Profile cover photo
Profile photo
Národná Pokladnica
4 followers
4 followers
About
Národná Pokladnica's posts

Post has attachment
V našej ponuke sa objavila krásna novorazba slávneho toliara s motívom Márie Terézie. 

Post has attachment
Rekordná dražba bankovky z vojnového slovenského štátu sa odohrala na aukcii v Brne. Vydražená bola za 2,9 milióna českých korún (107 tis eur). Viac v článku

http://ekonomika.sme.sk/c/20364722/slovensku-50-korunu-vydrazili-za-viac-ako-100-tisic-eur.html?ref=trz

Post has attachment
Naša web stránka prešla veľkými zmenami smerom k väčšej prehľadnosti a pohodlnejšiemu nákupu s možnosťou bezpečnej elektronickej platby.
https://www.narodnapokladnica.sk/

Post has attachment
Predstavujeme Vám našu novú kolekciu - Najkrajšie klenoty Slovenska. Tematicky naväzuje na veľmi úspešnú zbierku zlatých dominánt Slovenska. Tento krát Vám prinášame medaily v krásnom 2-farebnom vyhotovení, ktoré vzniklo zušľachtením kombináciou zlatého a ružového zlata. Viac informácii na http://www.narodnapokladnica.sk/pamatnemedaily/najkrajsie-klenoty-slovenska

Post has attachment
Nepochybne predsedníctvo v Rade Európskej únie patrí k hlavným témam súčastného spoločensko - politického diania. My sme pre vás pri tejto príležitosti pripravili detailne spracovanú striebornú medailu navrhnutú majstrom svojho remesla - pánom Patrikom Kovačovským.Viac informácii o medaile nájdete na našom webe.

Post has attachment
Predstavujeme unikátnu kolekciu medailí s motívmi najvýznamnejších slovenských pamiatok a dominánt - ZLATÉ DOMINANTY SLOVENSKA.

Medaily s krásne prepracovanými detailnými motívmi su razené do 14-karátového zlata v najvyššej kvalite. Každá má priemer 18 mm. Jedná sa o limitovanú edíciu – pre Slovenskú republiku je k dispozícii 500 zbierok. Nájdete v nej zobrazenie napríklad majestátneho Kriváňa, svetoznámej Demänovskej jaskyne, Čičmian alebo slovenského folklóru.

Viac informácií nájdete na https://www.narodnapokladnica.sk/zlatedominanty

Post has attachment
Naša novinka do nového roku...Detailne spracovaný motív slávnej bratislavskej korunovácie na ručne pozlacovanej medaile

Post has attachment
Náš aktuálny TV spot...Viac o striebornej medaile na počesť Ľudovíta Štúra nájdete na www.vyrocie-stura.sk

Post has attachment
Pripravili sme pre vás úplne novú kolekciu slávnych malieb slovenských a českých autorov, ktoré sú vyobrazené na tehličkách s pozláteným rámom.
Tento koncept mal veľký úspech v iných krajinách, kde pôsobí skupina Samlerhuset Group BV, a preto sme sa rozhodli túto kolekciu vyvinúť a priniesť aj na náš trh. Veríme, že sa stretne s pozitívnym ohlasom.
Prvá tehlička nesie motív s portrétom Ľudovíta Štúra od Jozefa Klemensa. Viac na https://www.narodnapokladnica.sk/majstrovske-diela

Post has attachment
Najnovšie vydanie legendárnej investičnej mince Silver Eagle je už v našom portfóliu - tak ako každý rok...
Wait while more posts are being loaded