Profile

Cover photo
کتاب صوتی نوار
380 followers|74,139 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
کتاب صوتی "یادداشت های یک دیوانه و دو قصه دیگر" اثر "نیکولای گوگول"، شامل سه داستان‌ شنیدنی، ساده و شیرین است.
نیکولای گوگول بنیان‌گذار سبک رئالیسم انتقادی در ادبیات روسی و یکی از بزرگترین طنزپردازان جهان است. درباره او همین مطلب کفایت می‌کند که تورگینف، نویسنده‌ بزرگ روس، گفته است: «همه‌ی ما از زیر شنل گوگول بیرون آمده‌ایم.» و این جمله میزان نفوذ و تأثیرگذاری گوگول را در ادبیات پس از خود نشان می‌دهد. گوگول نماینده‌ بزرگ رئالیسم انتقادی روسیه است. قصه های گوگول ساده تر از آن است که هر کسی دوستشان نداشته باشد و از خواندنش لذت نبرد، اما علی رغم این سادگی ظاهری، نکات باریک و عمیق پنهان در آنها، آنچنان فراوان است که در نظر اول از توجه به دور می‌ماند.
گوگول مردم را در دل قصه ها و قصه ها را در دل مردم جای می‌دهد. بنابراین خواننده خود و زندگی‌اش را در داستان های گوگول باز ‌می‌شناسد و از صمیم قلب دوستش می‌دارد. آدم های قصه هایش از آسمان فرود نیامده‌اند. نمی‌شود میان قصه محبوسش کرد، آنها زنده هستند و زندگی می‌کنند و شما آنها را به سادگی باور می‌کنید.
خود گوگول در واقع روحی ساده و مهربان است که در کوچه و بازار و شهر و روستا می‌گردد، توی خانه‌ها سرک می‌کشد، و با محبتی عمیق و آمیخته با همدردی آنچه را می‌بیند ثبت می‌کند.
اگر از شنیدن این سه داستان لذت بردید به شما پیشنهاد می‌کنیم پیگیر داستان‌های بعدی که به زودی در سایت قرار می‌گیرد باشید.
#کتاب_صوتی #یادداشت_های_یک_دیوانه #نیکولای_گوگول #گوگول #طنز #کتاب 
 ·  Translate
کتاب صوتی "یادداشت های یک دیوانه و دو قصه دیگر" اثر "نیکولای گوگول"، شامل سه داستان‌ شنیدنی، ساده و شیرین است. نیکولای گوگول بنیان‌گذار سبک رئالیسم انتقادی در ادبیات روسی و یکی از بزرگترین طنزپردازان جهان است. درباره او همین مطلب کفایت می‌کند که تورگینف، نویسنده‌ بزرگ روس، گفته است: «همه‌ی ما از زیر شنل گوگول بیرون آمده‌ایم.» و این جمله میزان نفوذ و تأثیرگذاری گوگول را در ادبیات پس از خود نشان می‌دهد. گوگول نماینده‌ بزرگ رئالیسم انتقادی روسیه است...
4
Add a comment...
 
کتاب صوتی سرگذشت فلسفه اثر براین مگی اثری است مصور و سرشار از نکات هوشمندانه درباره بحث های جذاب فلسفی، کتاب راهنمایی است که خواندنش برای همه دوستداران فلسفه ضرورت دارد.
مگی 2500 سال فلسفه غرب را، از یونان باستان تا اندیشمندان جدید، پی می گیرد. در سایه دریافت عمیق او از فلسفه و پیچیدگی های آن، کتابی دردست دارید که هم برای خواننده عادی قابل فهم است و هم خواننده آشنا با فلسفه از آن لذت میبرد.
دانستن فلسفه بربسیاری از جنبه های زندگی ما و بر فهم تجربه هایمان اثر میگذارد، با این همه برای بسیاری از ما فلسفه موضوعی دور از دسترس می نماید. سرگذشت فلسفه که از نظر روشنی بیان و عمق بینش اثری کم نظیر است ما را در جریان تاریخ آراء و اندیشه ها قرار می دهد.
 ·  Translate
کتاب صوتی سرگذشت فلسفه اثر براین مگی اثری است مصور و سرشار از نکات هوشمندانه درباره بحث های جذاب فلسفی، کتاب راهنمایی است که خواندنش برای همه دوستداران فلسفه ضرورت دارد. مگی 2500 سال فلسفه غرب را، از یونان باستان تا اندیشمندان جدید، پی می گیرد. در سایه دریافت عمیق او از فلسفه و پیچیدگی های آن، کتابی دردست دارید که هم برای خواننده عادی قابل فهم است و هم خواننده آشنا با فلسفه از آن لذت میبرد. دانستن فلسفه بربسیاری از جنبه های زندگی ما و بر فهم تجرب...
2
N Z.S's profile photo
N Z.S
 
