Profile cover photo
Profile photo
Nadruki Reklamowe Michał Strzelewicz
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Nowy produkt w ofercie. Długopis metalowy z uchwytem na smartfona.
Sprawdź na http://www.nadrukireklamowe.com.pl/dlugopisy.html
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkiego najlepszego :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zbliża się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czy balony z nadrukiem się przydadzą? Oczywiście tak:) Ale koniecznie balony w kształcie serca. Pośpiesz się, niebawem zadzwoni ostatni dzwonek aby zamówić na finał balony z nadrukiem.
www.nadrukireklamowe.com.pl/balony.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozszerzyliśmy ofertę na torby papierowe o nowe wersje kolorystyczne. Mamy nadzieję że nowa kolorystyka zadowoli naszych klientów i dopełni naszą ofertę na torby papierowe z nadrukiem w niespotykanych barwach.
Zapraszamy na www.nadrukireklamowe.com.pl/torby-papierowe-z-nadrukiem.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy torby bawełniane z nadrukiem. Dostępne w naszej ofercie od dnia dzisiejszego! Oferujemy torby bawełniane w naturalnym beżowym kolorze oraz barwione. Mamy torby w wersji z długimi uszami około 75 cm, oraz z krótkimi około 35 cm. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. www.nadrukireklamowe.com.pl/torby-bawelniane-materialowe.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy reklamówki z Twoim nadrukiem. Są to standardowe worki foliowe wielokrotnego użytku. Dostępne w różnych rozmiarach oraz kolorach. Zapraszamy na www.nadrukireklamowe.com.pl/reklamowki.html
Photo
Add a comment...

Zapraszamy do naszego sklepu oferującego gadżety odblaskowe.
Mamy duży wybór na kamizelki odblaskowe przeznaczone dla dorosłych, inaczej nazywane kamizelki ostrzegawcze lub kamizelki BHP. Zapraszamy również na zakupy najmłodszych. Posiadamy bardzo szeroką gamę kamizelek odblaskowych dla dzieci. Na wszystkich kamizelkach możemy wykonać dowolny nadruk w dowolnym miejscu.
Polecamy też drobne gadżety odblaskowe z nadrukiem logo przedszkola, szkoły. Z drobiazgów oferujemy między innymi bardzo praktyczne samozaciskowe opaski odblaskowe. Posiadamy również mnóstwo breloków odblaskowych w różnych kształtach. Wejdź i sprawdź:
www.kamizelkaodblaskowa.pl
Add a comment...

Post has attachment
Kamizelki odblaskowe dla dzieci.
Zadbajmy aby nasze pociechy były bezpieczne i widoczne na drodze. Polecamy kamizelki odblaskowe dla dzieci z własnym nadrukiem. Część kamizelek ma już wesołe nadruki, na innych możemy wykonać Państwa nadruk. Może to być imię dziecka, nazwa lub logo szkoły, przedszkola lub dowolna grafika.
Szczegóły oferty na:
www.kamizelkaodblaskowa.pl/kamizelki-odblaskowe-dla-dzieci
Photo
Photo
31.01.2017
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Kamizelki odblaskowe z Twoim nadrukiem.
W naszym sklepie polecamy kamizelki odblaskowe dla dorosłych z indywidualnym nadrukiem reklamowym. Może to być hasło reklamowe slogan reklamowy, logo firmy, imię lub pełniona funkcja. Jesteśmy w stanie wykonać każdy nadruk. W sklepie każdy może samemu wycenić kamizelki po wyborze odpowiedniej techniki druku oraz planowanego nakładu.
Kamizelki odblaskowe, kamizelki ostrzegawcze czy też bhp, nazw wiele produkt ten sam. Pamiętajmy, aby zapewnić odpowiednią ochronę i poprawę widoczności swoich pracowników na drodze, budowie lub placu, musimy ich ubrać w odzież z elementami odblaskowymi. Doskonałym rozwiązaniem są kamizelki odblaskowe które można założyć nawet na zimową kurtkę.
Zapraszamy na stronę z kamizelkami dla dorosłych:
www.kamizelkaodblaskowa.pl/kamizelki-odblaskowe-dla-doroslych
Photo
Photo
31.01.2017
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Długopisy reklamowe - tani ale skuteczny i cieszący się zainteresowanie gadżet. Długopisy z nadrukiem Twoich danych teleadresowych lub loga, będą codziennie przypominały klientom o Twojej firmie.
Na naszej stronie do wyboru ponad 40 modeli. Na długopisach drukujemy od jednego koloru do nadruków wielokolorowych. Nie mamy ograniczenia w liczbie drukowanych kolorów, ponieważ do dyspozycji mamy plotery uv na których wykonujemy długopisy z nadrukiem. Jest to cyfrowy druk bezpośredni.
http://www.nadrukireklamowe.com.pl/dlugopisy.html
Zapraszamy.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded