Profile

Cover photo
Verified local business
NET-COM Tomasz Łaguna
Computer Consultant
Today 10AM–2PM
4 followers|52,028 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

NET-COM Tomasz Łaguna

Shared publicly  - 
 
Firma NET-COM w dniach 24.12.2014 (od godz. 14:00) - 26.12.2014 jest nieczynna
Wszystkie sprawy z tych dni będą realizowane w następnym dniu roboczym.

Dziękując za zaufanie i współpracę życzymy Państwu zdrowych, spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia oraz powodzenia w realizowaniu wszystkich planów w nadchodzącym Nowym Roku.
 ·  Translate
1

NET-COM Tomasz Łaguna

Shared publicly  - 
 
Z okazji Świąt Wielkanocy składamy
wszystkim Klientom najlepsze życzenia.
Niech ten szczególny okres będzie
czasem zadumy, wyciszenia, wypoczynku
i prawdziwej radości.
W imieniu swoim, i pracowników naszej firmy
życzy NET-COM
 ·  Translate
1

NET-COM Tomasz Łaguna

Shared publicly  - 
 
Szanowne kobiety!

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, który przypada dzisiaj, 8 marca! Życzymy Wam, drogie Panie, bezgranicznego szczęścia, ciepła rodzinnego i powodzenia, niewyczerpalnej energii i wiary w lepsze jutro !

Niech podniosły nastrój budzącej się wiosny Was nie opuszcza, a Wasze uśmiechy oświecają drogę ku szczytom! Niech Wasze plany , nawet, pozornie, najbardziej niemożliwe, stają się rzeczywistością, bo na to zasługujecie, czyniąc ten świat lepszym i piękniejszym!

Wszystkiego najlepszego życzy NET-COM
 ·  Translate
Szanowne kobiety! Najserdeczniejsze życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, który przypada dzisiaj, 8 marca! Życzymy Wam, drogie Panie, bezgranicznego szczęścia, ciepła rodzinnego i powodzenia, niewyczerpalnej energii i wiary w lepsze jutro ! Niech podniosły nastrój budzącej się wiosny ...
1

NET-COM Tomasz Łaguna

Shared publicly  - 
1
Have them in circles
4 people
Monika Łaguna's profile photo
Tomasz Łaguna's profile photo
Krzysztof Łaguna's profile photo

NET-COM Tomasz Łaguna

Shared publicly  - 
Informujemy, że dnia 27.06.2015 i 29.06.2015 Biuro NET-COM będzie nieczynne. Wszystkie pilne sprawy prosimy zgłaszać pod numerem serwisowym 517 769 168 będą one realizowane w pierwszym roboczym dniu. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. NET-COM Tomasz Łaguna. Posted in Uncategorized.
1

NET-COM Tomasz Łaguna

Shared publicly  - 
 
Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą na rok 2015 - http://www.net-com.homeip.pl/oferta/promocja12015/
 ·  Translate
Bełda, Biebrza, Bobry, Bogusze, Bukowo, Budy, Chojnówek, Cyprki, Czarna Wieś, Danowo, Długochorzele, Dreństwo, Dybowo, Dybówko, Dziarniki, Elżbiecin, Flesze, Glinki, Gorczyce, Grajewo, Kacprowo, Karwowo, Kobylin, Kobylinek, Kołaki, Konopki, Konopki-Kolonie, Kosiły, Koszarówka, Krupin, Kurejwa, ...
1

NET-COM Tomasz Łaguna

Shared publicly  - 
 
Poszukujemy osoby na stanowisko – Informatyk/monter

Zakres obowiązków:

• montaż zestawów klienckich (praca na wysokościach)
• monitorowanie systemów IT oraz usuwanie awarii
• obsługa i diagnozowanie uszkodzeń sprzętu informatycznego
• utrzymanie stanu technicznego sieci
• instalacja oraz konfiguracja sprzętu komputerowego i oprogramowania

Wymagania:

• wykształcenie: średnie lub techniczne informatyczne
• znajomość zagadnień z zakresu: funkcjonowania sieci lokalnych
• zdolności analitycznego myślenia i szybkiego, samodzielnego rozwiązywania problemów
• staranność i odpowiedzialność w realizacji codziennych zadań
• komunikatywność
• umiejętność działania w sytuacjach stresowych
• prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

• znajomość obsługi urządzeń Mikrotik, Ubiquiti
• doświadczenie zawodowe

CV proszę kierować na adres net-com@homeip.pl lub do biura NET-COM (ul. Wojska Polskiego 6/21, 19-200 Grajewo)
 ·  Translate
1
Contact Information
Map of the business location
Wojska Polskiego 6 19-200 Grajewo Poland
Wojska Polskiego 6PLpodlaskieGrajewo19-200
+48 86 261 13 77net-com.homeip.pl
Computer ConsultantToday 10AM–2PM
Saturday 10AM–2PMSunday ClosedMonday 10AM–5PMTuesday 10AM–5PMWednesday 10AM–5PMThursday 10AM–5PMFriday 10AM–5PM
Witam na naszej stronie

Firma NET-COM Tomasz Łaguna działa na rynku od dnia 01.07.2009 r. Forma prawna działalności to osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą. Firma jest przedsiębiorstwem niezależnym, tj. nie istnieją żadne powiązania kapitałowe ani osobowe z innymi przedsiębiorstwami. Firma jest zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych UKE od 03.08.2009 r. pod numerem 8480.

NET-COM Tomasz Łaguna jest jedną z nielicznych firm świadczącą usługi dostępu do szerokopasmowego Internetu droga radiową na lokalnym rynku. Infrastruktura sieci, dzięki której dostarczany jest sygnał internetowy do odbiorców, została wybudowana przez Właściciela firmy – Tomasza Łagunę przy współpracy wykwalifikowanych pracowników. W chwili obecnej sieć liczy 12 nadajników, które umieszczone są na blokach, budynkach mieszkalnych i oświatowych. Wybudowana sieć umożliwia świadczenie usług dostępu do Internetu w technologii radiowej 2,4GHz i 5GHz.

Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena. Zamówienie usług trwa tylko kilka minut. Nasza oferta stale się poszerza o nowe propozycje związane z obsługiwanymi przez nas klientami. Rozwijamy działalność na terenia miasta Grajewo jak i jego okolicach o nowy zakres usług, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Dlatego dużo czasu poświęcamy na rozwój naszej infrastruktury, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym Klientów poziomie.

Naszym zasięgiem obejmujemy już takie miejscowości jak:
Bełda, Biebrza, Bobry, Bogusze, Bukowo, Budy, Chojnówek, Cyprki, Czarna Wieś, Danowo, Długochorzele, Dreństwo, Dybowo, Dybówko, Dziarniki, Elżbiecin, Flesze, Glinki, Gorczyce, Grajewo, Kacprowo, Karwowo, Kobylin, Kobylinek, Kołaki, Konopki, Konopki-Kolonie, Kosiły, Koszarówka, Krupin, Kurejwa, Kurejewka, Kurki, Kurzątki, Łazarze, Łękowo, Marchewki, Marecki, Miecze, Miłusze, Niedźwiedzkie, Opartowo, Pieńczykowo, Ostrykół, Osiedle Leśne (gm. Prostki), Popowo (gm. Grajewo), Popowo (gm. Prostki), Prostki, Przestrzele, Rajgród, Rybczyzna, Rydzewo, Sikora, Skrodzkie, Sokółki, Sołtmany, Stoczek, Szymany, Szymany-Kolonie, Śniepie, Toczyłowo, Turczyn, Lipińskie Małe, Uścianki, Wojdy, Wojewodzin, Woźnawieś, Wólka Mała, Zawady-Tworki . . .

* Jeżeli nie obejmujemy jeszcze Państwa miejscowości zasięgiem to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą gdyż chętnie zrobimy wszystko co jest w naszej mocy, aby to uczynić.

Google+ URL
People
Have them in circles
4 people
Monika Łaguna's profile photo
Tomasz Łaguna's profile photo
Krzysztof Łaguna's profile photo
Write a review
Review Summary
2 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
Your Activity
All reviews
NET-COM Tomasz Łaguna's profile photo
NET-COM Tomasz Łaguna
2 years ago
Firma NET-COM Tomasz Łaguna działa na rynku od dnia 01.07.2009 r. Forma prawna działalności to osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą. Firma jest przedsiębiorstwem niezależnym, tj. nie istnieją żadne powiązania kapitałowe ani osobowe z innymi przedsiębiorstwami. Firma jest zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych UKE od 03.08.2009 r. pod numerem 8480. NET-COM Tomasz Łaguna jest jedną z nielicznych firm świadczącą usługi dostępu do szerokopasmowego Internetu droga radiową na lokalnym rynku. Infrastruktura sieci, dzięki której dostarczany jest sygnał internetowy do odbiorców, została wybudowana przez Właściciela firmy – Tomasza Łagunę przy współpracy wykwalifikowanych pracowników. W chwili obecnej sieć liczy 12 nadajników, które umieszczone są na blokach, budynkach mieszkalnych i oświatowych. Wybudowana sieć umożliwia świadczenie usług dostępu do Internetu w technologii radiowej 2,4GHz i 5GHz.
• • •
Krzysztof S
2 years ago
Jedna z najgorszych firm działających na rynku usług udostępniania internetu. W umowie zawarte jest, że oferują stały dostęp do internetu 24h na dobę. Rzeczywistość jest taka, że bardzo często internetu nie ma. Bo to prąd zabrali bo to coś innego się zepsuło i tak w kółko. W grach bardzo często występują lagi. W rozmowach telefonicznych są nie uprzejmi i jak zwraca się im uwagę, że coś jest nie tak to w odpowiedzi słyszy się: to proszę rozwiązać z nami umowę. Szczyt chamstwa. Uważam, że taka firma nie powinna istnieć i odradzam każdemu nowemu klientowi ich usługi a obecnym radzę przyjrzeć się za co płacą. Bo dla mnie jeśli usługa dostępu jest całodobowa to w ich zasranym interesie jest doprowadzenie usług do takiego stopnia aby klient był zadowolony. A oni zablokowali mi nawet możliwość komentowania ich działań i firmy na swojej stronie internetowej oraz na profilu FB. Pisząc ten tekst po wielokrotnym sprawdzeniu połączenia internetowego z 8Mb/s (taką prędkość powinienem mieć stałą) jest w okolicach 0.7 Mb/s w porywach do 1,3 Mb/s. Ale im zapłacić trzeba za usługę do 8Mb/s. Nie polecam!!!
• • •
Response from the owner - 2 years ago
W zaistniałej sytuacji wypowiedzenie umowy, które zostało Panu zaproponowane w dniu dzisiejszym jest jedyną rozsądną decyzją jaką powinien Pan podjąć. Jeżeli nie jesteśmy w stanie sprostać Pana oczekiwaniom od ponad trzech lat-czas najwyższy na MĘSKĄ decyzję! Nic na siłę! Nie będziemy walczyć o klienta i obiecywać stałego dostępu do Internetu, jeżeli taka opcja jest nieosiągalna. Nie dajemy "pustych obietnic"! Niech nie daję się Pan dłużej naciągać przez firmę NET-COM! Jeżeli jesteśmy najgorszą z firm to w takim razie mało jeszcze miał Pan do czynienia ze światem zewnętrznym i otaczającą nas rzeczywistością... Nie będziemy Pana na siłę zatrzymywać (czego nigdy nie robiliśmy!), niech da Pan szansę poznać się innym firmom-na pewno tylko czekają na Pana-klienta idealnego! Bardzo serdecznie zapraszamy do biura firmy NET-COM w celu podpisania odpowiednich dokumentów. Ukrócimy w ten sposób Pana męki, jeżeli Pan sam nie wie jak rozwiązać swój problem... Pozdrawiamy i do zobaczenia:)!