Profile cover photo
Profile photo
Nautil
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Wykonaliśmy stronę internetową dla Cogito Ettranslatio. Jest to firma zajmująca się profesjonalnymi tłumaczeniami.
Strona została wykonana w technologii HTML 5, CSS3, jQuery i PHP.
Serwis zarządzany jest poprzez system zarządzania treścią.
Link do strony: http://cogitoettranslatio.pl/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Pierwszy filmik, pokazujący możliwości naszego urządzenia NauTouch
Add a comment...

Post has attachment
Nasz autorski projekt - tablica dotykowa NauTouch cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Początkowo urządzenie znajdowało się tylko w Urzędzie Gminy Kosakowo. Teraz znaleźć je można m.in. w ośrodku wypoczynkowym "Rewa". Zapraszmy na oficjalną stronę urządzenia NauTouch gdzie znajduje się więcej informacji. www.paneldotykowy.pl
Add a comment...

Post has attachment
Od czerwca 2015 r. serwisy internetowe szkół i uczelni powinny być w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Strony internetowe podmiotów realizujących zadania publiczne muszą być dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami tak, aby spełniać międzynarodowy standard dotyczący dostępności stron (WCAG 2.0). Nasza firma oferuje pełne dostosowanie strony internetowej do standardu WCAG 2.0. Zapraszamy do kontaktu.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
W sieci pojawia się coraz więcej skryptów, które doprowadzając do zainfekowania strony internetowej. Może to doprowadzić nawet do jej częściowej blokady. Jak zabezpieczyć się przed atakami? Zapozna się z artykułem.
Add a comment...

Post has attachment
W związku z Rozporządzeniem Ministra Administracji i Cyfryzacji, które de facto zmusza dostawców usług telefonicznych od kwietnia 2016 roku dostosować swoje strony internetowe do potrzeb osób niepełnosprawnych, zgodnie ze standardem Web Content AccessibilityGuidelines (WCAG 2.0), zdecydowaliśmy się umożliwić Państwu skorzystanie z usługi dostosowującej stronę internetową do takich właśnie standardów. Stworzona przez nas strona internetowa, stanie się dużo bardziej użyteczna i czytelna dla osób niepełnosprawnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofetą:
Add a comment...

Post has attachment
Po dłuższej nieobecności chcielibyśmy się podzielić z Państwem naszymi ostatnimi sukcesami. Wykonaliśmy i wdrożyliśmy wiele projektów stron i serwisów internetowych. Poniżej link do naszych realizacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej. Już niedługo udostępnimy Państwu nowy, innowacyjny produkt wspierający kampanie promocyjne w firmie.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded