Profile cover photo
Profile photo
Music for play
196 followers -
Áno, som hudobník, preto mám rád ticho"
Áno, som hudobník, preto mám rád ticho"

196 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Ďalšou z noviniek ktorá pribudla na stránke je Ewa Farna a skladba Všehno nebo nic
http://www.musicforplay.com/product/wav-halfplayback/vsechno-nebo-nic---ewa-farna/91
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Skinny Love - Halfplayback, Instrumental, Karaoke
Birdy svojím menom Jasmine Van den Bogaerde sa narodila 15. mája 1996 v Lymingtone vo Veľkej Británii. Jej prvý singel Skiny Love zabojoval v hitparádach po celej Európe. Celosvetový úspech dosiahla v roku 2011 vďaka albumu Birdy, ktorý sa dostal na vrchol rebríčkov.
Add a comment...

Post has attachment
Holubí dům
Sám skladateľ o tejto piesni hovorí že melódia slohy vznikla veľmi ľahko ale refrén mu chýbal. Musel ho doslova vysedieť. A aj dnes keď počuje skladbu Holubí dům, tak tam počuje ostrý strih medzi slohou a refrénom. A ako to už býva, aj tu je poslucháč oklamaný a miesto holubov je na začiatku skladby počuť škriekajúce čajky.
Ide o možno najznámejšiu hudobnú baladu v Československu. Originál naspieval nedoučený inštalatér Jiří Schelinger v roku 1972. Jaroslav Uhlíř po nahrávke povedal: Pustil som túto nahrávku svojej tete a dostal som odpoveď: „Jarko, je to pekná pesnička, ale ten človek strašne chraptí. To si nemohol pred tým, ako sa postavil k mikrofónu odkašlať?“
Tak nech to príjemne chraptí aj vám :-!

http://www.musicforplay.com/product/wav-halfplayback/holubi-dum---david-deyl---wav/89
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Nový podklad hotový a pripravený na prevzatie. Michal David a jeho Deti ráje v karaoke, instrumental alebo halfplayback verzii.

http://www.musicforplay.com/product/wav-halfplayback/deti-raje---michal-david/88
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Láska - Gladiator - Karaoke, Halfplayback, Instrumental

Pieseň Láska od skupiny Gladiator vznikla za jednu noc.

Kapela Gladiator zažiarila na metalovej hudobnej scéne, ich klipy dokonca vysielala MTV. Neskôr sa kapela preorientovala na pop rock a dokonca začali spievať po slovensky. Text je o nenaplnenej láske a skladba sa ľuďom dostala okamžite pod kožu. Kapela za túto najhranejšiu skladbu roku 2000 získala v roku 2001 cenu Aurela.

Zaujímavosťou je, že autorom tejto skladby je bubeník kapely Georgio Babulic. Ani on, ani nikto z kapely nemá hudobné vzdelanie.

Karaoke verziu k tejto piesni som spravil v originálnej tónine. Dĺžka skladby je 3:57 min. Popravde povedané, trvalo mi to viac ako jednu noc :-)
Add a comment...

Post has attachment
Jimmy Gimmy Reggae - A La Carte - Karaoke, Halfplayback, Instrumental

Párty song zo slnečnej Jamajky.

Podklad je vyrobený podľa originálnej verzie z roku 1984, v pôvodnej tónine v dĺžke 2:59 min.
A La Carte je ženské vokálne diskotékové trio z konca 70. a začiatku 80. rokov. Kapelu produkoval nemecký pár Tony Hendrik a jeho žena Karin van Haaren. Pre kapelu vyrobili celkom 38 skladieb. Celá ich produkcia bola založená na chytľavých disko skladbách. Skladba Jimmy Gimmy Reggae je však v Jamajskom štýle hudby Reggae. Ide o charakteristickú rytmiku, ktorá vznikla zo štýlu Ska a Rocksteady.
Add a comment...

Post has attachment
Ještě že tě lásko mám - Petr Kolář - Karaoke, Halfplayback, Instrumental

Kompletne hotový podklad. Ku skladbe si môžete stiahnuť a vytlačiť text. Nie je potrebná žiadna úprava ako v prípade MIDI súborov, čo má svoje výhody aj nevýhody. Napríklad že aj v prípade lacnejších samohrajok znie podklad stále rovnako. Stačí jednoducho pustiť na akomkoľvek prehrávači (CD MP3 a pod.) a môžete rovno spievať.

Akordy ku skladbe sú k dispozícii v priloženom texte, aby ste mali možnosť do podkladu dohrávať vlastné nástroje.

Je možné dohrávať:

Elektrickú. gitaru
Akustickú gitaru
Klávesy
Poprípade iné nástroje, ktoré celú nahrávku ešte obohatia, alebo je možné využiť len samotný podklad ako kompletne hotovú nahrávku. (Pre spevákov bez možnosti doprovodu kapely)

Nahrávka je o celý tón nižšie oproti originálu.

Pôvodná tónina: sloha v D dur, refrén v B dur.

Tónina podkladu: sloha v C dur, refrén v As dur

Jedná sa o jeden z troch najväčších hitov Petra Kolářa, ktorý pôsobil v kapelách Sarah, Precedens, Arakain. V roku 2005 získal ocenenie Zlatá platňa za viac ako 10 000 predaných nosičov. Neskôr začal účinkovať v muzikáloch. Hudbu ku skladbe Ještě že tě lásko mám zložil Karel Svoboda, o text sa postaral Petr Šiška.

Dĺžka skladby: 3:41 min., Podklad je vo formáte Wav
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded