Profile cover photo
Profile photo
My Zhovkva (myzhovkva)
38 followers -
Моя Жовківщина - Жовква, Жовківщина...
Моя Жовківщина - Жовква, Жовківщина...

38 followers
About
Posts

Post has attachment
Деякі люди мають надзвичайну схильність притягувати до себе інших. Особлива усмішка, погляд, голос, жести – і всі навкруги зачаровані, наче «намагнічені» незрозумілою силою.

В чому їх секрет?

Античні греки, як відомо, вміли цінувати все прекрасне. Але будучи мудрими людьми, вони зауважили, що є особлива краса, яку у звичному розумінні красою і не назвеш. Щось незрозуміле, притягуюче в людині. Греки називали це особливим даром від Бога, або «харизмою».

Давні мислителі так і не розгадали секрет харизми. Для нас цей надприродній дар також залишається таємницею за сімома замками. Спробуємо трішки привідкрити завісу над загадкою, яку, здається, неможливо осягнути розумом.

1. Внутрішня сила.

«Найбільша влада це вміння володіти собою» Сенека

Люди, як відомо, істоти емоційні, а емоції часом можуть зашкалювати. Істеричність, озлобленість, нервозність несумісні з харизмою.

2. Енергія.

«Нічого значного ніколи не досягають без ентузіазму» Р.Емерсон ...
http://www.myzhovkva.com/blog/visim-oznak-harizmi
Add a comment...

Post has attachment
Сократ одружився в п''ятдесят років. Його дружині Ксантіпп було не більше двадцяти. Така величезна різниця у віці у подружжя в той час була звичайною справою. У Сократа і Ксантіпп було троє синів. До моменту смерті сімдесятирічного Сократа його старшому синові було близько вісімнадцяти років. Сократ говорив про те, що його дружина не проста у відносинах і слова,що йому належать це підтверджують:

http://www.myzhovkva.com/blog/lubovna-istoria-sokrata
Add a comment...

Post has attachment
Коли сонце зайшло,
Жодна свічка його не замінить!
Ти спитаєш: «За що?»
І душа храм Божий відчинить.

Ти увійдеш зі злістю,
Бо втратила найдорожче.
Безсила тілесною блідістю,
Сидячи відмолиш Прощу. ...
http://www.myzhovkva.com/blog/ps-lublu-tebe
Add a comment...

Post has attachment
А чи знаєш ти, що на Русі коханого чоловіка називали - "Світло очей моїх», пояснюючи це тим, що нібито чоловік - це Шлях, це стріла, яка вказує сходження у верхні світи. Любляча жінка захоплено дивиться на свого коханого, як на Світло. ...

http://www.myzhovkva.com/blog/svitlo-ocei-moih
Add a comment...

Post has attachment
Смерть для багатьох людей – найстрашніша фобія. Та чи варто нею так перейматися?! Про це розповість представник християнського духовенства, житель .Жовква, отець Петро Бранець, який уже понад десять років служить в Українській Автокефальній церкві Святого Лазаря.Смерть - це блаженне життя, це звільнення людини від тих мук, терпіння і страждань на землі. Ясна річ, що ми створені на образ і подобу Божу, створені з душі і тіла. Тіло взяте із землі, воно має повернутися в землю. Бог поділився з людиною своїм безсмертям, божеством, тобто душею, яка живе вічно, і має спокутувати за гріхи, дати відповідь за земні вчинки. І ось приходить кончина людського життя, якою Господь сам управляє.Ми не можемо знати кінця, але Господь у своїх притчах, у тій науці гарній, тій радісній добрій новині в Євангелії сповіщає нам, на прикладі бідного Лазаря і багатого чоловіка, який кожного дня справляв бенкети, веселився, бо мав багато грошей, але не бачив бідного Лазаря, вкритого «струпами», як святе Євангеліє нам говорить, що лежав при його воротях. Той бідний Лазар хотів кормитися тими кришками, які падали у багатого зі стола. Але і тих ніхто не давав, бо в давнині їли все руками, потім обтирали хлібом, і викидали, або собакам давали… І ніхто того не споживав, бо багаті люди так жили, була різниця велика також. Та навіть цього хліба бідному Лазарю ніхто не давав.Ця притча нам відкриває вічність, коли людина переходить від того життя, земного, до вічності. І тут каже слово Боже, щоб Ангели брали душу того бідного Лазаря і заносили на лоно Авраама, де праведники сяють, як світила. Помирає і багатий чоловік, душа його в пеклі. ...
http://www.myzhovkva.com/news/462
Add a comment...

Post has attachment
Одним із найважливіших символів «життя» - є молоко. Саме цей продукт є першим, який ми вживаємо при народженні. Материнська енергія та сила у вигляді цієї рідини годує новонароджену дитину.

За повчальними переказами ведів у стародавні часи, один із способів цілительства було пригортання чоловіка до жіночих грудей як до джерела енергії. Жіночі груди по суті своїй сакральні, священні. Жінка, живить свого чоловіка під час близькості, вона уявляє, що з її грудей йде золотий потік божественної любові, і таким чином наповняє чоловіка цілющою енергією. ...
http://www.myzhovkva.com/blog/moloko-ak-simvol-zitta
Add a comment...

Post has attachment
Вам коли-небудь доводилося увійти в кімнату з певною метою (взяти, що-небудь, наприклад), а потім геть забути, навіщо прийшли? Виявляється, причина цих дивних провалів пам''яті криється ... в дверях. ...
http://www.myzhovkva.com/blog/zabuv-po-so-priisov
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Яке відношення має священник Уїлл Боуен до фіолетових браслетів? Чому їх надягають ті, хто хоче змінити своє життя за 21 день? І як цей простий браслет допоможе зупинити потік негативу у нашому житті?

А все дуже просто. Уїлл Боуен, автор книги «Світ без скарг: припини скиглити і твоє життя зміниться», спостерігаючи за звичайними людьми - прийшов до висновку, що насправді людина далеко не завжди усвідомлює своє часте невдоволення, бажання попліткувати за спинами інших і покритикувати близьких або підлеглих, коли для цього випаде нагода. Про позитивне мислення тут і говорити не доводиться.

Що ж придумав цей дивовижний чоловік? Все дуже просто. Усім, хто хоче змінити життя за 21 день, він запропонував надіти фіолетовий браслет. Цей браслет - своєрідна нагадування, що контролює те, що ми говоримо, робимо, на що скаржимось або ниємо. Якщо протягом цього часу, людина все ж вимовляє або думає про щось негативне - вона змушена перевдягнути браслет на іншу руку та почати відлік днів з початку, поки не проносить браслет на одній руці 21 день. ....
http://www.myzhovkva.com/news/1194
Add a comment...

Post has attachment
Жовківське передмістя мало величезний простір, зачинений з однієї сторони вулицями Лікарняною та Джерельною, з другої Замковою горою та дебрами під Лисою Горою і закладом Кісєлька, а від півдня Голуховським та Краківським майданами, носило на собі від віків ознаки дільниці жидівської, і якщо ми зважимо, що на тому місці розселилися Жиди вже від XIV. сторіччя, а навіть давно перед захопленням Червоної Русі Казимиром Великим, то слід суттєво дивуватися, що стільки раз татарські, козацькі і турецькі напади не стерли без сліду цього передмістя, яке взагалі не було укріплене фортифікаційними спорудами, а цілком по містськи і густо забудованого. Є тим дивніше, що інші передмістя, а зокрема Галицьке, майже при кожнім наскоці падали жертвою вогню, різні та ясиру.
http://www.myzhovkva.com/news/420
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded