Profile cover photo
Profile photo
Myna Catering
3 followers -
İzmir catering firmaları arasında büyük farklar yaratan yaratıcı konseptleri ile müşterilerini memnun etmeyi bilen izmir catering şirketi.
İzmir catering firmaları arasında büyük farklar yaratan yaratıcı konseptleri ile müşterilerini memnun etmeyi bilen izmir catering şirketi.

3 followers
About
Myna Catering's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
uar katılımlarınızda müşteriniz ve misafirlerinize yapacağınız sunumların kaliteli ve özenli olması oldukça önemlidir. Fuar Organizasyonu ve Catering tecrübesi, hizmet odaklı çalışma anlayışı ve başarılı ekibiyle fuar sırasındaki en büyük destekçiniz olacaktır. Sınırsız tüketim politikasıyla hizmet veren tek catering firması olan Myna Catering ile maliyetlerinizi düşürebilir, düşük maliyetlerle kaliteli bir fuar hizmeti alabilirsiniz.
Yurt içi ve yurt dışı katılımcıların eşliğinde ticari mal ve hizmetlerin sergilendiği fuar organizasyonları, ziyaretçilerin ilgisini çekmek adına bazı süslemelere başvurmak suretiyle çok daha çekici ve eğlenceli bir hale bürünebilir. Fuarlarda yer alan standların süslenmesi, host ve hostesler aracılığıyla müşterilerin sıcak bir şekilde karşılanması ve müşterilerin ilgisini çekecek reklam balonlarının dağıtımı ve diğer fuar organizasyonu alanında farklılık oluşturmanıza ve ziyaretçilerin teveccühünü kazanmanıza yardımcı olabilir. Tüm bu meşakkatli işlemleri kişisel çaba ve çalışmalarınızla başarıyla gerçekleştirebilmek pek de mümkün olmadığından, yetkin bir organizasyon firmasıyla anlaşmak akılcı bir çözüm yolu olarak tercih edilebilir.

Post has attachment

Post has attachment
Çıtamız çok yüksekti. Nasıl olacak yerine, Neden olmasın diyerek başladık.

Başarı için takım ruhuna  inandık, uzmanlığa inandık, sağlıklı bilgi akışı ve şeffaflığa inandık, kurum içi ve dışı eğitimlerin önemine inandık. 7 koca yılın sonunda, saygın müşterilerimiz ; sayfalar dolusu referans listelerimiz; altından başarıyla kalktığımız, irili ufaklı yüzlerce organizasyonumuz oldu. Ne mutlu.
Kurallar çerçevesinde yemek yapmak ve bu yemekleri estetik sunumlar eşliğinde konuklarınıza ulaştırabilmek uzmanlık gerektirir. Önemseyin.
Kaliteli ürün,ekipman, tecrübe ve uzman personel birleşiminin bir ederi vardır. catering izmir Hakettiği değeri verin.

Post has attachment
En mutlu gününüzü şansa bırakmayın..
Kaliteli ve Yaratıcı Düğün organizasyonu için , Myna Catering organizasyon ve planlamada düşüncelerinizi ön planda tutarak , detaycı ve yaratıcı öneriler sunarak bu özel gününüzü hem siz hem misafirleriniz için unutulmaz kılıyor. Günceli yakalayan düğün organizasyonu konseptleri , titiz , planlı , dürüst çalışmayla kusursuz organizasyonlar için Myna catering yanınızda. Myna olarak sizlere izmir ve kuşadasındaki düğün mekanları seçeneklerimizle zahmetten kurtarıyor,hayalinizdeki düğün konseptini eşsiz düğün mekanlarımızda gerçeğe dönüştürüyoruz. İzmir’in ve Kuşadası’nın  en gözde mekanlarında ister yemyeşil bir ortamda kır düğünü ister denize sıfır bir plaj düğünü yada doğal taş dekorasyonu ile otantik bir ortamlarda düğününüzü plalayalım. Hizmet ve malzemelerimizdeki kalite ve bütünlük farkını, toplam kaliteye verdiğimiz önemi her aşamada göreceğinizi sizlere garanti ediyor, size özel farkları yaratmak için sizleri ofis & showroomumuza bekliyoruz.
Bazı düğün organizasyonu konseptleri;
Kır düğün konsepti
Bohem düğün konsepti
Kırmızı düğün konsepti
Beyaz düğün konsepti
Neon düğün konsepti
Kumsal düğün konsepti
Osmanlı düğün konsepti
vb…
http://mynacatering.com/neler-yapiyoruz/dugun-organizasyonu/
Wait while more posts are being loaded