به عوض درب نخچال دارم این کتاب را که لطف شما است گوش میدهم و لذت میبرم از اینکه قبلا این را مطالعه کرده بودم نوشته آقای محمد علی فروغی بنام حکمت غرب یادش به خیر
 ·  Translate
Add a comment...
 
همه چیز درباره صادق هدایت
 ·  Translate
درباره صادق هدایت صادق هدایت ، از پیشگامان داستان نویسی مدرن ایران، مترجم آثار کافکا و کسی که زندگی
4
Add a comment...
 
#کتاب_صوتی "داستان‌های کوتاه آمریکای لاتین" مجموعه‌ای از #داستان‌های_کوتاه از نویسندگان #آمریکای_لاتین است که توسط روبرتو گونسالس اچه‌وریا، استاد ادبیات امریکای لاتین و ادبیات تطبیقی دانشگاه ییل، برای دانشگاه #آکسفورد گردآوری شده است. کتاب سیر تحول داستان کوتاه امریکای لاتین را از دورهٔ #استعمار تا #دوران_معاصر بر خواننده روشن می‌کند و هر داستان نمایندهٔ خوبی برای هر دوره است.

نسخه ی کامل این کتاب صوتی را می توانید از سایت #نوار دانلود کنید:
http://buff.ly/25IMUc8
 ·  Translate
8
arash heidari's profile photo‫کتاب صوتی نوار‬‎'s profile photoعباس خواجو's profile photo
3 comments
 
+arash heidari سلام ارش
در سایت رادیومثبت میتوانید بهترین کتاب های صوتی
روبابهترین قیمت دانلودکنید
لینک ورود: http://radiomosbat.com/hamkari/Abac
درضمن باکدتخفیف زیرهم میتونید۳۰درصدتخفیف بگیرید
کدتخفیف: bookmordad
 ·  Translate
Add a comment...
 
به جای #آجیل و #شکلات، کمی هم کتاب توی جیبمان بگذاریم.
اما حمل #کتاب_صوتی که از کتاب چاپی راحت تر است! پس پیشنهاد میکنیم برای عید هم آجیل و شیرینی بردارید و هم کتاب از نوع صوتی :)
 ·  Translate
11
عباس خواجو's profile photo
 
سلام زحمت کشیدی
در سایت رادیومثبت میتوانید بهترین کتاب های صوتی
روبابهترین قیمت دانلودکنید
لینک ورود: http://radiomosbat.com/hamkari/Abac
درضمن باکدتخفیف زیرهم میتونید۳۰درصدتخفیف بگیرید
کدتخفیف: bookmordad
 ·  Translate
Add a comment...
 
#محل_کار #نوار
اینجا یکی از دیوارهای نوار است :)
و آن برگه های کوچک، بخشی از برنامه ریزی های ما برای بهبود و پیشرفت نوار است.

ممنونیم از همراهی همیشگی تان..
به امید روزهای بهتر
 ·  Translate
8
Bahar Bahar's profile photo‫کتاب صوتی نوار‬‎'s profile photo
4 comments
 
+Bahar Bahar
مسلما ما هم بسیار خوشحال میشویم اگر واژه های زیبای پارسی بیشتری بتوانیم استفاده کنیم. البته فعالیت در صنعت نشر و تولید کتاب صوتی تنها یکی از بخش های فعالیت نوار هست. بخش دیگری از فعالیت نوار ارائه همین محصولات تولیدی بر بستر فناوری هست. مثلا تولید برنامه تحت وب و یا محصولات موبایل نوار مانند برنامه اندروید و آی او اس که زبان رایج در این بسترهای مبتنی بر فناوری عموما فارسی نیست. به طور مثال برای همین لغت usability که در عکس مشاهده مینمایید، معادل فارسی "کاربردپذیری" در نظر گرفته شده، منتها به دلیل اینکه این مفهموم usability خارج از فرهنگ و زبان ما به وجود آمده است، معمولا در تمام دنیا به همین عنوان بیان میشود و در کمتر جایی از معادل زبان محلی آن کشور استفاده میشود. در هر صورت بسیار خوشحالیم که دوستانی همچون شما همراه خود داریم که تا این حد به زبان مادریمان اهمیت میدهند و تمام سعی خود را میکنیم که تا جایی که ممکن باشد از واژگان شیرین پارسی استفاده نماییم. با آرزوی موفقیت برای شما.
 ·  Translate
Add a comment...
 
#کتاب_صوتی به هر چی فکر می‌کنی به برعکسش هم فکر کن نوشته‌ پل آردن توسط مریم تقدیسی به فارسی برگردانده شده است. #گوردن_براون، نخست وزیر اسبق انگلستان در مورد این #کتاب می گوید: "اگر ده سال پیش این کتاب را خوانده بودم؛ اکنون نخست وزیر بودم". در توضیح پشت جلد کتاب آمده است: «این کتاب تهاجمی جسورانه به طریقه‌ی نگرش ما به کارها و به دنیای‌مان است. اعم از این که یک فروشنده باشید یا یک مدیر یا خریدار، آردن با پیشنهاد اصول غیرمتعارف، حکایات میخکوب‌کننده، عکس‌های عالی و نقل‌قول‌هایی استثنایی از هنرمندان، دانشمندان و فلاسفه به شما الهام می‌بخشد. "به هر چی فکر می‌کنی، به برعکسش هم فکر کن" شما را وادار می‌کند به همه چیز دوباره فکر کنید و به شما اعتماد و شهامت می‌دهد تا دست به ریسک‌های بزرگ‌تری بزنید و بیشتر از آنچه فکر می‌کنید از کارتان لذت ببرید.» در بخشی از کتاب با عنوان «اگر می‌خواهید آدم جالبی باشید شنونده‌ی خوبی باشید» می‌خوانیم: «یکی از دوستانم را در کافه‌ای در کپنهاگ گذاشتم و رفتم. او فقط دو کلمه با دانمارکی بلد بود: بله و نه. مردی شروع کرد به حرف زدن با او و دوست من گاهی با بله و گاهی با نه وارد حرف می‌شد. وقتی برگشتم، دوستم هنوز داشت با استفاده از آن دو کلمه با آن مرد حرف می‌ زد. دوستم از نظر آن مرد آدم جالبی بود، فقط به خاطر این که خوب به حرف‌هایش گوش کرده بود. در یک مصاحبه بهتر است به جای این که نبوغ و امتیازات‌تان را به نمایش بگذارید، به دقت به حرف‌های مصاحبه‌کننده‌ها گوش کنید. به این ترتیب بدون این که لازم باشد حتی یک کلمه حرف بزنید آن‌ها را مجذوب خودتان می‌کنید.» کتاب حاضر را نشر «ارس» منتشر و روانه‌ی بازار کتاب کرده است.
این کتاب مزایای تصمیم های بدون اشتباه را به ما نشان می دهد و می آموزد که چگونه مخاطره کردن موجب امنیت شما در زندگی می شود و چرا نابخردانه بودن بهتر از خرمندی است.
 ·  Translate
کتاب صوتی به هر چی فکر می‌کنی به برعکسش هم فکر کن نوشته‌ پل آردن توسط مریم تقدیسی به فارسی برگردانده شده است. گوردن براون، نخست وزیر اسبق انگلستان در مورد این کتاب می گوید: "اگر ده سال پیش این کتاب را خوانده بودم؛ اکنون نخست وزیر بودم". در توضیح پشت جلد کتاب آمده است: «این کتاب تهاجمی جسورانه به طریقه‌ی نگرش ما به کارها و به دنیای‌مان است. اعم از این که یک فروشنده باشید یا یک مدیر یا خریدار، آردن با پیشنهاد اصول غیرمتعارف، حکایات میخکوب‌کننده، عک...
2
Add a comment...
 
کتاب صوتی #پاییز_فصل_آخر_سال_است نوشته #نسیم_مرعشی یکی از پر فروش ترین رمان های سال اخیر را با اجرای زیبای #بهناز_جعفری - #شیما_جانقربان و #راضیه_هاشمی در نوار منتشر شد.
این #کتاب که کاندید جایزه #جلال_آل_احمد نیز شده، برش‌هایی از زندگی سه دختر در آستانه‌ی سی سالگی است. سه دختر که زندگی‌شان از دوران دانشگاه با هم گره خورده و حالا در حالی که راهشان کاملا از هم جداست، کماکان روی زندگی هم تاثیر می‌گذارند
این کتاب دو بخش با عنوان‌های «#تابستان» و «#پاییز» دارد. هر کدام از این دو بخش شامل سه فصل است که هر فصل از نگاه یکی از شخصیت‌های رمان روایت می‌شود. در بخش اول هر کدام از سه شخصیت چند ساعت از یک روز خاص را روایت می‌کنند و روایت آن‌ها گاهی به هم برخورد می‌کند. بخش دوم سه ماه بعد اتفاق می‌افتد و در آن شخصیت‌ها سه روز متفاوت غیر متوالی را روایت می‌کنند به طوری که روایت #داستان به شکلی دایره‌ای درمی‌آید.
مرعشی درباره‌ی اولین اثر خود می‌گوید: «هر کدام از شخصیت‌های داستان درگیر مسایل متفاوتی هستند. یکی با مهاجرت درگیر است، بعدی با هویت شغلی و اجتماعی و دیگری با روابط عاطفی. بعد از بحران‌هایی که چند سال پیش رخ داد و خیلی‌ها را دچار سردرگمی کرد، دلم می‌خواست داستانی بنویسم که شخصیت‌هایش در کنار هم معرف و نماینده‌ی نسلی باشند که خودم جزء آن هستم. شخصیت‌ها، داستان‌هایشان و فرم روایت را بر این اساس انتخاب کردم.»
نسخه کامل این #کتاب_صوتی را از #نوار دریافت کنید
لینک دریافت
https://goo.gl/nvhCp4
 ·  Translate
4
Add a comment...
 
پرفروش ترین های نوار در فروردین ماه، این کتاب صوتیا بودن :

- قورباغه رو بخور
- استیو جابز، شیوه های نوین رهبری
- نیروی حال
- گوگل چگونه کار می کند
- استارت آپ نوپای هفت روزه
- دیالکتیک تنهایی
- یک عاشقانه آرام
- تاریخ جهان

کیا تو پرفروش کردن این کتاب صوتیا به نوار کمک کردن ؟ :-)
کیا می خوان تو اردیبهشت ماه کتاب صوتی جدید بخرن ؟
 ·  Translate
8
Hamid Reza Sharbatian's profile photo‫کتاب صوتی نوار‬‎'s profile photoIman2017 M's profile photoعباس خواجو's profile photo
4 comments
 
سلام حمید
در سایت رادیومثبت میتوانید بهترین کتاب های صوتی
روبابهترین قیمت دانلودکنید
لینک ورود: http://radiomosbat.com/hamkari/Abac
درضمن باکدتخفیف زیرهم میتونید۳۰درصدتخفیف بگیرید
کدتخفیف: bookmordad
 ·  Translate
Add a comment...
 
شادی هایت را بر صورت من بریز
فروردین من!
و اضافه هایش را پست کن
برای کسی که بهاری ندارد..

(شمس لنگرودی)
 ·  Translate
11
2
Add a comment...
 
قصه زیبا و آهنگین "عمو نوروز" را حتما گوش کنید :-)
 ·  Translate
قصه عمو نوروز اثر جمال الدین اکرمی نوار، مرجع خرید و دانلود کتاب صوتی فارسی
2
Add a comment...
 
در اولین خرید خود، تا پنجاه درصد از نوار عیدی بگیرید :)
 ·  Translate
5
Add a comment...
Story
Tagline
تجربه‌ خوب و لذت‌ بخش گوش دادن به کتاب های صوتی
Introduction
گاهی از ترافیک سنگین کلافه می‌شیم. گاهی خسته‌ایم و چشم‌هایمان برای خواندن کتاب یاری نمی‌کنند. گاهی زندگی آنقدر شلوغ می‌شوه که وقت نمی‌کنیم برای فرزندمان کتاب بخوانیم.
بسیاری از زمان‌های این زندگی را با کتاب صوتی می‌توان پر کرد. ماندن در صف‌های طولانی، زمان صرف شده در نقل و انتقالات شهری، ترافیک و غیره ، همه و همه جای استفاده از یک کتاب صوتی خوب است که می‌توان در حین انجام این کارهای روزمره از آن بهره‌مند شد.

http://www.navaar.ir
Contact Information
Contact info
Phone
+982188994973
Email
Address
تهران، بلوار کشاورز، خیابان کبکانیان، کوچه رنجبر، پلاک 21