Profile cover photo
Profile photo
NADOP - VÝROBA NÁBYTKU, a.s.
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Televizní hvězda CREATIVE. Kuchyně od společnosti NADOP ve známé televizní reklamě. Co na ni říkáte, sluší jí to?

https://www.youtube.com/watch?v=mBwm3_TWW3k
Add a comment...

Post has attachment
NOVINKA od společnosti NADOP!!

Sedací souprava COSETTE se Vám dokonale přizpůsobí. Jedná se o čalouněnou pohovku na vyšších nožičkách v retro stylu.
COSETTE nabízí možnost výběru velikosti opěrných polštářů, využijte jejich variabilnosti pro pohodlné sezení. Bukové masivní vysoké nožky lze vyrobit v mnoha odstínech, aby vhodně doplnila Váš interiér.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Realizace obývací sestavy Torino v luxusním pojetí. Černý a bílý lak. Zádový skleněný panel. Odvětrávací mřížky na techniku uzavřenou ve skříňkách. Minimalistické provedení a vzdušná kompozice, avšak zaplní celý interiér.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rustikální kuchyně mají i v dnešní moderní době své místo na trhu a jsou stále velmi oblíbené a nadčasové. Z takové tradiční kuchyně vyzařuje ta pravá domácí pohoda. Rustikální kuchyně jsou typické zdobnými prvky jako jsou zaoblená a frézovaná dvířka, mřížky, vitráže či různé malé zásuvky.

Klasická rustikální kuchyně je symbolem věrohodnosti. Důležitý je každý detail jednotlivých partií nábytku, skladba sestavy již při návrhu, užitý materiál a jeho zpracování. Podíl skutečné ruční práce je v tomto případě nezastupitelný. Nedá se nahradit sebedokonalejší technologií sériové výroby.

Luxusní rustikální kuchyně jsou vyrobeny z přírodních materiálů jako je masivní dřevo a kámen, nebo z fólií s dekory dřeva. I stylové kuchyně se vyznačují nejvyšší kvalitou zpracování a účelným uspořádáním dle ergonomických zásad, jsou vybaveny špičkovým kováním, doplňky a moderními spotřebiči v rustikálním stylu. Rustikální kuchyně na míru se může vyjímat nejen v klasickém, ale i moderním interiéru.
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Na co se zaměřit při plánování interiéru?
Na úplném začátku je třeba zjistit, co se klientovi líbí a co naopak ne. Jakému materiálu dává přednost, zda se nebojí experimentovat nebo je spíše konzervativní.
Informace o životním stylu celé rodiny, o potřebách a požadavcích jsou velmi důležité pro architekta, který spolu se zákazníkem pracuje na návrhu místnosti anebo celého interiéru.
Dostat se zákazníkovi takzvaně pod kůži a rozpoznat jeho vkus, to je základ, na kterém se dá stavět..... 
pokračování na http://www.nadop.cz/tipy-a-zajimavosti/planovani-interieru
Add a comment...

Post has attachment
Realizace kuchyně Magnific s unikátním výškově polohovatelným ostrůvkem, bílý metalický lak, obklad exotická dýha crazywood a lakovaný jídelní stůl. http://www.nadop.cz/…/luxu…/kuchyne/luxusni-kuchyne/magnific
Kuchyně MAGNIFIC je unikátní polohovatelným varným centrem. Středobodem je osvětlený výškově stavitelný ostrůvek s bezpečnostními prvky. Spotřebiče a úložné prostory jsou uschovány ve vestavěných skříních, tudíž nenarušují koncepci obytné kuchyně. Dvířka jsou dokončena metalickým lakem. Pracovní deska z umělého kamene, vyrobená z jednoho celku, je neobyčejná prosvětleným barovým pultíkem. Výškově stavitelná pracovní plocha kuchyňského bloku umožňuje optimální nastavení pracovní plochy v rozsahu 80 - 110 cm podle výšky postavy uživatele, podle potřeby práce ve stoje či vsedě na zvýšené pracovní židli, případně podle druhu prováděné činnosti.
PhotoPhotoPhotoPhoto
2015-10-16
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Otevřít skříňku bez úchytky a přitom zanechat linku krásně lesklou? V trendy kuchyni VALENCIE to není žádný problém! Speciální bezúchytkové otvírání úchopem za horní hranu Vám umožní pohodlný přístup do každé skříňky. Realizace lakované kuchyně Valencie a její další provedení je k vidění na http://www.nadop.cz/…/lakovane-ku…/lakovane-kuchyne/valencie
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
realizace kuchyní
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sedací souprava Gaja bílá kůže a Kira fialová
Photo
Photo
View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded