Profile

Cover photo
Verified local business
NET-COM Tomasz Łaguna
Computer Consultant
Today 10AM–5PM
4 followers|101,319 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

NET-COM Tomasz Łaguna

Shared publicly  - 
1

NET-COM Tomasz Łaguna

Shared publicly  - 
 
Firma NET-COM w dniach 24.12.2014 (od godz. 14:00) - 26.12.2014 jest nieczynna
Wszystkie sprawy z tych dni będą realizowane w następnym dniu roboczym.

Dziękując za zaufanie i współpracę życzymy Państwu zdrowych, spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia oraz powodzenia w realizowaniu wszystkich planów w nadchodzącym Nowym Roku.
 ·  Translate
1

NET-COM Tomasz Łaguna

Shared publicly  - 
Informujemy, że dnia 27.06.2015 i 29.06.2015 Biuro NET-COM będzie nieczynne. Wszystkie pilne sprawy prosimy zgłaszać pod numerem serwisowym 517 769 168 będą one realizowane w pierwszym roboczym dniu. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. NET-COM Tomasz Łaguna. Posted in Uncategorized.
1
Contact Information
Map of the business location
Wojska Polskiego 6 19-200 Grajewo Poland
Wojska Polskiego 6PLGrajewo19-200
+48 86 261 13 77net-com.homeip.pl
Computer ConsultantToday 10AM–5PM
Tuesday 10AM–5PMWednesday 10AM–5PMThursday 10AM–5PMFriday 10AM–5PMSaturday 10AM–2PMSunday ClosedMonday 10AM–5PM
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
2 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Krzysztof S's profile photo
Krzysztof S
3 years ago
Jedna z najgorszych firm działających na rynku usług udostępniania internetu. W umowie zawarte jest, że oferują stały dostęp do internetu 24h na dobę. Rzeczywistość jest taka, że bardzo często internetu nie ma. Bo to prąd zabrali bo to coś innego się zepsuło i tak w kółko. W grach bardzo często występują lagi. W rozmowach telefonicznych są nie uprzejmi i jak zwraca się im uwagę, że coś jest nie tak to w odpowiedzi słyszy się: to proszę rozwiązać z nami umowę. Szczyt chamstwa. Uważam, że taka firma nie powinna istnieć i odradzam każdemu nowemu klientowi ich usługi a obecnym radzę przyjrzeć się za co płacą. Bo dla mnie jeśli usługa dostępu jest całodobowa to w ich zasranym interesie jest doprowadzenie usług do takiego stopnia aby klient był zadowolony. A oni zablokowali mi nawet możliwość komentowania ich działań i firmy na swojej stronie internetowej oraz na profilu FB. Pisząc ten tekst po wielokrotnym sprawdzeniu połączenia internetowego z 8Mb/s (taką prędkość powinienem mieć stałą) jest w okolicach 0.7 Mb/s w porywach do 1,3 Mb/s. Ale im zapłacić trzeba za usługę do 8Mb/s. Nie polecam!!!
• • •
Response from the owner - 3 years ago
W zaistniałej sytuacji wypowiedzenie umowy, które zostało Panu zaproponowane w dniu dzisiejszym jest jedyną rozsądną decyzją jaką powinien Pan podjąć. Jeżeli nie jesteśmy w stanie sprostać Pana oczekiwaniom od ponad trzech lat-czas najwyższy na MĘSKĄ decyzję! Nic na siłę! Nie będziemy walczyć o klienta i obiecywać stałego dostępu do Internetu, jeżeli taka opcja jest nieosiągalna. Nie dajemy "pustych obietnic"! Niech nie daję się Pan dłużej naciągać przez firmę NET-COM! Jeżeli jesteśmy najgorszą z firm to w takim razie mało jeszcze miał Pan do czynienia ze światem zewnętrznym i otaczającą nas rzeczywistością... Nie będziemy Pana na siłę zatrzymywać (czego nigdy nie robiliśmy!), niech da Pan szansę poznać się innym firmom-na pewno tylko czekają na Pana-klienta idealnego! Bardzo serdecznie zapraszamy do biura firmy NET-COM w celu podpisania odpowiednich dokumentów. Ukrócimy w ten sposób Pana męki, jeżeli Pan sam nie wie jak rozwiązać swój problem... Pozdrawiamy i do zobaczenia:)!
NET-COM Tomasz Łaguna's profile photo
NET-COM Tomasz Łaguna
3 years ago
Firma NET-COM Tomasz Łaguna działa na rynku od dnia 01.07.2009 r. Forma prawna działalności to osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą. Firma jest przedsiębiorstwem niezależnym, tj. nie istnieją żadne powiązania kapitałowe ani osobowe z innymi przedsiębiorstwami. Firma jest zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych UKE od 03.08.2009 r. pod numerem 8480. NET-COM Tomasz Łaguna jest jedną z nielicznych firm świadczącą usługi dostępu do szerokopasmowego Internetu droga radiową na lokalnym rynku. Infrastruktura sieci, dzięki której dostarczany jest sygnał internetowy do odbiorców, została wybudowana przez Właściciela firmy – Tomasza Łagunę przy współpracy wykwalifikowanych pracowników. W chwili obecnej sieć liczy 12 nadajników, które umieszczone są na blokach, budynkach mieszkalnych i oświatowych. Wybudowana sieć umożliwia świadczenie usług dostępu do Internetu w technologii radiowej 2,4GHz i 5GHz.
• • •