occupation
Digital Media Strategist
Employment
  • Promoqube
    Project Manager, 2013 - present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Eskişehir
Previously
Kayseri
Links
Contributor to