Profile cover photo
Profile photo
Naše děti Brno
To nejlepší pro nejmenší
To nejlepší pro nejmenší
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Milí rodiče,
s novým rokem opět probíhá zápis do kurzů. Najdete zde Poznáváme svět, znakování, angličtinu, francouzštinu, Montessori dílničky, hudební kurzy yamaha a různé vzdělávání pro rodiče formou krátkých workshopů, ale i celodenních seminářů. Např. již v pondělí 11.1. proběhne Rozvoj emoční inteligence dětí do 3 let.

Více info na www.gokids.cz/brno.
Těšíme se na Vás :)
KURZY ZAČÍNAJÍ UŽ OD PŘÍŠTÍHO TÝDNE :)

S přáním krásného dne, Ivana
Add a comment...

Post has attachment
Od září začínáme nový běh angličtiny GoKids! English pro děti 6-36 měsíců.

S novým jazykem děti seznámí oblíbený medvídek BeeBo a jazykovou bariéru pomůže mimo jiné překonat i znakování. Nebudou chybět písničky, básničky, zajímavé rozvojové aktivity a skvělá nálada :) Více info na www.gokids.cz/brno. Těšíme se na vás v Brně na Zábrdovické 2 :)
Add a comment...

Post has attachment
Zveme vás na workshop Emoční inteligence dětí do 3 let, který se koná v Brně, GoKids! Centrum, Zárdovická 2 v pondělí 7.9. od 13 do 14:30 hodin. Dozvíte se, jak vaše dítě prožívá emoce a které, co se mu zapisuje do jeho dětského mozku a také pár tipů, jak to jako rodič všechno vydržet :)

Workshop se uskuteční v naší nové levandulové třídě pro děti od 6 do 18 měsíců. Více info na http://www.gokids.cz/centra/go-kids-centrum-brno-pro-rodice-workshopy#eq . Přijďte se podívat :)
Add a comment...

Post has attachment
Naše děti - to nejlepší pro nejmenší
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded