Profile cover photo
Profile photo
Nakliye Market
85 followers -
Evden eve nakliyatta en avantajlı sistem
Evden eve nakliyatta en avantajlı sistem

85 followers
About
Nakliye Market's interests
Nakliye Market's posts

Post has attachment
https://www.nakliyemarket.com/Haberler-Evden-Eve-Nakliyat-Ve-Musteri-Memnuniyeti-23 Günümüzde hızla büyüyen sektörlerden bir tanesi Evden Eve Nakliyat sektörüdür. Şehirlerimizin hızla büyümesi , yeni oturuma açılan mahalleler, yeni kurulan siteler Evden Eve Nakliyat sektörü için büyük potansiyel ve talep oluşturmaktadır. Bu büyük talep karşısında irili ufaklı bir çok nakliye işletmesi rekabet halindedir. Doğal olarak rekabet halinde bulunan Evden Eve Nakliyat işletmelerinin hepsi aynı kapasitede ve aynı kalitede değildir. Araç büyüklükleri, araçların yaşları, ekipmanların yeterli olup olmadıkları, personelin deneyimleri, profesyonel yönetici bulunup bulunmadığı ve bir çok değerlendirme kriterleri açısından işletmeler farklı farklıdır.
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
NAKLİYE FİYAT TEKLİFİ AL
http://www.nakliyemarket.com
Nakliye Market Nakliye talebi olan kişi ve kurumları
Kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet sunan nakliye işletmelerine ulaştırmaktadır.
Nakliye Market aracılığı ile değişik eşya ve mesafeler içeren taleplerinize cevap verebilecek nakliye işletmelerinden alternatifli teklifler alabilmektesiniz.
Özellikle BOŞ KAMYON modülünü kullanarak hızlı ve ekonomik nakliye hizmeti alabilirsiniz.
Nakliye talepleriniz için Kolay Teklif Alma sistemini kullanarak Nakliye İşletmeleriyle anlaşma sağlayabilirsiniz. Nakliye Fiyat Teklifi Al sistemi ile hem hızlı hem de ekonomik nakliye hizmeti alabilirsiniz.
Nakliye Market müşterilerinin daha kaliteli ve ekonomik hizmet almasına katkı sunarken, platforma üye olan Nakliye İşletmelerinin pazar paylarını büyütmelerine destek olmaktadır.


Post has attachment

Post has attachment
EVDEN EVE NAKLİYAT İŞLETMELERİ NASIL ÇALIŞIYOR ?
http://www.nakliyemarket.com
Günümüzde hayatımızı kolaylaştıran hizmetlerden bir tanesi evden eve nakliyat işi ve nakliyat işletmeleridir. Ev taşınması ihtiyacında nakliye işletmeleri başından sonuna kadar taşınma sorumluluğunu üstlenmektedir. Talep edilmesi halinde taşınacak eşyalar yine nakliye işletmesinin personeli tarafından sökülmekte, ambalajlanmakta ve taşınma sonrasında kurulumları yapılarak ilgili yere konumlandırılmaktadır. Ayrıca talep edilmesi durumunda sigortalı taşımacılık, şehirler arası taşımacılık , asansörlü taşımacılık , depo hizmeti ve benzer bir çok hizmet sunulmaktadır.
Nakliye işletmelerinin nakliye işinde kullandığı ekipman ve donanımlar eşyaların zarar görmesini engeller ve koruma sağlar mahiyettedir. Nakliyat işletmelerinin personeli kendi yeterliliğine göre iş bölümü yapmaktadır. Taşıması yapılacak eşyaların sökülmesi , buna mukabil yeni evde montajının yapılması talep ediliyorsa nakliyat işletmesi bu konuda kalifiye personelini hazır bulundurmalıdır. Nakliyesi yapılacak ev eşyalarının kaybolması , kırılması , ezilmesi, veya benzer bir sebeple zayi olması nakliye işletmesinin sorumluluğundadır.
Tüm bu gelişmeler modern hayatın bize sunduğu kolaylıklardır. Nakliye işletmeleri düşük ücretlerle bizleri büyük zahmetlerden kurtarmaktadır.
Dışarıdan bakıldığı zaman üç aşağı beş yukarı aynı gibi gözükse de müşteri memnuniyeti açısından evden eve nakliyat yapan işletmelerin kapasiteleri ve sundukları hizmetin kalitesi çok farklılıklar oluşturabiliyor. Her şeyden önce kurumsallaşma sürecinde işletmeler farklıdırlar. Kimi nakliye işletmelerinin mazisi çok eskiye dayanmakta kimisi ise nakliye işlerine çok yeni başlamıştır. Tabi ki bu firmaların kapasiteleri, hizmet kaliteleri ve müşteriye yaşatacakları memnuniyet farklı farklı olacaktır. Diğer önemli farklar ; araç kapasiteleri ve yeniliği ile alakalıdır. Kimi nakliye işletmesinin araç parkı çok büyük ve çeşitliyken kimi nakliye işletmesinin araçları az ve küçük olabilir. Araç sayısı az ve araçları küçük olan işletmeler gelen talebi karşılamakta yetersiz kalacaklardır. En önemli unsur ise çalışan elemanların nakliyat işinde deneyimli olup olmadıklarıdır. Konusunda uzmanlaşmış bir nakliyat işletmesinin en büyük avantajı deneyimli personel ve yöneticiler çalıştırabiliyor olmasıdır.
Nakliye Market bu farklılıklar içerisinde Evden Eve Nakliyat hizmeti alacak olan kişi ve kurumlara kurumsallaşmış nakliyat işletmelerini tavsiye etmektedir. www.nakliyemarket.com platformundan ihtiyacınıza cevap verebilecek, kaliteli, güvenli ve ekonomik hizmet alabileceğiniz nakliyat işletmelerine ulaşabilmektesiniz.Post has attachment
İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT
İzmir ilimiz kısa bir zamanda inanılmaz büyüdü ve kalabalıklaştı. Eğitim amacıyla , tayin dolayısıyla , iş kurmak için veya göç aldığından dolayı her geçen gün İzmir’imiz bir çok kişi geliyor. Nüfus artışından dolayı yeni yeni bir çok ev yapılıyor site yapılıyor ve mahalleler oturuma açılıyor. Bu gelişmeler neticesinde İzmir Evden Eve Nakliyat hizmetlerine büyük bir talep oluşuyor. Günümüzde İzmir de evden eve nakliyat işi her geçen gün artarak devam etmektedir. Doğal olarak bu talebe cevap verme gayreti içinde olan bir çok nakliyat işletmesi birbiriyle rekabet halindedir.
Rekabet kaliteyi beraberinde getirse de yine de bilindik ve kurumsallaşmış nakliye işletmelerinden hizmet almakta fayda vardır. Sektörde kurumsallaşmış müşteri memnuniyeti oluşturan nakliye işletmeleri olduğu gibi gelen taleplere cevap vermekte zorlanan , müşterilerini üzen işletmelerde bulunmaktadır. Hatta halen korsan taşımacılık yapan ve güven konusunda sıkıntılı durumların yaşandığı da bilinmektedir. Bu çerçevede ihtiyaç sahiplerimin güvenli , kaliteli ve ucuz hizmet alabilmelerine katkıda bulunmak amacıyla Nakliye Market kurumsallaşmış nakliye işletmelerini www.nakliyemarket.com hizmet platformunda ilan etmektedir. Nakliye Market aracılığıyla ihtiyacınıza layığı ile cevap verebilecek nakliye işletmelerinden alternatifli teklifler alabilir ve nakliye işletmesinin verdiği hizmeti derecelendirebilirsiniz.


NAKLİYE FİYAT TEKLİFİ AL
http://www.nakliyemarket.com
Günümüzde rekabetin en yoğun yaşandığı sektörlerden bir tanesi nakliyat sektörüdür. Ulaşım imkanlarının artması , yatırım ve ticaret hacminin büyümesi, ulusal ve uluslararası rekabet yoğunlaşması neticesinde nakliyat sektörüne büyük bir talep oluşmaktadır. Bu taleple beraber nakliyesi yapılacak malların beklemeye tahammülünün olmaması sebebiyle nakliyat işleri hızlı ilerlemektedir. Nakliyat anlaşmalarının yapılmasında kamyon veya tırların güzergahları , doluluk oranları vb etmenler belirleyici olmaktadır. Kimi zaman daha düşük ücretle yapılabilecek nakliyat işleri zamanında anlaşma yapılamaması sebebiyle büyük maliyetler oluşturabilmektedir.
Bu nedenle nakliyat hizmeti alacak işletmelerle nakliyat hizmeti sunan işletmelerin iletişim içinde olabilmeleri ve ihtiyaç anında anlaşma sağlayabilmeleri önemlidir. Nakliye Market platformu nakliyat hizmeti sunan kurumsal işletmeleri platformda yayınlayarak güzergah durumlarını, gidiş, dönüş tarihlerini, boş/doluluk durumlarını görebilmenize yardımcı olmaktadır. Nakliye Market hizmet platformunda “Nakliye Fiyat Teklifi Al” bölümünden ihtiyaca cevap verebilecek kurumsal nakliye işletmelerine ulaşabilir ve alternatifli fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Wait while more posts are being loaded