Profile

Cover photo
NapoleonCat.com
35 followers|23,307 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

NapoleonCat.com

Shared publicly  - 
 
NapoleonCat got featured by SITEIMPULSE® marketing agency as one of the top tools for e-marketers. We really appreciate it!
Check the infographics presenting great compilation of useful web tools for people involved in internet marketing.
This year's edition of our list of web tools for people involved in internet marketing contains over 100 applications in 52 categories, divided into 9 groups. Compared to the last year, we added 11 new categories and updated some of the old ones.
1
Add a comment...

NapoleonCat.com

Shared publicly  - 
 
Instagram community has grown to more than 600M users with about 20% living in the United States.
Visit our blog to check Instagram users demographics for specific state.
Instagram reaches more than 500M users each month. Almost 20% Instagrammers are from the US. Check the Instagram user demographics for the specific state fin the United States.
1
Add a comment...

NapoleonCat.com

Shared publicly  - 
 
Opracowaliśmy ranking najpopularniejszych perfumerii i drogerii na Facebooku.
W przeprowadzonej analizie uwzględniliśmy marki, które prowadzą sprzedaż w kanale tradycyjnym, a w swojej ofercie posiadają kosmetyki różnych producentów. Sprawdziliśmy również ,które z wymienionych drogerii i perfumerii najbardziej angażowały swoich fanów w listopadzie oraz jakie rodzaje postów wykorzystywały najczęściej. Zapraszamy na nasz blog do zapoznania się z rankingiem. 
 ·  Translate
Zbliżający się okres świąteczny, w którym tradycją stało się obdarowywanie bliskich prezentami, skłonił nas do analizy marek perfumerii i drogerii na Facebooku. W końcu kosmetyki i perfumy są bardzo często wybieranym upominkiem, a sklepy drogeryjno-kosmetyczne są w Polsce największym kanałem...
1
Add a comment...

NapoleonCat.com

Shared publicly  - 
 
Want to boost engagement on your Facebook page? Check out this article with some tips on how to do it. You will find out why it’s worth to post exclusive and user-generated content, analyze your performance, track your competitors and much more.

And what are your tips? :)
Facebook, with 1.18 billion active users (on average for September 2016), is the main social media channel for many businesses and even one of the key components of their marketing strategies. About 3 years ago the platform provided a really easy way to get to the target audience organically...
1
Add a comment...

NapoleonCat.com

Shared publicly  - 
 
Z Instagrama w Polsce korzysta już 2.9 mln użytkowników. Aż 62% stanowią kobiety, zaś najliczniejszą grupą wiekową, stanowiącą 45% wszystkich instragramowiczów, są osoby pomiędzy 18-24 rokiem życia.
 ·  Translate
W Polsce z Instagrama korzysta już 2.9M użytkowników. To o pół miliona więcej niż w sierpniu 2016. Nadal zdecydowaną większość, bo aż 62%, stanowią kobiety. Wśród instagramowiczów w Polsce obserwujemy spadek udziału najmłodszej grupy. W sierpniu 2016 użytkownicy w przedziale wiekowym 13-17...
1
Add a comment...

NapoleonCat.com

Shared publicly  - 
 
Jakie zmiany zostały wprowadzone w mediach społecznościowych w minionym tygodniu?
Instagram wprowadził transmisje na żywo w Instagram Stories oraz znikajace wiadomości w Instagram Direct. Facebook usprawnia swoją wyszukiwarkę oraz testuje możliwość znalezienia najbliższych dostępnych sieci Wi-Fi.
 ·  Translate
O nieoficjalnych testach transmisji na żywo w Instagram Stories wspominaliśmy już pod koniec października w artykule z cyklu #SMupdate . Jak wówczas Instagram nie komentował tych informacji, tak na początku minionego tygodnia potwierdził na swoim blogu, że Go Insta i znikające wiadomości w...
1
Add a comment...

NapoleonCat.com

Shared publicly  - 
 
Kto jest najpopularniejszy na Google+ w Polsce? Które konta cieszą się największym zainteresowaniem na Facebooku, Instagramie, Twitterze, YouTube i Google+? Które profile mają najbardziej zaangażowanych i aktywnych fanów?

Zapraszamy do zapoznania się z opracowanym przez nas rankingiem 10 najpopularniejszych kont w wybranych mediach społecznościowych w Polsce w 2016.
 ·  Translate
Styczeń już w pełni, więc to dobry czas na podsumowanie minionego roku w mediach społecznościowych. Sprawdziliśmy, jakie profile cieszyły się największym zasięgiem na koniec 2016, kto w ciągu minionego roku pozyskał najwięcej zainteresowanych, jakie kategorie były najpopularniejsze w konkretnych...
1
Add a comment...

NapoleonCat.com

Shared publicly  - 
 
We've introduced new automatic moderation options for Facebook pages. Now NapoleonCat will automatically detect keywords or specific Facebook content type and hide user abusive comments or posts to your page.
Check the other new functionalities within automatic moderation rules to Facebook content available in NapoleonCat.
Moderating user messages on Facebook pages is probably the most time consuming and demanding task for social media marketing teams. More so if you promote your content or use so called "dark posts" as ads and have to deal with spam and other unsolicited messages in comments. To simplify this job...
1
Add a comment...

NapoleonCat.com

Shared publicly  - 
 
We’ve just redesigned social media Inbox to improve your experience and make it even more comfortable to moderate conversations in NapoleonCat. We also introduced a new feature – email consultation. Now you can send an e-mail to appropriate person (not necessarily NapoleonCat user) to ask for consultation regarding content you moderate.
Have you already tried it?

We've just redesigned social media inbox to improve your experience and make it even more comfortable to moderate conversations in NapoleonCat. We also introduced a new feature - sending a note option. So now you may ask for consultation regarding content you moderate by instantly sending an...
1
Add a comment...

NapoleonCat.com

Shared publicly  - 
 
„Hasztagi to dobra taktyka zdobywania nowych fanów. My jej jednak nie stosujemy”.
Zatem jak @sucharcodzienny zdobył ponad milion obserwujących na Instagramie? Skąd czerpie inspiracje do swoich sucharów :) ?
Pomysłodawcy projektu uchylają nam rąbka tajemnicy swojego sukcesu w mediach społecznościowych.
 ·  Translate
Suchar Codzienny to król “polskiego” Instagrama, którego pod względem liczby obserwujących wyprzedza jedynie światowa gwiazda futbolu – Robert Lewandowski. Jak zdobyli ponad półtoramilionową rzeszę fanów w mediach społecznościowych i z jakimi wyzwaniami muszą się na codzień mierzyć? O tym...
1
Add a comment...

NapoleonCat.com

Shared publicly  - 
 
Przedstawiamy ranking najpopularniejszych marek elektronicznych na Facebooku w Polsce. W opracowaniu analizujemy strony z największą liczbą fanów oraz sprawdzamy które posty w listopadzie wywołały największe zaangażowanie fanów.
 ·  Translate
Ranking najpopularniejszych marek elektronicznych na Facebooku w Polsce otwiera Samsung, deklasując konkurentów. Strona @Samsung Polska zgromadziła już prawie 1.4 mln fanów, zaś @Telefony Samsung zbliża się do granicy 1 mln. Na trzecim miejscu uplasowała się strona @PlayStation Polska, lubiana...
1
Add a comment...

NapoleonCat.com

Shared publicly  - 
 
Z błyskiem w oku przygotowaliśmy ranking polskich marek jubilerskich na Instagramie. Zapraszamy do zapoznania się z najpopularniejszymi kontami prezentujących biżuterie polskiej produkcji.
 ·  Translate
Wielkimi krokami wkraczamy w okres przedświąteczny, wir przygotowań i zakupowe szaleństwo. Jednym z bardzo częstych pomysłów na prezent jest biżuteria. Złota, srebrna, z bursztynu, drewna, z dodatkiem żywicy... Autorstwa indywidualnych artystów i dużych firm jubilerskich, wykonana ręcznie lub z...
1
Add a comment...
Story
Tagline
Conquer social media with NapoleonCat.com - analytics, publishing and moderation platform for Facebook, Google+, Twitter, Instagram and YouTube.
Introduction
Conquer social media with NapoleonCat.com.
Contact Information
Contact info
Phone
+48 22 378 32 99
Email
Address
ul. Lucjana Rydla 52A, Warsaw, Poland